• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    VYHULENY_UFO: to ne, holky fakt chtěj nějaký emoce. Je v konečným důsledku jedno, jestli negativní nebo pozitivní, ale hlavně musej bejt silný. Já myslím, že je to spíš taková pověra, že holka chce být rychle odpaněná, aby to už taky měla za sebou. Holky taky machrujou. Ale zas neplatí to o všech, to je jasný.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    IVETA: Urcite je jich spousta.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TANAIS: A my se tu nebavime osobne? :)) ja tedy nevim, jak vy, ale ja si za svymi texty osobne stojim (ano, muzu byt poucen a pak zmenim nazor :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    FURYAN: nojo ale je prci taky spousta zenacu, po 40, co tu lasku respekt a si vazit nemaji, a nehledaji jen sex bez citu....taky potrebujou tu mladou, co je bude obdivavat za to co delaji a mit rado;:-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    FURYAN: mno... kdybych na tohle teď reagovala, tak by to byla víceméně už skoro hodně osobní odpověď :-)))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FURYAN: ja myslim, ze mlada holka spis nejdriv hleda odpaneni a plete si to s laskou.
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: nene, on se tim nechlubil, jenom bylo doma tema bary a svadeni:-)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    No ja nevim, ale mlada holka porad ceka spise lasku ne? ...nez jen sex. Zato holky po tricitce maji mensi problem dat nohy od sebe, rekl bych :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: tak to je jasný, že se ti tím musel hned pochlubit :)
    jasně, ne vždy se takovým situacím dá vyhnout a pak se může stát, že jeden ulítne, ani neví jak.. :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    VYHULENY_UFO: žádný konec vztahu není moc romantický, ty "ženatý X svobodná" bo "svobodný X vdaná" nevyjímaje. I když, já si na konce svých polozadaných vztahů nemůžu stěžovat :) S odstupem času nemám lepší kámoše :)

    Nicméně s Vieweghem si mě pobavil dost :)

    Ale jinak jo, asi bude shruba pravda, co říkáš, že do těch cca 25 let ženský - až na výjimky - jsou ještě rozlítaný... a málokdy věděj, co chtěj... (což většinou nevěděj do konce života :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    ONS - One Night Stage
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: tim jsem chtela rict, ze kolikrat se dostanes do situace, ktere predem nemuzes obejit nebo se ji vyvarovat.. on chtel jen v klidku vypit to pivo.. nic vic, nic min:-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    TANAIS: ano, to taky sedi a v mnoha pripadech....

    co se stalo treba priteli: sedel na baru, popijel si pivecko, nemel ani naladu se s nekym bavit.. prisla k nemu jedna krasotinka, zacala ho svadet, pak mu sahla mezi nohy, odzkouset zda uz je tvrdej a pozvala ho k ni dom.. on ji na to rekl, nezlob se, ale ne! ne ze by jsi me nevzrusovala, ale kdyz ten muj nema rad ONS....:-)

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    VYHULENY_UFO: už dlouho nikdo nenazval nic ve spojení se mnou "dívčí" :) Děkuji, je to milé :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TANAIS: nz. ja se nad tou vasi divci taky bavim.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TANAIS: ... chlapy, samozřejmě. Eh...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    IVETA: otázka jak který asi. Já spíš znám chlapi, kteří předcházejí situacím, ve kterých by museli říkat ne, protože by pak to "ne" s největší pravděpodobností neřekli ;)
    Ale je fakt, že znám spíš víc těch chlapů, který se takový situaci ani moc nevyhýbaj ;)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TANAIS: :)))
    IVETA
    IVETA --- ---
    VYHULENY_UFO: no promin, znam chlapy, kteri umi rict NE!!
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    očekávaný sex, není sex. Praktikovaný sex, je teprve sex ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam