• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    EBENY
    EBENY --- ---
    KCHARI: telocvicna party, koukam)
    taky shanim nejaky prostor, kde by se dala v zime natahnout, ale telocvicny co vim jsou obsazeny...
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    EBENY: zkouseli sme to ksoro na vsechno na co to lso, krome klasickejch tyci na lezeni (ty se moc hejbaly). tady ilustracni foto kde je videt povolena lajna privazana na ty tyci na hrazdu, uplne napravo (lepsi foto neni :))
    EBENY
    EBENY --- ---
    KCHARI: a za co ste to v telocvicne pripevnili? myslis ze by to udrzely takove ty tyce na hrazdy?
    SMOLDA
    SMOLDA --- ---
    jo mylíš tvojí EMO patku? Si nemysli... taky sem sem si teď rozjeb řepu:) 3koda že jsi nejel na ten černej potok---- mega prdel.. nejdříf jsem se propad pod led, pak jsem si vyvrknul kotníka a jako třešničku na dortu, jsem si projebnul holeň mačkou, když se se mnou utrhnul rampouch ( se divim s mojí mušší vahou)
    KWJET
    KWJET --- ---
    LITTLEFOX: už jsem (skoro) zahojenej :) a jizva neni moc vidět, mam dlouhý vlasy a elegantní patka skryje tenhle šrám dokonale.. :D
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    KWJET: Sedm stehů není málo, vnoučatům budeš mít asi i co ukázat (zářez na čele) ;-)
    S tím teplem souhlasím, taky ho mám radši, ale než někam utíkat, nebo láteřit je lepší tu zimu nějak využít, třeba běžky, ledy, slackline... ;-) A na jaře zase hurá na písek :D

    ps: přeju ti ať se rychle zahojíš
    KWJET
    KWJET --- ---
    LITTLEFOX: jasně ;) 7 štychů..
    ale jinak v pohodě.. léto je čupr, na druhou stranu jsem si chtěl dát takovejhle extrémek, abyh pak na starý kolena měl co vyprávět vnoučatům ;) :D víš jak, co tě nezabije, to tě posílí :D no a teďko začít zase trochu chodit, aby nás jaro zastihlo v plný formě.. btw asi se fakt přestěhuju někam do prdele, už mě to začíná jebat.. u nás takle hnusně, zima a v kalifornii si choděj v tričku.. to je dost nespravedlivý, nezdá se vám?
    nonic tož slack hajl a někdy seeya online Q
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    KWJET: jj na tyhle radovánky je léto nejlepší :)
    co hlava? byly nějaké stehy?
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tedka jsem si uzival 4 dny chozeni v luxusni telocvicne v rokytnici nad jizerou :) skoda ze v Praze bysme se nedoplatili :/
    KWJET
    KWJET --- ---
    heh tojo, velmi podařená taškařice :) wintr extreme se všim všudy :D jsem zvědavej co Kolouch vymyslí za video + fotky taky budou stát za to :) brr už aby bylo zas léto :) Q
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    KWJET: Koukám na lezce a řekl bych, že jste pěkně řádili na Ořešníku ;-)
    KWJET
    KWJET --- ---
    T_MAX: a sakra, tak to sem v hajzlu, protože Ant akt neznám.. :D ale klidně někdy zajdem, podle fotek to vypadá celkem good a maj tam braňase takže jasná volba :D ale proberem to v climb sekci oka? slack hajl Q
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KWJET: neznat Ant je skoro trestný :)))
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: Týnskou znáš jmenuje se to ultra ant. v pondělí teda lokál a ty hejnice bych zkusil určitě! musíš napsat gdy. a jedině o výkendu!!!
    KWJET
    KWJET --- ---
    hehe hejnice :D no to je takový megaměsto, "údolí bláznů" kousek na sever od liberce ;) nejslacklajnovější město v republice, to jsem si jistej.. :D jestli budeš mít čas, tak určo pojeď, poznáš českou slack smetánku :D a hajlajn na ořešníku je prej krásně choditelnej, 20 metrů sice exponovanýho walku, ale stojí to za to.. ;) tož tak Q
    ps: lokal ;) týnská neznám, někdy zajdem ;)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: to by šlo na tu šestou resp. na půl sedmou než se tam dostanu z vlaku. je mi to jedno. lokál bo BB.
    gde sem taky ranec dlouho nebyl je týnská. tu bych taky zkusil něgdy!
    gde sou hejnice? mrknu na to.
    KWJET
    KWJET --- ---
    KROTITEL: hehe no tak šárka je trochu na dlóhý lokte.. :D smolda je teďko furt zasekanej ve faše, takže další pokusy budou až po silvestru.. ale do silvestra chce kolouch eště natáhnout hajlajn na Ořešníku (Hejnice), tak kdyžtak mrkni na forum na slacklajvu.. noa lezba v pondělí, bysme klidně mohli, dejme tomu v 6 večer? lokal? Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: a co ta šárka? bych to chtěl taky zkusit ve vejšce. ale jak čumim z vokna tak si až příští rok co???Tak co třeba dát lezbu v pondělí? v út nemůžu ale od středy můžu furt tak napiš gdy se ti to hodí!!!
    KWJET
    KWJET --- ---
    SMOLDA: smoldaaaaaa :D ty umíš šecko, hehe.. ale přejít šárinu, to ne, co? :p to je samej čurimurifuk a hovnohovno :D njn holt není to jenom o trikování (naštěstí :)) a že nejsi kastrát? dokaž to! :D btw. kdy dáme kolaudační H? jsem pro dnešní večer, hm? ti eště písnu sms.. zatial Q
    SMOLDA
    SMOLDA --- ---
    Takovej trýčekk umím taky, ale bez tý votočky. Jde to i na plocháči a žádnej kastrát nejsem, jenom mám namodralou jednu kouli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam