• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: ale všimni si, že já se tady ani jedné strany nezastávám..naopak kdybys prolistoval v dikuzi o porodech, viděl bys, jak jsem se tam prala za muže a 10 žen se na mě sesypalo...takže v tomto já zas vinu necítím a nikomu neradím držet ptáka v kalhotech.jen jsem chtěla říct, že záleží na celkovém stavu toho vztahu..pač když je špatný..i hledání řešení problémů může být desetkrát horší než normálně
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: ne, to se tak proste stane. po porodu je zenska bombardovana vsema moznyma hormonama, ktere ze samice udelaji matku. ani do toho nepocitam naslednou starost o dite, ktera taky udela s chuti na sex sve (tohle by muz pochopit mohl). proste se ti radikalne preusporadaji preference, chlap musi dospivat cely zivot, ale zena je dospela svym prvnim vrhem, nenadelas nic ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: on je to totiz ekvivalent rady, ze muz ma ptaka drzet v kalhotach, byt nezny, trpelivy, cekat a pokud to nepomuze, tak opakovat cele znovu.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: "trvalá hormonální změna po porodu" ..to ale není normální stav a musí se s ním něco dělat ..nebo to třeba za pět let porodím a už si nezapíchám? pak nechám zavřít všechny ordinace a poradny v republice, když jsou tedy k ničemu
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: no a tak si predstav, ze za to nebude moci hormonalni antikoncepce, ale proste trvala hormonalni zmena po porodu prvniho ditete. predstav si, ze se ted budes snazit, vesele, s usmevem a radosti, abys to mela rada kazdy den, protoze ten problem je v tobe ;-) ty jsi se zrazu naraz zmenila, nikoliv muz. pujde to? asi ne, co?
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: jako pokud můžu mluvit za sebe, mě by to hodně vadilo, že nemám nějak dlouhodobě chuť i kvůli tomu muži..něco podobného se mi stalo s hormonální antikoncepcí a příjemné to vůbec nebylo...i když jsem chtěla, tak to nešlo skoro, bylo to hrozné..a jsem ráda, že se to vysazením zase spravilo. Ale prostě člověk musí zapátrat po příčinách a někdy je těžké je odhalit a když už ta láska v tom vztahu není, tak se nedivím, že s tím ta žena píliš nespěchá
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    kdyz se chce, prece vsechno jde. a kdyz se ti dva miluji... tak ONA mu prece da, ne? ;-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: jasne, laska hory prenasi ;-) co to tedy vyresit tak, ze zena si proste naridi ze bude soulozit kazdy den a problem je vyresen? ;-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    IVETA: já chtěla, aby to na tom bylo vidět...ale stejně zvlášť u žen v tom ty psychické bloky jsou většinou
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: nevím...určitě by to bylo na delší dobu v poradně a řešilo by se to nějak...ale prostě nevěřím, že když se dva skutečně milují, že z tohoto není cesta ven..navíc sexuální chuť se mění, podmínky se mění....to není jen "nechci to dělat" a hotovo.je to jen problém jako každý jiný..a zrovna nevěra mi přijde jako konečná....poslední věc..ne první, ne druhá, ne čtvrtá ...podle mě už je to v hajzlu pak
    IVETA
    IVETA --- ---
    vas opoustim, preji pekny vecer papa
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: to zachazis az moc do extremu..
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: domluvili se tak, ze on bude trpelivejsi a ona se mu bude snazit vyjit vstric. takze se stanovil nejakej ten sexualni rezim, ktery se samozrejme splnil sotva jednou a bylo to zpatky. kdyz se nechce, tak se nechce. a sukat otraveny material, ktery o sukani vubec nestoji, to asi taky neni prilis motivacni, ze :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    IVETA:
    IVETA: do prkýnkovic, stávkuje mi klávesnice
    - bylo tam: tak on by se jejich současný majetek asi těžko dělil...

    na tu "sobeckost"...
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: jestli na Osvaldovku, tak nojo, asi tech chlapu moc nemela a proto sobeckost, zarlivost, ze on ma vic ci co.. nevim, do toho nevidim..
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    _BENNY: a vyzkoušeli to ti nevěrníci? chtěli si navzájem ti dva pomoct, vyjít vstříct? nebo se prostě jen celej den hádali..ona byla "kráva" on "kokot" a když na ni večer smradlavej ožralej vlezl, tak se divil, že ho liskla a šla chrápat do kuchyně? pač tohle mi třeba přijde jako ten zádrhel
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    no taky si priznejme, Osvaldova taky neni zadna velka hitparada... ackoliv texty ma genialni :-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: na co navazujes?
    IVETA
    IVETA --- ---
    TAYLES: a jak ju chces pekne chytnou a mopozlit, kdyz se neda:-)) jedine znasilnit:-=))
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TAYLES: jasne, vyresime to tak, ze muz bude neznejsi a cely problem je vyresen, ze sukani jednou za mesic se stalo sukani jednou denne jako za mlada. haha! ;D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam