• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    ad Stratekkk: ztráty a nálezy - mám dva telefony u sebe a jedny klíče na šňůrce s leopardím vzorem (1 klíč zelenej, 1 červenej a 2 klasický stříbrný) .... více pošta .... děkujem poctivým nálezcům, že nám to cpali na bar ....
    SPIRITMEDITATOR
    SPIRITMEDITATOR --- ---
    Někdo půjčil iPhone kámošovi na posvícení a byl tak přendanej, že mezitim někam zmizel... Když popíše detaily, tak ho dostane zpátky... ;)
    FASA
    FASA --- ---
    Ahoj, na akci [ Witchcraft Against da System ★ Free Party / partyparty / 29.4.2016 / CR - Jihocesky kraj - Kemp Varvažov // GPS 49.4324236N, 14.1336128E ] mi v noci ze soboty na neděli z chatky někdo ukradl mobil Vodafone smart ultra 6 http://www.mnshop.cz/fotky/1441971334.jpg v shockproof obalu https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/...Y/21/12/52/252112250344_media_catalog_product_k_g_kg136rt.jpeg , jedna se o firemni mobil, ktery je SW zabezpecen proti odcizeni, proto prosim pripadneho nalezce/zlodeje o jeho zaslani na adresu, ktera se zobrazuje na displayi po jeho zapnuti. Zarizeni je sledovano a pokud se mobil do tydne nevrati firma preda posbirana data o soucasnem disponentovi policii.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ahoj, nenašel někdo prosím na JEROME HILL in da Pokojíček tyhle tři věci?

    Černá bunda Funstorm
    Černá mikina Nike
    Klíče

    Díky
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    nalez:wintr conspiraci vip bar svazek klicu se zelenou klicenkou u me kdo hleda posta
    MAUGLI7
    MAUGLI7 --- ---
    ztrata:inf merkur strahov techno party,mordova rokle
    ztráta občanského průkazu na jméno Marek Sekula
    BOX_IN_MOUSE
    BOX_IN_MOUSE --- ---
    ztrata - TH3 + frontall - tahle mikina (http://scura.cz/eshop/kategorie/24-mikiny/1/zbozi/00005557875-awrix-hoody), nalezce beru na pivko rum caj, podle preferenci a karma mu/ji vystreli do nebeskych vysin:):)
    BIKROS
    BIKROS --- ---
    Nález: Space Piknik 2015
    Sorry, že to sem dávám až teď... Zůstali nám na baru 2 svazky klíčů.

    Pokud jste někdo na Spejsu ztratil klíče, napište mi do zpráv nebo na FB Garden Town Sound System a alespoň stručně popište jak vypadají. Chápejte, nechci je předat do nesprávných rukou.
    KOMAR_D
    KOMAR_D --- ---
    ztrata:
    space piknik - iphone s barevnym krytem, cerna burton ksiltovka, sedocerna bunda
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    ztráta i nález najednou
    space piknik: mam neci holcici cervenou no name mikinu a ztratila jsem svou cernou nike s bilym koziskem v kapuce.
    JAGI
    JAGI --- ---
    Ztráta:
    mobilní telefon zn. samsung galaxy note bílé barvy, drobné oděrky. praha 1,3
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Jarov KTX, Iluzor, Mandala - ztracená černá bunda DC....pošta?
    LOBOTOMIKK
    LOBOTOMIKK --- ---
    NALEZ
    Klokočov - OP Jakub Man (Starý Jičín), karta a papíry.. info přes poštu
    EMMMA
    EMMMA --- ---
    druhá várka z cibule - občanka kollárová šárka, čipová karta vlasaková lucie
    EMMMA
    EMMMA --- ---
    po vose na cibulce
    se našli se tři peněženky: Nikol Štefková, Jan Slavíček, černá adidas bez dokladů
    taška přes rameno s vyúčtováním na jméno matouš kolafa
    baťoh oneil
    čipová karta na jméno marek bečka
    kdyžtak pošta
    UGIINA
    UGIINA --- ---
    Ahoj, z pátku na sobotu jsem na párty v Milovicích ztratila dioptrické brýle, s černými obroučky od Lacoste. Jsem bez nich docela bezmocná, tak kdyby jste někdo něco věděl, budu moc ráda, když se mi ozvete.
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    takhle nekdo našel třeba na baru mobil při 14Anal commandos ?? černej huawei
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    sice pozdě, ale přece !
    Po silvestru na Náplavce zbylo pár hadříků. Nechť se majitelé /spíš majitelky/ ozvou.
    Černý svetřík už se k majitelce vrátil .)

    PRGA
    PRGA --- ---
    NÁLEZ
    V Bohnicích (ulice Zelenohorská) nalezena čipová karta bez označení, pouze s číslem 2654... Kdyby náhodou...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    ZTRÁTA:
    Na páteční oslavě v Shadow Azylu jsem ztratila kovový náramek, nechala jsem ho nejspíš ležet na fotbálku, kdyby ho někdo našel, slibuju odměnu 200 Kč, byl vážně můj oblíbený. Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam