• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    _IT_
    _IT_ --- ---
    ZTRATA

    TRIBAL TECHNO WITCHES 2012 Krásno
    pls nechal jsem ve světlým spirituálským stanu kecky Conversy černobílý, ležely tam až do uplnýho konce, tak kdyby někomu nebyly.. tel 773 680 133
    Dík:)
    JIRTEK23
    JIRTEK23 --- ---
    CZAROTEK2012
    Liberec area
    Akce se kona u obce Černousy

    ahoj, na kalbe me ukradli veci ze stanu kde jsem spal, prej po kalbe codily dve mlade holky (jesterky) a kradly veci. pokud mate nebo vam nekdo prodal neco z techto veci dejte vedet na tel.:722 495 139 dekuju

    MP4 dotykoví CREATIVE ZEN Touch2 8GB
    fotoaparat Fujifilm FinePix S5100/S5500 digital z tastickou
    batoh OSPREY 32L dekuji
    LALO
    LALO --- ---
    nenasel nekdo zelenou bundu na 13 let FATAL NOISE SOUND SYSTEM?
    PONOCUJU
    PONOCUJU --- ---
    Ahoj, ztratil jsem na protestu proti ACTA (ten prvni, ctvrtecni na Klarove) v Pze svaze kklíčů, spíše menší, s modrým otvírákem na pivo. Děkuji moc, Miki
    MYKE23
    MYKE23 --- ---
    UNITED SYSTEMS 2012 with Zone33 & Shockraver
    Zdravím lidi měl bych prosbu, ztratil jsem tam zelenou bundu adidas a měl jsem v ní klíče od auta. Pokud jí někdo našel prosím ozvěte se mi do pošty odměna 1500Kč .
    MYKE23
    MYKE23 --- ---
    Zdravím lidi měl bych prosbu, ztratil jsem tam zelenou bundu adidas a měl jsem v ní klíče od auta. Pokud jí někdo našel prosím ozvěte se mi do pošty odměna 1500Kč .
    BUXIE
    BUXIE --- ---
    Mezi Perunovou a metrem Jiřího z Poděbrad, případně někde v metru jsem ztratila stříbrnou náušnici (podobná jako na obrázku, jen má místo černých kamenů stříbrný proužek) je dost velká, proužek rozdělený na třetiny, vnější třetiny osazené bílými kameny. Kdyby jí NÁHODOU někdo našel prosím dejte vědět. Děkuji

    http://zoom.jcpenney.com/is/image/0900631b819ee18fM.tif?op_usm=1.5,.8,0,0&resmode=sharp&icc=A98&wid=350&hei=350
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    UNDER SIEGE II nalezeno:

    modrá mikina bez kapuci
    rukavice s plackou
    GANGESROSES
    GANGESROSES --- ---
    ahoj na LiRu ztracena šedá ledvinka Mckinley ve vnitř bylo vše mobil, peněženka a klíče. prosím hlavně o doklady a klíče...
    PRASAK
    PRASAK --- ---
    Zdar startil jsem na let it roll tecničak a řidičak a občanku na jmeno Novotný Jakub dejte vědět dík kdyby něco
    MAFFI
    MAFFI --- ---
    Ztratila jsem v pátek 10.2. klíče od auta, se žlutým gumovým přívěškem.. v okolí žižkova..
    ADELVOMACK
    ADELVOMACK --- ---
    ZTRÁTA: Ztratila jsem v pátek kolem 14.00 hodiny černou koženou kabelku, s peněženkou /občanka, řidičák, opencard.../, foťákem, diářem, mp3, učebnice... no jsem naivní vím, ale kdyby náhodou... Adéla Vomáčková
    PRCCEK
    PRCCEK --- ---
    Nález: Na Winter Conspiracy pod DnB stagí zapadlá flashka
    CHARWY
    CHARWY --- ---
    ztrata: 6.1 sem ztratil na parukařce fotak samsung v cernym obalu od brejlí tak kdyby neco dejte vědět dík
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    Tak sice pozde ale přece, po warehousu 16.12. nam v kase zbyly nejaky karticky Brůžové Martiny (Openkrad, GE money a pak nejaky slevovy a vizitkovy) Pokud čteš nebo nekdo z jejich znamejch, tak ozvěte, neslo poslat dopis, ptže na žadný z nich neni adresa.
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Jo a nenapsala jsem kde, pro ty kdo mě nepoznali: Psylvestrance, Doksy :) Sun in Soul
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Nálezy: ručník, kapsička na telefon a teď pozoooor: pro všecky milovnice našeho úžasného Ondry Psyly tady mám jednu nevšední nabídku: ONDROVI TRENÝRKY - den nošené :) .
    Ztráty:Pistole, doktorský plášť, pirsing do pupíku a činka :)
    Jinak téže všem děkuji za účast, parádní party. Od 1 do 10 dávám 120 :) !!! Hauk
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Po Mikulášské fireshow se našla mikina pod orlojem :)
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Ve ctvrtek 3.11. mi nekdo odesel z wakaty s moji Burton mikinou - mel jsem ji danou za sebou za gramcema - cerna, s kapucou, na zip, na hrudi vyteckovany napis burton. Pokud byste ji meli doma, prosim, ozvete se. Je to pro me docela srdcovka.. diky
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    HLEDÁ SE!!!!!!!!!!!!!!! v pátek v klubu Yes jsem ztratila náhrdelník.je dobře pamatovatelnej.....hodně mi na něm záleží.už hledám od soboty:(...budu vděčná za jekékoliv info...a nálezce odměna nemine!!!!!!prosííím!!!!díky
    http://blog.marketarichter.net/wp-content/2010/05/richterova_supiny_DSC07504small.jpg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam