• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."


    Pro mnoho žen je ženatý muž ten pravý. Proč jsou okroužkovaní takovým lákadlem? Může vztah se ženatým vydržet dlouho? Intimní vztah se ženatým má mnoho výhod, ale také stejné, ne-li větší množství nevýhod.

    Proč ANO:

    Většinou mu nemusíte vařit.
    Uklízet, žehlit a prát už vůbec ne.
    Pokud se nechcete vázat, může to být ideální vztah.
    Ženatí a starší muži jsou prý zkušenější a rozumnější.
    Chodí za vámi jen za zábavou, a tak s ním nemusíte rozebírat jeho problémy v práci apod.

    Proč NE:

    Musíte se smířit, že vás vlastně podvádí s manželkou.
    Může vás dokonce podvádět ještě s jinou.
    Pokud má děti, těžko se budete smiřovat s tím, že mu tak trochu berete tatínka.
    Když se vztah prohloubí, je tu velký problém s případným rozvodem atd.
    Nemůžete se s ním příliš ukazovat na veřejnosti.
    Občas si může stěžovat na manželku.
    Pozor na pohlavní nemoci.
    Počítejte s tím, že Vánoce s vámi asi trávit nebude.

    Jak jste na tom vy? Jaké máte zkušenosti? Jde jen o sex, vypočítavost nebo o opravdovou lásku? Stojí to za to? Byli jste někdy v opačné pozici? Jaké je to být milenkou / milencem? A jaké být podváděnou / podváděným? Kdo vyhraje?

    V této diskuzi jsou vítání všichni ti, kteří chtějí sdílet zkušenosti (pozitivní i negativní) se "Vztahem se ženatým / vdanou". Zajímají mne všechny vaše názory, poznatky, poučení, zmoudření, nezmoudření :o), postoje, prostě náhled na věc... Upozorňuji však, že všechny urážlivé, vulgární či s tématem nesouvisející příspěvky budou smazány!!!!
    rozbalit záhlaví
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: "Romanku" jsem mel vic, ale z toho posledniho byl muj rozvod se zenou. Tak to bylo mysleno. Jak rekl(a) Tanais. To se nekdy stane.
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: pockej, abych se vyznala.. mel jsi nekolik romanku, a kvuli jednomu romanku jsi se preci rozvedl...... nebo jak mysleno; s jednou byl pak rozvod?
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: ok ok..

    jak to popsat, kdyz jsem byla zamilovana, tak pri kazdym obeti jsem myslela, ze vyletim do nebe, rozpaleny tvare, no atd.. zname to snad kazdy, prala jsem si, snila, doufala, ze ji necha kvuli me.. a zacalo se to tak nejak projevovat v bolest, sobectvi, strach a boj ve me srovanat ideal a realitu, znala jsem jen jeho pozitivni stranku, jak uz to na zacatku byva. Chtela jsem byt kazdy den s nim, protoze to neslo, pres moji tvrdohlavost, jsem nekdy vybuchovala...

    Jak je to ted: znam jeho obe strany, dobrou a spatnou, stale v nem vidim spravnyho partnera pro me a pro zivot, ma stejny idealy a nazory na zivot a rodinu, umi se postarat, rychle mu to mysli, atd atd.. chci pro nej to nejlepsi, aby byl stastny, jedno jestli se mnou nebo beze me, dela mi dobre, kdyz citim, ze mu moje pritomnost dela dobre, tesi me, kdyz se tesi.. nooo je to jiny, ale hezky... nevim navzajem si dokazeme dat neco silnyho, co nas zene dopredu...co neumim slovne popsat..

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LOBOTECH: to se někdy stane.. :)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Pac ja mel romanku vic, ale z jednoho byl pak rozvod. To by bylo na dlouhe povidani.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: mno, ale tohle, co popisuješ, není tak docela... hm... řekněme... vždycky pravda právě... člověk si profiluje spoustu věcí do vztahu s někým, když řeší problém; protože najít si spřízněnou duši, když se ti sype vztah, je dost jednoduchý nakonec. Vždycky se někdo najde, kdo chápe to, co tvůj stálý partner nechápe.
    Já vcelku chápu, že to tak je, akorát že na Tvém místě bych se tak nějak nespoléhala na to, že jsem ta vyvolená slečna, která rozumí, chápe, naplňuje energií; ono se taky může stát, že nakonec zůstaneš jen jakýmsi podivným východiskem ze situace, se kterou si on neumí teď poradit.

    Já ho neznám, nevím, jaký je, jen tak trochu vycházím z toho, jak se věci dějí obvykle. Pochopitelně, můžeš být výjimka. To samozřejmě ano.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: ješiš, to ne, radit nechci; jen říkám to, co mě k tomu napadá, když tě čtu
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: v pořádku, já jen říkám, že někdy si člověk profiluje do vztahu případně do svého citu k někomu něco, co tam není a věří tomu
    netvrdím tím, že je to tvůj případ, to posoudit nemůžu; jen jsem říkala, že délka zamilovanosti nerozhoduje
    mimochodem - jak si myslíš, že se proměnily tvoje city a podle čeho usuzuješ, že teď už to není zamilovanost?
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: prave!! jenze nejrhorsi na tom je, ze kdyz se ti ten vztah sype, tak se ti primota slecna do cesty, ktera te naplni necim, rekneme energii, co uz jsi dlouho potreboval, aby jsi mohl jit dal a bojovat.. a stale dava.. rozumis..
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: davas me rady, co ja sama vim preci!!
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: ja nejsem zamjilovana!!! to bylo na zacatku! jejej... psala jsem, ze zamilovanost vypracha, ale ze jsou tu stale cilny city....
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: to tě šlechtí, ale hlavně aby to tak opravdu vnímal i on, bez ohledu na to, co říká
    pokud se ti sype vztah, nejlepší způsob, jak ho ještě víc rozsypat, je najít si někoho "vedle"...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: v tom případě to asi moc neřeš a užívej si to, co ti to dává a připrav se, že to jednou zmizí zrovna tak, jako se to objevilo.
    Nic víc, nic míň :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    jak uz jsem rikala, miluji ho a chci pro nej to nejlepsi.. ac je to tak... to nejlepsi pro nej je, aby vybojoval a udrzel rodinu po hormade...
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANIS: nene, to ja po nem vubec nechci, jsem mu sama rikala, ze kdyz uz se na tuto cestu dal, kvuli diteti musi vydrzet az do 18, na to me rekl, jo ale me pak budes navstevovat v blazinci, do kteryho me privede zena. A on je prave ten typ chlapa, rodina na prvnim miste a dite ho samo drzi v tomto vztahu..... a je spousta okolnosti proc se nerozvede.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: na to, kolik trvá či netrvá zamilovanost, se taky moc spolíhat nedá
    může to vyprchat i tak; ono... ta doba, po kterou jsi zamilovaná, v tom vztahu moc podle mýho nerozhoduje
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: buď realista
    jestli se rozvede po dvou letech a odejde od dvouletýho dítěte, moc bych na něj nespolíhala :)
    Když tohle člověk udělá jednou, podruhý je to o dost snažší...
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: nelitovala jsem, nelituju a litovat nebudu... prave naopak jsem vdecna tomu, ze jsem ho potkala..

    tak jsem docela zvedava, jak to bude.. a jaky jsi mel ty romanek? nebo proc jsem byla odkazana od Cazilla na tebe?
    IVETA
    IVETA --- ---

    CATZILLA: zenaty je dva roky, synovi jsou taky 2.. no holt jsem prisla pozde nooo.. dve zeny mit nemuze.

    no a to znamena, ze s nim budes, kdyz se rozvadi, nebo jsi ho mela opravdu jen na spass?
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    CATZILLA: Jup :o) Tyhle romanky muzou koncit ruzne :o) Hlavni je nelitovat.
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    IVETA: Nerozvadim, pred dvema roky a neco jsem se seznamila se svym soucasnym "zenacem" a periodicky se k sobe pokazde vracime... Ma dve deti, 12 let jsou svoji, v soucasne dobe se s nim zena rozvadi (o mne ovsem porad nevi)...presto uz davno vim, ze se pro me tim rozvodem nic nezmeni (manzelka se s nim rozvadi kvuli dlouhodobe frustraci...kterou znam diky nemu taky az moc dobre:D). Imho zalezi, jak si sednete...ono takovy romanek muze vydrzet az do doby, kdy se budes chtit vazne usadit nebo nez se on rozvede (zeptej se Lobotecha,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam