• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    XYZ: no jestli nestaci delka tak by byl mozna lepsi ten set od ocunu, ktery ma sice taky 10m (pravda je mnohem drazsi a nema racnu) nicmene se da pripadne dokoupit delsi lano 15m...
    set - http://www.bartsport.cz/slackline/ocun-slack-line-set
    lano - http://www.bartsport.cz/slackline/ocun-slack-line
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Ted sem se vrátil domu po reklamaci s novou lajnou od singáče. bohužel neměli nic delsiho tak ze zase klasika. uvidíme po tejdnu co vydrží!!!
    XYZ
    XYZ --- ---
    Pokud máš karáble, nejní to problém a vyjde to levnějc. Ale když jsi ne-lezec je levnější ráčna (cena kolem 400-500,- max, cena jedné karáble- 250-350,- a potřebuješ alespoň tři, ale taky se to dá odrbat- majlonky a šeklíky v železářství za 50,- poslouží taky dobře)

    Jinak ten set od singáče mám a spokojenost. Ráčna bez problémů a délka akorát. Na highline by to imho šlo, když pod to natáhneš ještě to lano. Problém je v délce- asi by to chtělo delší.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    to neni na HL moc dlouhý :) to má jen 10m!


    neni levnější si vzít plocháč a pár starejch karáblí ze skříně?
    PLEJ
    PLEJ --- ---
    Supr...tak na začátek to bude stačit.
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    tak nějak sem se pidil po rozdílech sl. a hl. a rozdíl je v tom (níže uvedeno) že se tam přidá jenom jistící lano,gdyby to náhodou ruplo. psany je to tam proto aby nějakej trouba nešel rovnou do vejšek a nezabil se. už se těšim až to něgde uvážu aspoň v deseti metrech!!! ale ještě more trening!!!
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    KROTITEL: dyt je tam psany ze se to nema/neda pouzivat jako highline :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Taky mam stejnou! jen bych si asi další koupil bez ráčny, protože ji mam tak tyden a už se mi to podělalo!!! reklamace nutná!!! jo a ještě jedno, asi bych si koupil delší popruh protože tyden treninku a přešel sem ji mockrát!!! a navíc na napnutí ze skály na skálu to nevystačí!!! tak že nic moc. chci víc!!!!!!
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    PLEJ: taky ji mam, za stejnou cenu. prijde mi dobry, prestoze jsem toho zatim moc nenalezl...
    PLEJ
    PLEJ --- ---
    Ahoj, chystám se koupit si lajnu, tady myslíte, že je to dobrý pro začátek? Nebo někdo víte o něčem levnějším?
    XYZ
    XYZ --- ---
    AAHHWISEGUY: No jo, no jo, ale ta chvilka na lajnu by se snad někdy našla, né? Porád se učit taky není ideál, člověk z toho magoří. Ale omluva je to dobrá. To já, školou už nepovinný mám času hafo a stejně jsem na lajně nestál už dva týdny :-( Budu to muset napravit.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    XYZ: co bys nechtel pulka lidi ma zkouskovy... jsem mesic nebyl na lajne :)
    XYZ
    XYZ --- ---
    KROTITEL: Klidně otravuj, alespoň to tu ožilo.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    KROTITEL: hihline je pro lidi co nemaji zadnou soudnost :D
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL: highline běháš vevejškách a s tim, že máš pod "smeklajnou" tejpovačkou přidělaný lano, na kterým jsi cvaklej do dlouhý odsedky ..
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Jo a ještě se zeptam jakej je rozdíl mezi slackline a highline???
    je to vo tom že to uvážeš o kus vejš než normálně nebo je to vo něčem jinym???
    ja se navotravuju có!!!
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Ok díky jdu to zkusit!!! a pak snad i zabalim!
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    AAHHWISEGUY: buď v klidu, já nepálim a taky to jde :))
    SOL
    SOL --- ---
    Cus lidi je tady nekdo zvas z Ostravy, teda nekdo krome Zeleneho Caje, kdo natahuje lajnu...
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    a ja si rikal co porad delam blbe :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam