• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ENELI: hlavne...ja mam pocit, ze to, zda urcity vztah zustane citove plochy ci ne - je nekde mimo nas...
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    CATZILLA: pak ti ovsem zavidim - fakt, bez ironie - ze ti staci udrzovat citove plochy vztah...s tim jsem asi nemel nikdy problem u "jednonocek" - ale pokud slo o vztah, asi bych citove plochy tezko snasel.....
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    ENELI: A protoze uz jsem do zadaneho zamilovana byla a odnesla si z toho zaludecni neurozu, uz si je radeji nepoustim moc k telu...se svobodnyma to jeste nedokazu...ale ucim se to,)) Cim jsem starsi, tim ty rozchody beru klidneji..asi trening:D
    ENELI
    ENELI --- ---
    CATZILLA: víš, a to je o tom...asi se předem ten kdo je vyhledává chrání před zklámáním, možná tak podvědomě hledá právě ty zadané nebo ho právě ti přitahují.
    Ale i v takových vztazích jsou taky různé priority.... někdy je to citově plochý vztah ale jindy naopak :-) takže i zde nastávají zklamání a bolest :-(
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    ENELI: Ne, to nema nic s tim, ze by me lakalo, co nemuzu mit, kdysi jsem vztahy se zadanymi dokonce striktne odsuzovala, ale proste od zadaneho nic necekam tj. nemuzu byt zklamana...

    AFRAM: Kdyz mam jasne dane hranice, ani "vse" nezkousim pozadovat,) Porad lepsi nez mit vse kratkodobe a pak to zase ztratit...mozna jsem uz jen unavena z vecneho investovani a rozchodu,)) Se zadanym staci udrzovat citove plochy vztah a pak clovek zadna omezeni nevnima bolestne,)
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    CATZILLA: zas ale - pokud mas ve zvyku pozadovat "vse" - ten zenaty ti to "vse" muze nabidnout jen ztezko, nebo ano? Prave ta omezeni ktera to prinasi jsou nekdy dost bolestna, pro chlapa s vdanou partnerkou stejne jako pro zenskou s zenacem...
    ENELI
    ENELI --- ---
    CATZILLA:
    možná jen .....zkrátka jsi na "zadaný ",....."volní" tě tolik neberou :-)
    CATZILLA
    CATZILLA --- ---
    Ja se porad vidam s tim, co byl zenaty a rozvedl se (ne kvuli mne, manzelka byla dlouhodobe frustrovana...ale ani se nedivim,)), nicmene jsem nekoho v te dobe mela a on si nasel mladsi nez ja:D Docela casto se vidame, kazdy den telefony, jednou za uherak se spolu vyspime, ale spise to sklouzlo do vztahu bratr a sestra nebo kamos u piva:D (nicmene jsem si vedoma, ze vztahove by nam to neklapalo)
    Momentalne si zacinam s dalsim zenatym, protoze mi vyhovuje, ze je vse jasne dane a od rodiny nikdy neodejde...se svobodnymi mam problem, protoze zadna hranice dana neni a ja mam ve zvyku vyzadovat vse, hraji tam pak roli jista ocekavani a nasledne byvam zklamana...to se u zadanych eliminuje,)
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ENELI: no, skoda ze nevidim do tveho hlasovani....jinak bych neco rekl:-)
    ENELI
    ENELI --- ---
    AFRAM:
    IVETA:
    to je fakt klasika....co afri ...?
    IVETA:
    ty podváděné osůbky asi tento klub nenašly :-( ....:-)
    IVETA:
    svobodný+ svobodná.... nemají zatím asi co říct....
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    [SERVER ERROR]
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Doufám, že mi odpustíte nevyžádanou reklamu, ale na téma manželské nevěry mi právě v Olympii vyšla novela Bohatý holky.

    Kdyby se náhodou někomu chtělo si ji přečíst, přeji příjemné počtení .)

    http://www.iolympia.cz/product_info.php?products_id=508&osCsid=e07e93e49340257779014f016d14b317
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    IVETA: myslim, ze skoro nejcastejsi variantou je zenaty s vdanou:-)))a ani varianta svobodny ci rozvedeny s vdanou neni tak vyjimecna.-))
    ENELI
    ENELI --- ---
    LOBOTECH:
    IVETA:
    uritě nerozvedli a svobodné nenašli, je tu je jen ticho :-)
    AFRAM:
    co Afri ?
    IVETA
    IVETA --- ---
    LOBOTECH: :-D a nebo to cekani na zazrak vsechni vzdali a nasli radsi svobodne...

    nebo si uzivaji s zenatyma po hotelech, parkovistich, wellnes a nemaji cas na chatovani:-)
    IVETA
    IVETA --- ---
    asi zakladatel klubu byla zena, ktera chodila s zenatym:-)

    kazdopadne by nebylo od veci, kdyby se tu nekdy ukazala treti osubka a jeji pohled na vec ze strany dlouhodobe podvadene...
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    IVETA:
    LOBOTECH:

    kdyz ono uz zahlavi obraci diskusi jen jednim smerem - o zenatych muzich:-)))ac v nazvu klubu je i chozeni s vdanou, nejak to tu nemohu objecvit.-)))
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    IVETA: Nikdo nic s zenatejma uz nic nema, pac se vsici rozvedli :P
    IVETA
    IVETA --- ---
    to tu nejak usnulo:-(
    IVETA
    IVETA --- ---
    ILLUZE: ktera prima otazka to byla?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam