• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CATZILLAVztah se ženatým / vdanou... aneb "Slibuje, že se rozvede..."
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PSYTRANCE007: *hodne kamaradek
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    IVANEM: sam vim nejlip:-) me zajimalo co se ze zenskych zacne sypat pri prvnim dojmu co si tohle prectou...a predpokladal jsem ze ackoli me zadna nezna a ani nevidela tak vytahne takovouhle nejakou omletou frazi a bude doufat ze mi to tim natre:-) jinak ze se neda se zenskyma mluvit na rovinu tak za tim si stojim a zrejme nebudu sam kdyz jak zde mnohe pisou jak je chlapi vodili za nos. Ja, nez jsem se ozenil tak jsem mival sice ne hodne ale par jich bylo. Po svatbe nezustala zadna a co se tyce po strance sexu tak to ani nemluve. Vsadim se, ze kdybych vse zatloukal tak je normalne mam dal. Z toho mi jednoznacne vyplyva ze se zenskou na rovinu jednat nelze.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Se to tu zvrhlo.

    Řešil už se tady vztah ženatých s vdanými?
    IVANEM
    IVANEM --- ---
    PSYTRANCE007: ale no táááááááák, tomu přece sám nevěříš
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    TANAIS: me zajimaly vicemene jen reakce.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PSYTRANCE007: ... nojo... když ona ho tu asi žádná osobně nezná... no vidíš... to je vlastně ještě jedna možnost... jestli se žádná nechytila na diskrétnost zaručena a tak dál, co kdybys zkusil něco typu "jo a ještě jsem zapomněl říct, že ho mám velkýho a speciálně vroubkovanýho" :-)

    Hele, sorry, vylezl si na nejvyšší strom sedl sis na tenkou větev a tu si pod sebou začal řezat. :-) To se někdy stane každýmu z nás. Ale asi bych se do toho v tomto okamžiku už víc... nenamáčela :-)
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    vetsinou zensky jeste pisou ze ma chlap maly pero kdyz se snazej chlapa nejak pomluvit nebo urazit:-) se divim ze to tu zadna nenapsala....
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    JUPIII: tohle bych vůbec neposuzovala. Sexuální chuť se u ženy může měnit opravdu hodně, narozdíl od chlapa, kde je věštinou konstatní...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    NTR23: O tom žádná - univerzální všelék ještě vědci nevynalezli ,-)
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    JUPIII: se mi libi jak hned vsechny startujete a pisete ty naucene vety, ktere vam predtim nekdo z chlapu napovidal:-)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    ILLUZE: No ne vždy to tak funguje.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    JUPIII: no občas to chce jen obyčejně zvednout zadek a trochu vypomoci v domácnosti a jak se ženě zvedne "zázrakem" libido ;-)
    JUPIII
    JUPIII --- ---
    PSYTRANCE007: haha, klasika. Nerada bych se tě osobně dotkla, ale výmluvy typu, moje žena na ten sex moc není, rád bych si užil jinde, mi spíš evokují chlapa, co to se svojí ženou moc neumí a bůhví na co při sexu myslí. Klasicky začíná s tím, že hledá chybu u jiných, místo aby začal u sebe. Možná bys mohl dostudovat něco literatury případně pohovořit doma co doladit.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ILLUZE: souhlasim.
    Nevera neni nic noveho pod Sluncem, ale stigma z rozvodu a strach o uziveni sebe a deti je mensi.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SARAJ: myslím si, že v mužích to ale prostě vždy bylo...
    akorát, že dříve se to prostě "sneslo"... teď jsou velmi často kopnuti do zadele
    a tenhle fakt podobní střelci podceňují
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MAGUMI: ono to vždycky zní jinak od chlapa, než od ženský a taky rozhoduje načasování a prostředí :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MAGUMI: ale tak, přímočarost nemusí být vždy úplně zcestná a mně třeba vždy spíš vyhovovalo, pokud mi muž řekl přesně, co chce a nehrál se mnou tanečky a neoblboval mě :-)

    Ale způsob, kterým tu psytrance mluví o svém manželství a hledá potenciální milenku je jaksi v rozporu s prohlášením "diskrétnost zaručena". Je otázkou času, kdy se tohle k jeho ženě donese (to, jestli je nebo není na nyxu, je úplně jedno). Tohle je až příliš otevřený klub a někdo si dříve či později dá dvě a dvě dohromady :-)
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    MAGUMI: ale jen tady mate odpoved proc chlapi tvrdi, ze se rozvedou a duvod meho prispevku, ve kterem jsem psal ze se se zenskou neda mluvit na rovinu. Kdyz chlap napise, ze si chce jen uzit tak se logicky zadna neozve a protoze je chlap od prirody (az na vyjimky) polygamni tvor, je nutne zenskym lhat. A co se tyce te matky.....ta ma urcite doma taky manzela:-)
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    MAGUMI: ale samozrejme ze ne:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam