• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    Cokoliv co kde kdo ztratil ci nalezl a nejni to idiot a ma trochu snahy to vratit nebo se neboji zeptat, jestli to nekdo nasel.
    pls pred prispevek psat
    ZTRATA nebo NALEZ kvuli filtrovani
    rozbalit záhlaví
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    JENDAVB: Stracen na Space Pikniku
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    Hledam svuj klobrc nalezce zasipu stedrosti a zaleju chlastem http://bita.rajce.idnes.cz/FreeOpenAirVirtualbrain.Pess...22.6.2012/#P6232807.jpg
    Imfo vedouci k jeho nalezeni odmenim
    PAWTCHA
    PAWTCHA --- ---
    na space pikniku ztracena malicka fialova mikca, prosim, kdyby nekdo o ni vedel, napiste mi. diky
    BEZKOULI
    BEZKOULI --- ---
    Zdravim,sháním mikinu ponechanou bez dozoru na cestě po barech na Space Pikniku, s Alien DNA. Na zádech zkažený tisk Žižkovské věže,barva hnědá. díky
    ANDREJ303
    ANDREJ303 --- ---
    hej nevite o telelefonu s prasklym displejem mel ho nejaky system nabaru -nokia.....na space pikniku...piste do zprav diik
    VERUSHKA098
    VERUSHKA098 --- ---
    JUNGLE / TEKNO SUMMER PARTY
    Našla se mikina, pokud někomu schází, bližší specifikace a domluva do pošty..
    BIGTRAGED
    BIGTRAGED --- ---
    Breakfest: Jedna známá ztratila HTC, kdyby něco pošta. Děkuju :)
    MAUGLI7
    MAUGLI7 --- ---
    Mejdan jak sviň-ztráta černého nože Schwarzwolf -odměna jistá,byl mi blízkej
    KARLOSZ
    KARLOSZ --- ---
    Mejdan jak sviň - ztráta koženého pouzdra Krusell na SGS 2. jestli se někdo najde odměním se kilem. dík
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    SOUNDFEER - ztráta
    ztratil se nám NŮŽ, resp. si ho někdo půjčil a už se k nám zpátky nedostal. Je zavírací s pojistkou na knoflík, na hřbetu čepele ozubenej, ne moc kvalitní, hnědá rukojeť, tupej, dlouhej cca 15 cm
    KAFE
    KAFE --- ---
    neumim napsat "ztrata"... tak to bolí :)
    KAFE
    KAFE --- ---
    ztrta: na acidelice, víkend 25. až 27. 5. jsem ztratila dámské hodinky, malé digitálky, hodnota nula, ale památeční. díky
    TYPEK
    TYPEK --- ---
    repast dnešní fejsbůk:
    Sdílím: Mirek Nikl
    Milí DJs!
    Přiznejte se, kdo jel dnes 12. 5. 2012 mezi 0:00 a 10:30 v tramvaji 26 a nechal tam bágl + notebook? Notebook je vybitý, přiložená flashka obsahuje například High Contrast, Orbital, Spooky, Roni Size, DJ Shadow, Pendulum a spoustu dalších.

    Do 21. 5. to uschovám a poté s tím naložím dle libosti.
    Prosím, sdílejte, ať se to k onu člověku do té doby dostane!
    BTK
    BTK --- ---
    Czarotek 2012
    Černousy

    mám tu klíče od octavky nový....tak kdyby někdo sháněl...
    _IT_
    _IT_ --- ---
    ZTRATA

    TRIBAL TECHNO WITCHES 2012 Krásno
    pls nechal jsem ve světlým spirituálským stanu kecky Conversy černobílý, ležely tam až do uplnýho konce, tak kdyby někomu nebyly.. tel 773 680 133
    Dík:)
    JIRTEK23
    JIRTEK23 --- ---
    CZAROTEK2012
    Liberec area
    Akce se kona u obce Černousy

    ahoj, na kalbe me ukradli veci ze stanu kde jsem spal, prej po kalbe codily dve mlade holky (jesterky) a kradly veci. pokud mate nebo vam nekdo prodal neco z techto veci dejte vedet na tel.:722 495 139 dekuju

    MP4 dotykoví CREATIVE ZEN Touch2 8GB
    fotoaparat Fujifilm FinePix S5100/S5500 digital z tastickou
    batoh OSPREY 32L dekuji
    LALO
    LALO --- ---
    nenasel nekdo zelenou bundu na 13 let FATAL NOISE SOUND SYSTEM?
    PONOCUJU
    PONOCUJU --- ---
    Ahoj, ztratil jsem na protestu proti ACTA (ten prvni, ctvrtecni na Klarove) v Pze svaze kklíčů, spíše menší, s modrým otvírákem na pivo. Děkuji moc, Miki
    MYKE23
    MYKE23 --- ---
    UNITED SYSTEMS 2012 with Zone33 & Shockraver
    Zdravím lidi měl bych prosbu, ztratil jsem tam zelenou bundu adidas a měl jsem v ní klíče od auta. Pokud jí někdo našel prosím ozvěte se mi do pošty odměna 1500Kč .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam