• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    GANGESROSES
    GANGESROSES --- ---
    ahoj sháním černej kabát cropp town, kolem krku a v kapuci cerna kozesina, ma dve rady knofliků na cvocky...ztraceno na wintr conspiracy....v kapse byli klíče od několika bytů...:( za jakékoli info díky!
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    Nenasel nekdo na WinterConsp. 4 telefon Nokia 6300, prosim pripadne nalezce o navraceni, telefon je temer bezcenej, jde mi hlavne o sim .. diky predem :)
    EZOTEREZKA
    EZOTEREZKA --- ---
    ahoj, strasne moc potrebuju od nekoho koupit Bordwell, Thompson: Dějiny filmu...
    ...tak kdyz tuhle knizku nekdo dostal treba k Vanocum a nepotrebuje ji...popravde mu zabira akorat doma misto...nebo ji otevrel preste 2x, tak je mu na nic...
    ...no a prave mne by se hodila ke studiu...Diky moc za jakykoliv info. Cenu domluvou.
    ...muzete me kontaktovat bud na nyxu do posty prosim...nebo na e-mailu...ci na telefonu: 606724181
    mejte se!
    MIUSOVA
    MIUSOVA --- ---
    Stále !!!po x-masakru fotoaparát, zůstal ležet na lxr baru. Mám ho doma, bližší info v poště nebo se obracejte na ID spookator
    PAWTCHA
    PAWTCHA --- ---
    ztracene dioptricke bryle cerne barvy, nozicky s designem -bile kruhy, italska znacka
    misto ztraty: cross

    odmena jista
    prosim, brejlicky, vratte se mi:((
    AZURIT23
    AZURIT23 --- ---
    nenasel jste nekdo na xmassacre, nejspise na vip baru, mozna i na dnb baru openacard na jmeno katerina brunova?
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Proposilam:

    Ahoj, někdy mezi čtvrtkem 9.12 a pátkem 10.12. nám byly ukradeny ze zkušebny na Smíchově mimojiné(shure beta 58,dunlop mxr microamp,ladicka boss TU-2)tyto věci:

    japonský Fender Aerodyne Tele(p90 u krku, černá s bílými lemy na hranách)

    basa Fender bílý pickguard, Ruzovy original Fender r.68!!!
    (na hlavě není nápis Fender)

    efekt Love Peda Echo baby

    Všechny tři jsou VELMI NEOBVYKLÉ a ČR se nachází pouze několik kusů

    Pokud tyto věci někde uvidíte dejte mi prosím co nejdříve vědět. Pokud nám chcete jěště více pomoci PŘEPOŠLETE TUTO UDÁLOST I VAŠIM PŘÁTELŮM!
    Moc Vám děkujeme.
    díky..Pavel Sajner tel.737953316 sajny@email.cz
    DANINIDA
    DANINIDA --- ---
    ztrata 3 fotek v papirovem obalu L-foto: bud to bylo U sudu, ve vlaku nebo v Shadow cafe... Uz je asi neuvidim ale kdyby nahodou rada to odmenim
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    ztrata platene cervene penezenky ve tvaru srdce v sobotu v roxy

    nalezce odmenim :/
    EMMMA
    EMMMA --- ---
    DIY karneval

    nález - stříbrný řetízek
    ztráta - červený foťák
    zájemci/nálezci prosím pošta
    PRCCEK
    PRCCEK --- ---
    ZTRÁTA
    v pátek 1.10. jsem někde v crossu vytratil kovovou drtičku zlatý barvy. už se z5 nepřikutálí ale kdyby přeci jen, rád se odměním...
    AMY
    AMY --- ---
    zdravim,tenhle patek tzn. 1.10 nechala moje sestra prej v crossu
    bundu,fialova,kozenkova. zatim se nenasla,kdyby nekdo nahodou vedel
    dejte vedet (je to zbytecny asi,ale tak zkousim to) dik
    OMI
    OMI --- ---
    Klíče nalezené na ulici Maďarská, Bubeneč.
    Jenom si zkouším tohle forum, jeslti mne bude bavit: nepředpokládám, žebych právě tady našel majitele...
    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    Ahoj, chtel bych předem upozornit ze se nejedná o ztrátu ale odcizení. Floutek squad a Synthetik prosí všechny přátelé, kamarády, všechny příznivce tekno kultury a hudby samotné!! Všechny jenž chtějí jakýmkoliv způsobem pomocí nám dopadnout zloděje, který násilím poničil zámky naší garáže, a odcizil zvukovou aparaturu - 2x JBL JRX 100 , 2x Avant King Audio 700W reverse, 1x Zesilovač 2x360W. V celkové hodnotě 57 000CZK. Víme že žijeme ve světě, kde lidi lžou a kradou, proto nás velice potěší jakákoliv pomoc - stopa - která nám pomůže dotyčnou osobu - či skupinu dopadnou. Bohužel spoléhat na práci Policie je v tomto případě celkem zbytečné, mnozí jenž máte zkušenosti, víte o čem mluvíme. Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o loupež na obědnávku. Loupez se stala ve Frýdku-Místku nejspise vcera (3.9.2010) Kdyz uz nic, tak jen at vite kdyby vam nekdo neco nabizel....ze by to mohlo byt od nas.
    ANTIBIOTIK
    ANTIBIOTIK --- ---
    Dedtek- Lázně Bohdaneč
    Nenašel někdo, prosím, na dedteku černý batoh burton? Byl bych moc vděčný :)
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    na party (basswars) u melnika tento vikend sem ztratil nokii expres music... cernocervena...kdyby nahodou nekdo veedel tak prosim inter posta...dik
    BEZESPORU
    BEZESPORU --- ---
    NALEZ ??! zdravim,z pátka na sobotu jsem byl pít v crossu,čistě náhodou si nic nepamatuju a ráno se proberu s cizí čepicí pitsburgh penguins na hlavě,rád bych zjistil čí je a navrátil,ne že by se mi nelíbila,ale moje určitě není a známejch taky ne.dík
    SUUEX
    SUUEX --- ---
    brý den..
    na Cosmic holidays se mi vytratila žlutá peněženka, kterou jsem pravděpodobně zapomněla někde na baru, o prachy atd. mi v podstatě ani nejde, hlavě doklady by byly fajn, všechno na jméno Blanka H. (občanka, řidičák, kreditka) ..za veškeré info díík.. kdyžtak pošta.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    SIENAR: oprav se na Ztratu, kdyby to naahodou nekdo filtroval.
    SIENAR
    SIENAR --- ---
    strata - Praha - literarni kavarna
    kamera sony Z1
    macbook pro 15' - nastriekany na cerveno
    externy disk - oranzovo sedy na velky fireware

    ODMENA - 50 000 kč
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam