• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    hele a tendle pán je přísnej .. :) ty freesola trochu nechápu :))

    http://www.youtube.com/watch?v=si14loZKvKY&feature=related
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    KROTITEL: je to jen cyklista nebo i nudista?;))
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    KROTITEL: the best way how can photoshop make world more amazing :) To je moc...
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    pouze kopíruju ale tohle neni vůbec málo!
    KWJET
    KWJET --- ---
    libo pár triků ? :)
    http://www.youtube.com/watch?v=cJFCLd_su5s&feature=player_embedded
    jaroooooo - lajnyyyyy :)
    KWJET
    KWJET --- ---
    KWJET
    KWJET --- ---
    kdyby měl někdo zájem, tak budem dneska od 2 se Smoldou ve Stromovce (mapa zde) tahat kilíčko, tak kdyby měl někdo zájem ozkoušet.. :) Q
    KWJET
    KWJET --- ---
    ATROPYN: škoda, dneska tam bude docela velká sešlost.. cca od 5 na cibuli, doraž kdo můžeš ;) Q
    ATROPYN
    ATROPYN --- ---
    KWJET: dneska musim hrotit skolu..ale sel bych mozna zas v ten patek dopol...
    KWJET
    KWJET --- ---
    ATROPYN: jo to by bylo rozhodně lepší, bohužel to musí zůstat takhle z důvodu kotvení, ta ocelová konstrukce není stavěná na tahy, který vznikaj v lajně při skákání a takle ukotvenýje to asi nejpevnější.. neradi bysme tam něco urvali atd.. o víkendu bych tam zas docela zašel, třeba v neděli odpoledne.. hmm? Q
    ATROPYN
    ATROPYN --- ---
    kdyby ta trikova lajna byla vic uprostred tak by to bylo v cajku...
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    KWJET: jojo park by byl ideal :) myslim ze ale jeste parkrat to tam asi navstivime :)
    KWJET
    KWJET --- ---
    KCHARI: no hele člověk musí dávat krapet bacha a neodskakovat moc daleko, ale i na celkem brutální jumpy (trénink backflipu atd :)) jsou ty lajny dostačující.. chtělo by to krapet větší prostor (třeba vyhřívanej park :)) ale na to si asi budem muset počkat na léto .. už aby tu bylo..
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ATROPYN: jojo bylo to fajn :) jen sem mi ty lajny zdaly lehce nebezpecny treba na naky "triky" (preci jen trosku blizko tem konstrukcim co jsou okolo). ale jinak pochozeni dobry
    ATROPYN
    ATROPYN --- ---
    BUDDHA:
    EBENY: skoda, ze vam to nevyslo...bylo to bezva :)
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    jéžiši, též mi to proteklo mezi prsty, tak ať Vám to šlapčí :)
    EBENY
    EBENY --- ---
    eh... ja jsem to dnes jaksi nezvladla... prace me pohltila. tak priste, omlouvam se. budu tam zase v nedeli v 19:00, tentokrat uz urco)
    EBENY
    EBENY --- ---
    skvele, taky dorazim mezi pul 10 a 10. uz se tesim. radsi naboso!:)
    KWJET
    KWJET --- ---
    KCHARI: jak je libo pánovi ;)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tak my se tam dovalime tak okolo pul desaty az desaty. a na lajnach se musej pouzivat boty nebo se muze i bosky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam