• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SUBVERSION: Cely covid mlceni. Je to zvlastni.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    KUATO: 2015 jasny, jak se vede ted? :)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    NTR23: no je to hezké, když se mají dva až tři lidi rádi:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NTR23: ty vole :P
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Jak šlapou vztahy v novém školním roce?
    U nás doma (já s manželkou) pořád přátelská atmosféra na jedničku.
    S přítelkyní také pořád jsme, její manžel pořád nic neví.
    A manželčin přítel asi ze vztahu couvnul, protože má paní mi brečela na rameni.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    KUATO: tak hodně štěstí :-)
    KUATO
    KUATO --- ---
    TANAIS: jasně, chápu. zatím to nehrotím, jsem rád, že to nějak funguje jak to funguje a je předčasné řešit, co bude za deset let. jestli se toho vůbec dožijem, jak se říká :o). že by se ty dvě proti mě spikly.. nu život má někdy zvláštní smysl pro humor, byla by to minimálně zajímavá a poučná situace. docela výzva :o). zatím jsme všechny těžkosti zvládli díky ochotě komunikovat. takže předpokládám, že bych musel koupit pár lahví dobrého vína a po víkendu by nás všechny huba bolela :o).
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PSYTRANCE007: tak... to asi budeš muset zkusit hledat někde jinde... tady ti myslím pšenka nepokvete...
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    TANAIS: zadnou nemam, shanim:-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PSYTRANCE007: Já ti nevim. Já bych ti i odpustila to, že máš milenku. Ale to, s jakým despektem mluvíš o svý ženě a obhauješ fakt, že tu milenku máš, fakt nechápu. Myslím, že i nevěra se dá provádět s určitým stylem a "důstojně"... Ale tak... je to tvůj boj...
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    ILLUZE: me nezabezpecuje a jak jsem rikal-nepotrebuji to. Pro ni je domacnost zabava. Delala hodne veci i kdyz bydlela s rodici.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    PSYTRANCE007: A kde má tvá žena brát energii na akce, když ti doma zabezpečuje zázemí?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    TANAIS: skladam idealni zenu:-) kvalitu dohanim kvantitou.....zena je hodna, pracovita, zazemi super ale nic se mnou nechce podnikat tak tohle misto obsadila tenkrat ta kamaradka ale tu jsem byl nucenej kvuli tem vylevum a labilnimu chovani poslat do haje a co se tyce sexu tak to je spis na odreagovani aby mel clovek nejakou zmenu. Toho se muze ujmout jakakoli i kdyz s kamradkou asi lepsi nepraktikovat, holkam to leze prilis na mysl.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    KUATO: neumím si představit, že by to fungovalo dlouhodobě. Paradoxně si dokážu představit, že by můj muž měl nějakou milenku snáze, než že by mi jiná žena začala kecat a ovlivňovat věci, které dělám.... a jak píše Valentina - trojka je prostě blbá... protože jsou vždycky dva proti jednomu.... a skoro bych věřila, že nakonec ty dvě budou proti Tobě ;)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PSYTRANCE007: no, počkej... a proč teda s ní vlastně jsi?... Mně to nějak uniká... Šukat chceš jinde, doma ženu zase až tak nepotřebuješ, protože si většinu věcí obstaráš a nejraději jsi sám... Kde je smysl takového vztahu?...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VALENTINA: ja myslim, ze pokud vylozene ex nebranis ve styku s detmi a on na deti vylozene nesere, ze se to nestane...
    spis asi jde o to, aby decka rychle pochopila, ze zivot neni pohadka a laska nebyva na celej zivot..
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    VYHULENY_UFO: tak já to svým dětem udělala, takže čekám, že mi to taky jednou vyčtou, že jsme s manželem nezůstali spolu:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VALENTINA: vo tom zadna, ale me to proste smrdi tim, ze jsou deti tak trosku rukojmi svych rodicu.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    VYHULENY_UFO: mám to ze svého dětství naprosto stejné jako ty. Ale fakt nikdy nevíš, co je pro koho lepší, to ukáže čas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam