• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    zdar, dneska vecer vitkov, nejspis aspon 2 lajny.
    KUTIL_TIM
    KUTIL_TIM --- ---
    jj, man on wire stoji za zhliadnutie. skuste to
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Včera jsem shlédnul film (spíš dokument) Muž na laně, myslím si, že by se vám to mohlo líbit. Tak pokud nebudete mít co dělat, doporučuji zajít do kina...
    KWJET
    KWJET --- ---
    BUDDHA: hehe no jasně.. a možná přijde i kouzelník.. každopádně myslim, že to bude dobrá session.. ;) rád tě uvidim zas po letech draku ;)
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    budes rozdavat podpisy? :D "slackstars" - no doprdele to si nemuzu nechat ujit :-D
    KWJET
    KWJET --- ---
    ale děte do prdele, dyk to voni chtěj právě vidět, slacklajnovou masu, ne žádný buchvíco.. prostě aby bylo jasný, že slack je pro každýho, nejde o žádný výkony.. jako nikoho nenutim, prostě bude možnost pochodit hodně lajn, popřípadě se seznámit s Kolouchem, Smoldou a ostatníma "slackstars" :D rád vás všechny uvidim.. seeya online Q
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    BUDDHA: koukam, ze mas moji strategii, nechame mluvit pravou tv star ;)
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    KWJET: Dojdu, pripadne i rad pomuzu natahnout, jen pri pritomnosti televize se ukreju nekam za strom. Sem te nevidel ani nepamatuju !!!
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    KWJET: tyjo, to zní děsně, do toho nejdu :D
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    KWJET: snad vam vyjde pocasi, abyste se tam nebrodili v bahne ;-)

    ja bych sel spis nekam ve ST, jestli bude hezky, jelikoz ve CT lezu (a odpol. jsem kazdopadne v praci) a asi jen riegrace, nejaka rychlejsi akce, tak jestli se chce nekdo pridat, tak se mi ozvete.
    KWJET
    KWJET --- ---
    jo pro ty, co minule nebyli na Vítkově a chtěli by dorazit - je to tady
    KWJET
    KWJET --- ---
    ROSADKO: čau vostudo ;)
    ve čtvrtek na vítkově jako minule, kdo má zájem bejt v televizi tak doražte :D
    je domluvený natáčení nějaký reportáže o slacku pro Primu Cool, od 3.. a potom na to volně naváže focení pro nějakej freeridovej časák a taky lidi z ACFK.. :) no prostě bude to mediální masakr, večer od 20:30 je v kinu Aero premiéra filmu Man on Wire (o Petitovi a jeho projektu na Twin Towers v NY).. což by mělo bejt taky zajímavý, mám tam s Kolouchem předvíst na pódiu, o čem je slackline, no bude to sranda.. bude tam natažená krátká lajna, snad tam nic neurvem :D
    takže asi tak, do toho čtvrtka asi nic nestihnu, ale určitě všichni doražte, ať to nevypadá, že tu nikdo nechodí.. ;) seeya online Q
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    ROSADKO: teda, vy jste ostudy, takovejch lidí si to tu přečetlo a reakce žádná :D
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    tak jsem zpátky z Ádru, docela mě tam lákalo koupit si vlastní lajnu, ale nakonec jsem dala přednost lanu :) Kdy dáme sraz příští týden? lajna, lajna, lajna! :))
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    NOISEGATE: :) .. pojdem to dnes testnut .. pred tym som pouzival racnu na napinanie tak som zvedavy ako to pojde s tymto systemom .. vyzera to jednoducho a keby som na takto natiahnutej line uz nestal tak neverim ze to drzi :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SQUEAKY: tim lip! tak to sem te asi minul
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    NOISEGATE: uz sme to dnes vyriesili :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SQUEAKY: lidi okolo slackshopu jsou zaseklý ;) na jaky jmeno si posilal objednavku? mrknu na to

    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    ahojky .. neviete co je s ludmi okolo slackshopu? .. funguje este alebo su vsetci na leto prec? :) .. som posielal pred 2 dnami maila a zatial ziadna odpoved
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    joj, dobrej piknik to byl!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam