• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    XYZ: to nevíš :))))) možná jen ladně odplavávali :D
    XYZ
    XYZ --- ---
    AAHHWISEGUY:
    T_MAX: Hlavně že nepadali chodci z lajn! :-)

    ULTRAMARINE: Velká voda nás nemůže rozházet, stačí natáhnout lajnu vejš!
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    to nevim, jestli se dostanu pryč a nebo skejsnu v pze ..
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    a nebo v sobotu ! (možná)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: hele dal bych během příštího tejdne, co ty na to?
    KWJET
    KWJET --- ---
    NOISEGATE: chlapče, víš prd.. :p hehe..
    včera natažena lajna 23 metrů, svépomocí (v jednom člověku) nafest.. :) zajímavý, že nikdo nemá zájem.. :D ps: jak se daj přidat odkazy na nástěnku? měl bych pár tipů.. ;)
    Q
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    AAHHWISEGUY: nepadaly náhodou i stromy? :)))
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    NOISEGATE: nepadaly nahodou i kroupy?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    KWJET: chlapci z cukru, vypekl je malý deštík a hned mizej... to je morál. jen houšť a větší kapky!heh
    KWJET
    KWJET --- ---
    dneska Vítkov, vzadu až skoro u Ohrady, jak je dětský lanový monstrum :) cca od 6.. přidá se někdo?
    SLUNISHKO
    SLUNISHKO --- ---
    KWJET: super, dik za info ... zkusila bych dnes prijit, ale bojim se, ze se zaseknu v praci :-((
    KWJET
    KWJET --- ---
    SLUNISHKO: oka tak kdyžtak sleduj stránky http://www.slacklive.cz/index.htm , je tam diskuze (forum) kde se domlouvaj všelijaký akce a srazy.. ;) mimochodem dobrej zdroj informací a zajímavýho čtení..
    chodíme nejčastějc na Vítkov, na Parukářku, nebo na Letnou.. zrovna teď mi volal Smolda, že budou dneska kolem 7 na Letný, asi 300 metrů nalevo od metronomu, někde u dětskýho hřiště.. možná se tam taky objevim.. ;) Q
    SLUNISHKO
    SLUNISHKO --- ---
    KWJET: lajny natazeny pres koupaliste vypadaj spickove ... skoda, ze sem nejela :-(( ...

    ... jinak v Praze bych si sla nekdy zablbnout na lajne ... zvlast jestli mas 30 metrovou :-)) ...
    KWJET
    KWJET --- ---
    článek na horyinfo.cz o uplynulym prvním ročníku Slackfestu v Hejnicích.. http://www.horyinfo.cz/view.php?cisloclanku=2008060021&nazevclanku=slackline-fest-hejnice
    KWJET
    KWJET --- ---
    ZELENY_CAJ: jej tak to je z ruky, ale z ostravy jsou dobrý týpci, maj stránky www.slackline.cz, možná je znáš... jestli jo, tak pozdravuj.. ;)
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    KWJET: sraz klidne, ale Ostrava nebo od zari brno..
    KWJET
    KWJET --- ---
    jo praha, jsem myslel, že všichni nyxáci jsou z prahéé :D no jsem tu na škole, jinak sever (jablonec), tak mi to promiňte.. každopádně co ten srázek? chodíte někde?
    ZELENY_CAJ: :D hele ten tvuj odkaz je docela podobnej tomu mýmu.. :-p akorát bych tomu neříkal slušné, ale spíš neskutečnej masacre.. :-o Andy je borec..
    nonic, tak já to jdu natáhnout na Vítkov a vy kdyžtak dejte vědět.. zatim Q
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    XYZ
    XYZ --- ---
    "Pražákům těm je tu hej, ti nikde nezablouděj..."
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    ZELENY_CAJ: kdyz nenapise odkud tak se mysli ze z Prahy :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam