• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    HDK
    HDK --- ---
    Taky se pridam
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    VRZZ: jo ja, trochu, nejak sem nemel s kym tak to u me tak nejak upada.
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    je tu nekdo z Brna kdo lajnuje?:)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    cus nepudete nekdo zachodit na vitkov neska? tak kolem poledního?
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Nazdár voe
    no tak já po obědě teda dorazim na biku! cca13.00
    Aloha
    KWJET
    KWJET --- ---
    jo woe s lezbou děte domu :D
    no jako na Bořni se hodně cest dá naházet zeshora, takže imho zas takovej problém není.. ale já tam zatim šplhal jen kuli kaničkám.. :) noale někdy tam klidně zajedu zalízt, resp. to můžem spojit, takže se uvidí, jestli se taky náhodou neplácám v šestkách ;)

    btw to all:
    dneska velká slackline párty na letný, plácek cca někde v půlce, chceme natáhnout dlouhý svině, ale budou i kratší, tak kdo bude moct tak doražte!! dejme tomu od 10 do večera..
    seeya Q
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Jo to je nejlepší lízt dardy, tam nikdo moc neni!
    jen nemam parťáka na těžký routy, ženská moc nediktuje a mě neba lízt to co jsem už mockrát lez. a Kwet furt jenom buldruje na překližce! :-)) a o nikom jinym nevim kdo by se neplácal v šestkách! tak že mam smůlu :-((
    jo
    nechodí se tu náhodou po kaničce místo lezby??? hehe!
    RADU
    RADU --- ---
    KROTITEL: jooo bořeň bořeň...nemít tahače tak na prvnim se asi pos...ru. jakmile ale je hezky sluníčko, azurko, máte někoho s dostatkem morálu na jištění se téměř výhradně po svym, tak je to tam zajmavá, přímo bych řekla epesní, polejzačka.zajmavý technický lezení co neklouže, co víc chtít?akorát že jakmile je takhle hezky jak třeba teď tak se tam stahujou lidi s širýho okolí anobrž tam nic moc jinýho nikde neni a to to tam pak je jak václavák a to mě moc neba.naštěstí mi honzik vytáh cesty v obížnostech, kerý jiný netroufali dávat a tak sme měli cesty většinou volný.
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: To vim jak dobře se tam leze! kamarád, hodně dobrej pískař kvůli bořni sedí na vozíku a už si nikdy nezaleze. rozlejzal se na náký trapárně a vylít. nebylo to jištěný mam pocit.
    jak se řiká můžeš lízt 10ky možná i 15ky já nevim ale pak doplatíš na 3ku!
    ted mu dělá společnost náš pejsek kterýho sme mu vycvičili!

    tenhle víkend sem pasé a příští asi taky to tak vypadá! ale už musim někdy s váma!!!
    to by byl hřích! :-)))
    KWJET
    KWJET --- ---
    RADU: hele kluci řikali něco v květnu až bude dost světla a teplo, protože kajoch je hrozně lenivej starej jezevec :D ale když jim napíšeš, tak se třeba uvolej už dřív ;)
    KROTITEL: jasně že s helmou, protože jsem to slíbil tatíkovi a jinak bych ty fotky nemoh dát na net ;) a hlavně jsem se večer před tim hrozně vožral, ale fakt na sračku, spát jsem šel v půl druhý a v půl 7 jsme se smoldou vstávali :D takže jsem celou cestu přemejšlel jestli se pobleju hned nebo až pak :D noa ta hel,ma né že by mi nějak pomohla vystřízlivět, ale cejtil jsem se s ní krapet jistější.. příště jedeš s náma? dá se tam i dost dobře zalízt!
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    KWJET: ÁÁÁÁ panáček už chodí s helmou!hehehe.
    pěkný!
    RADU
    RADU --- ---
    kdy už se zas rozjede liberecká estráda nad rokáčem?netušíte?
    KWJET
    KWJET --- ---
    joa v sobotu se jde chodit na letnou!! dorazí george, jelen, atd. lajn bude dost, tak kdo chcete tak přiďte ;)
    seeya Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    dnešní rychlohajlajn v Bořni u Teplic.. 28 m long, 30 m high..
    http://kwjet.rajce.net/boren_-_kozata_2.4.09
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    REELOO: jinak ja mam ten set Master a je moc v pohode
    REELOO
    REELOO --- ---
    KCHARI:
    Prave se stalo. :-)

    REELOO:
    Uz mi bylo odpovezeno - kladne. Lec majitelem, ale znel presvedcive. :-)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    REELOO: tak jestli si chces lajnu "vyzkouset" tak prijd nejdriv na nejakej sraz nee?! :) jinak je dobra, jako cokoli ze slackshopu :)
    REELOO
    REELOO --- ---
    Ahojte,
    chtel bych si slackline vyzkouset a tedy se ptam, jestli je tenhle set za 1090 CZK dobra koupe.
    http://www.slackshop.cz/sety/
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KWJET: to se asi potkame :) sice lajnit nebudu pze sem nemocnej, ale aspon se kouknu
    KWJET
    KWJET --- ---
    zejtra od 12 do 4 tahame na kulataku v dejvicich.. ;) dlouhy, kratky, nizky, vysoky,.. :)
    toz racte prijit..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam