• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    trochu to tady oživíme. takhle se slacklajní v brně:




    XYZ
    XYZ --- ---
    MARO: No, já teda drezůru moc nemusím...
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    HAJOUNEK: no tam sem byl jen jednou a to tedka na akci, takze sem toho moc nevidel, dik za tip,)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MARO: ha :-D :-D :-D by me zajmalo, kde to má hranice...
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    ZELENY_CAJ: co riviera?
    MARO
    MARO --- ---
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    premyslime kde by se v brne dalo natahnout nad vodou...nejlepsi by to bylo na nejakem bazene venku, od mustku treba k nejake tycce, tak idealne 15m, nevite nekdo o necem?
    Lepereceno - neznate se nekdo s nejakym spravcem podobneho zarizeni, se kterym by se to dalo domluvit? kdyz prijdu na kravak tak me asi vyfuckujou...
    XYZ
    XYZ --- ---
    http://www.novinky.cz/clanek/140139-provazochodec-berousek-po-padu-z-lana-zemrel.html - tak jedna smutná zpráva... nebyl to sice slackliner, ale lano si dával dobře.
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    lisci tlapka je husty uzel uz podle nazvu a podle toho jak drzi by se mel spis jmenovat sloni tlapka nebo tak neco:) lodak nebrat, tez mi nejde povolit a jeste k tomu nema vubec poeticky nazev.
    RUXAC
    RUXAC --- ---
    XYZ: jo tak :) zadnej jinej uzel nez "lisci tlapka" me tam zatim nenapadl, zkusil sem teda lodak, ale to zas nejde vubec povolit. a zatim mi ta lajna nepraskla a to mam nejakou uplne desivou za 14 kc/metr
    XYZ
    XYZ --- ---
    RUXAC: Myslel jsem třeba tohle: "Kup si trávu. Raději začni to svinstvo pěstovat už teď, ale říkejte tomu radši jako správní kalifórnia hippií “fruity pebbles,” nebo “ weed”."

    Jinak napínání funguje, to jo, ale nevím, jestli je tam dobrej ten uzel na začátku (liščí tlapka), v takovém místě je to IMHO dost náchylné na přetržení.
    RUXAC
    RUXAC --- ---
    XYZ: proc velmi vtipny? ja se ho treba drzim, mam podobne tence vypadajici lajnu a utahuju to pres ten bezva podvlecenej uzel a zatim to funguje celkem slusne :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    AAHHWISEGUY: Sorry! nejak sem to přehlídnul!! Ja idiot!!!
    XYZ
    XYZ --- ---
    http://lezec.cz/clanky.php?xtem=&key=4308 Velmi vtipný návod jak chodit po lajně :-)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    KROTITEL: mrkni se o pra prispevku nize...
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Tomu říkám paráda! musim taky začít konečně!

    http://lezec.cz/clanek.php?key=6921
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    AAHHWISEGUY: jo toje fakt... kotveni se dojebava no.
    XYZ
    XYZ --- ---
    SOL: Je to jak řekl RUXAC: a KOSTIS: - lano je pod lajnou a kotvení se několikrát zálohuje, navíc lajna je dost pružná a nepadáš z velké výšky, takže ta rázová síla není tak velká.


    AAHHWISEGUY: Já to omotávám starou hadrou, je to levné a když se prodře, tak ji poskládám jinak a je to.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    ZELENY_CAJ: me prave prijde, ze se tim takhle mrvi ty uchyty, postupne se nici ten material...
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    AAHHWISEGUY: koberec... a pokud je solidni strom tak nedavam zadnou podlozku, jenom mam 120cm smyci a tu omotam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam