• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Jo a nenapsala jsem kde, pro ty kdo mě nepoznali: Psylvestrance, Doksy :) Sun in Soul
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Nálezy: ručník, kapsička na telefon a teď pozoooor: pro všecky milovnice našeho úžasného Ondry Psyly tady mám jednu nevšední nabídku: ONDROVI TRENÝRKY - den nošené :) .
    Ztráty:Pistole, doktorský plášť, pirsing do pupíku a činka :)
    Jinak téže všem děkuji za účast, parádní party. Od 1 do 10 dávám 120 :) !!! Hauk
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Po Mikulášské fireshow se našla mikina pod orlojem :)
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Ve ctvrtek 3.11. mi nekdo odesel z wakaty s moji Burton mikinou - mel jsem ji danou za sebou za gramcema - cerna, s kapucou, na zip, na hrudi vyteckovany napis burton. Pokud byste ji meli doma, prosim, ozvete se. Je to pro me docela srdcovka.. diky
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    HLEDÁ SE!!!!!!!!!!!!!!! v pátek v klubu Yes jsem ztratila náhrdelník.je dobře pamatovatelnej.....hodně mi na něm záleží.už hledám od soboty:(...budu vděčná za jekékoliv info...a nálezce odměna nemine!!!!!!prosííím!!!!díky
    http://blog.marketarichter.net/wp-content/2010/05/richterova_supiny_DSC07504small.jpg
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    ZTRATA
    Nugget BUNDA tmave modra/cerna, béžový vnitrek. Ztratila se na DIY Karnevalu z dodavky. Slysi na jmeno Bundavole ale cestu domu sama asi nenajde. Odmena bude
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Freez fest - ztráta stříbrnýho Zipo zapalovače...s takovym broušenim do kosočtverců z jedný strany...
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Na Pětřínském srazu triba fuega, jsem někomu omylem odcizila krabičku cigaret. Jelikož jsem nekuřák, ráda ji majiteli vrátím :D
    SAB23
    SAB23 --- ---
    No nejhorší je, že jsme na tom freeze festu ani nepila a byla naprosto fresh a měla jsme tam pro Johnyho prachy na vrácení, který jsem ochraňovala celej víkend a hodinu před odjezdem mi to musela někde v šapitu vytrousit :D
    ANGREST
    ANGREST --- ---
    SAB23: Tvl Sabino koukám že ty seš už jak já, co kalba to ztracená věc :D
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    NALEZ
    electronic párty 16-18,9 - kemp vlk u zahájí/ledeč n/sazavou - stk, urna, th3
    nalezeno : klíčenka vehicle + klíče
    klíčenka policie + klíče
    mobil sony ericsson - nutno zadat pin

    piště do pošty.
    SAB23
    SAB23 --- ---
    freeze fest
    ztráta zelené peněženky ( kapsičkla DG ) .
    Naposled viděno v neděli, kolem 20 hod v šapitu
    TIP
    TIP --- ---
    freeze fest
    dj sluchátka senneiser hd-25 v černym origo pytli
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Freeze fest

    ztraceny dioptrické brýle, nic nevidim bloudím.... kdyby někdo náhodou, nechť se prosím ozve.
    KATTENNE
    KATTENNE --- ---
    Cau! Bracha dneska ztratil na Freeze festu v Milovicích Iphone!!!! Kdybyste ho nekdo nasel, prosim zavolejte mi na 608523975! Diky diky diky moc predem!
    MYKE23
    MYKE23 --- ---
    Čauves na Bgteku jsem ztratil zelené dioptrické brýle kdyby je náhodou někdo měl nebo věděl o někom kdo je našel at mi dá prosím vědět, odměna 1000Kč
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Mejdan bez názvu - mám batoh se spravovaným uchem, v něm mikina a modré džíny... Všechno tak nějak do modra nebo černa, pošta.
    PETRUSHE
    PETRUSHE --- ---
    někde v Krásnu sem zapoměla zelenou zimní bundu s kožíškem a v ní černá klokanka mikina na zádech s oranžovim xichtem takovej jakoby cirkusáckej xicht, neodvezl jste to někdo, nic drahýho, jen srdcová záležitost, hlavně ta mikina ;-)
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Hmmm :D tak jsme až teďka zjistila, že jsme na Čaroteku v Krásně nechala stan :D asi tam někdo nenašel nějakej modrej s oranžovými švy :D ?
    ANGREST
    ANGREST --- ---
    SAB23: to bylo na teknem pomáhejme dětem, ted pro změnu hledám zelenou nokii 5000
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam