• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    DIVA
    DIVA --- ---
    tlustec - já bych zaškrtla - kradu čokoládu z principu, jako jánošík :P

    a věrnost normální není, a basta fidli (adekvátní protiargument)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    catzilla: ja ji nepitvam, ja po ni volam. a pokud je pro tebe normalni nimrat se v citovych otazkach nevery, tak se s tim snad ani nechlub, spadlo ti desetikilove baleni neprodanych Cosmopolitanu na hlavu?
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    TLUSTEC: Ja ti snad dam read-only:D Uz konecne pochop, ze tady se nepitva moralka...tak si ji jdi s rozkosi pitvat nekam jinam...a basta!:)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    jak to mate vy? u jakeho procenta svych milencu hledate sex? s jakou pravdepodobnosti vam vas milenec vyhovoval mene nez ten predchozi? pamatujete si vsechny sve milence, a kolik jich bylo zenatych? ma te kazdy tyden jineho milence, nebo toho jednoho? bavite se se svymi milenci o manzelske vernosti?

    ... chci rict, otazka je podobne moralni, jako "kradete v supermarketu cokoladu z hladu, nebo kvuli pochutnani"? Uplne mimo, normalni je byt verny a basta. Desim se toho, ze tyto ulety jeste nekdo s rozkosi pitva.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    tyjo...tož něco tu pro vás mám,než se dám do čtení :) sluníčkový přístup :)
    http://www.novinky.cz/clanek/154574-zamilovanost-se-vsim-vsudy-muze-trvat-i-desitky-let.html
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CATZILLA: nojo, ale tam jeste nejsou v tom devastujicne/demolicnim stadiu :-)
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    Takze bych to videla tak, ze to uzavreme - s alkoholikem zit lze...otazkou je, jakou dobu...,-) A pro dalsi debatu bych doporucovala presun sem:))

    [ Těžký život alkoholika - phantasma timet Chuck Norris sed Chuck Norris timet Chajim ]
    DIVA
    DIVA --- ---
    BLONDYNKA: "ten můžeš mít i od..." asi tak jak se můžeš přece zamilovat i do svobodného chlapa ne? ;) znám i paní pětapadesát, která alkoholismem žije, a ty vazby fakt fungujou. s manželem si našli společnou cestu tímto slzavým údolím, s dětmi se vídá a mají se rádi, mozek jí ke spokojenosti stačí ..a k čemu víc by jí měl sloužit :)

    já s tím dotyčným nejsem, zamiloval se a nechal mě :) žádný alkoholik to není, jen má halt trochu divočejší opičku no :)) ale jsem ráda, dopadlo to jak to dopadnout mělo, je s ní snad spokojenější (zdá se) a já bez něj taky :) ale dík za starost blondýnko :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DIVA: Bohužel alkohol má tu hroznou vlastnost, že ničí mozek a sociální vazby i vzorce. Tudíž dříve nebo později každý neabstinující alkoholik dopadne zhruba stejně - pokud dříve neumře, což taky není zrovna vzácné. Tobě opravdu stojí to všechno za občasný vděk? Ten můžeš mít i od normálního člověka, od kterého dostaneš i mnohem víc hezčích věcí.
    DIVA
    DIVA --- ---
    BLONDYNKA: dík, to tě šlechtí :)
    DIVA
    DIVA --- ---
    BLONDYNKA: tohle je imo o agresivitě, ne o alkoholu.. každý s tím válčí jak umí a jak je mu vlastní :) a to co popisuješ znám, znám věci letící oknem osm pater a znám i výraz vděku když ráno s úsměvem nesu kafe ;)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    blondynka: dej si do modu "byla jsem naivni, a zabila par let zivota s alkoholikem, a poznamenalo mne to", a misto prispevku pis jen XXXXXXX. Informacni hodnota bude stejna :P
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DIVA: Holka, já ti jen přeju, aby ti klapky spadly dřív, než s ním budeš mít děti a majetek.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DIVA: kdyby tak šlo o spravení...viděla jsi někdy, jak to vypadá, když se záchodová mísa vyrve ze zdi? A to není ten nejhorší bordel, co může alkoholik udělat.
    Pamatuju na rozmlácené hrníčky ve tři ráno, rádio puštěné na plné koule v tutéž dobu, protože "ty jedna svině, tys tady odpoledne nebyla, někde ses flákala, takže teď se nevyspíš", kočky zalezlé ve skříních se bály vystřit nos, aby jim neublížil....jo, tolerance je hezká věc.
    DIVA
    DIVA --- ---
    BLONDYNKA: raději ho utratit s alkoholikem kterého mám ráda, se kterým je mi fajn, se kterým se mi dobře žije, než se střízlivým agresivním despotickým hlupákem ;)
    DIVA
    DIVA --- ---
    SHEALA: to se řeší minimaxy shealo :) a s trochou praxe hasiči jedou až k vybílenému domu ;) naučíš se nelpět na materiálních hodnotách, jako u mě dobrý :))
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DIVA: Inu, každému, co jeho jest. "Míra tolerance" je tady jen hezké vyjádření pro schopnost snášet následky něčí neléčitelné choroby. Je otázka, co dotyčného snášejícího k tomu vede, psychicky zdravý a nenarušený člověk tohle imho nemá zapotřebí. Život máme všichni jen jeden a utratit ho snášením alkoholika....no jak myslíš.
    DIVA
    DIVA --- ---
    SHEALA: no právě :)) kdyby se ti poštěstilo narodit se o pár let dřív, studovala bys jiné materiály a zarytě bys třeba hájila uplně jinačí pravdy :)

    - není psané že člověk co nepije ten záchod spraví, zvlášť když jde o ženu :)
    - toto není pravda, můžu dokázat sporem :))
    - ne všichni, ja říkáš :)
    - ano pravda, ale tohle dělají i ne-alkoholici a řešit to lze snadno :)
    - někteří, tak

    i já se bavím o aktivních alkoholicích, jsem ráda že si v tom rozumíme, souhlasím s uvedeným :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SHEALA: plus podpalovani baraku :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam