• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    MASTAK
    MASTAK --- ---
    BADHORSE: Taky obcas zajdem jenze bys nemel moc co okoukavat, jelikoz teprve zacinam :D
    KWJET
    KWJET --- ---
    BADHORSE: chodíme ;) teď jsem na fesťáku v Polsku ale v září se můžem domluvit a někde vyrazit ;) ať to šlape Q
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    chodite nekdo v praglu...bych rad okoukal nove veci nabral zkusenosti
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    GEORGESS: nic napinal..normal rukou..vada materialu :))
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    BADHORSE: tve, cos stim dělal, ja ji mam 3 měsíce a drží, popruh řídne, ale ráčna drží???
    Zatím :)
    MASTAK
    MASTAK --- ---
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    tak referuju ze jsem gibbona pri druhym napinani praskl...racna se poroucela do pekel..takze asi fakt nedoporucuju!

    jo fotky kwjetoni muzes davat kam chces:)
    KWJET
    KWJET --- ---
    AUDIAC: jo luk by taky šel, ale je takovej neskladnej a hlavně drahej.. prak je kulišácky elegantní řešení, ten svuj jsem teda ještě v terénu nezkoušel, ale Smoldův menší prak střílel docela dobře, tak myslim, že na hajlajny do 70 m by to mohlo stačit :)
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Poptavka 1 misto 30.7. (pá) - praha-bišík
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    BUDDHA, KWJET: Muhehe to je mazaný! Mě teda napad luk, ale pak jsem si řek, že asi moc koukám na filmy. A ono se to fakt takhle dělá...
    KWJET
    KWJET --- ---
    AUDIAC: ahoj, je to tak jak píše buddha, občas stačí, když spustíš z každý skály lano, dole je svážeš a zas vytáhneš nahoru.. problém s timhle je v místech, kde je pod skalama hustej porost (jako na většině míst) takže nastupuje pomocná repka (já mam asi 90 m 2 mm repky) kterou buď hodíš nebo přestřelíš prakem, lukem, čimkoliv noa potom na ní navážeš hlavní lajnu s jistícím lanem.. v dobách, kdy jsem tu repku neměl a vždycky jsme se snažili lajnu prorvat odspoda se napínání hajlajny proměnilo v některejch případech v několikahodinový peklo (například na divoký šárce, kde je terén fakt hodně napyču) takže jsme pak zjistili, že určitý inovace budou nezbytný :)
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    AUDIAC: Kwjet uz je mozna na ceste na Bišík, takže zkusim odpovedet za nej. Nevim jak konkretne v tomdle pripade, ale vetsinou postaci prak + vlasec (bo libovolny lehky spagat). na druhe vezi ho nekdo chyta a postupne pretahnes tlustsi lano a pak uz i lajnu s jisticim provazem...
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    KWJET: jak jste ji natahovali? nejak si to nedokazu predstavit. a pochybuju, ze jste to prehodili z jednoho vrcholu na druhej... nebo se mylim?
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    zdravim,
    nejedete nekdo na ten bischofstein v sobotu rano odnekud od olomouce? :)
    pripadne posta
    KWJET
    KWJET --- ---
    BADHORSE: uvidíš sám no, gibon je dobrej na skákání, osobně jako buddha preferuju klasiku na skákání i chození, ale proti gustu.. :)
    BADHORSE: joa todle je super fotka, ani jsem netušil, že nás takhle někdo fotí.. :) mohl bych ji kdyžtak postnout někam na web? brzy bych měl mít fotky od čermyho, kterej tam s náma byl, ale nefotil z tohodle úhlu..
    tak ať to šlape, zatim ahoj Q
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    BADHORSE: Kwjetak psal o nejakem novem fleku na high, daval tu i mapku, ale takhle je to aspon videt jak to vypada v realu. Pekne oni!!!
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    jeste jedna tedy

    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    BUDDHA: minulej vikend myslim..v patek odpoledne
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    BADHORSE: jo promin, nejak mi to vypadlo mezi radky ;)
    myslim si ze urcite to stoji za to zkusit, nevim proc ale celkove na me gibbon pusobi hrozne tuhej. Kazdopadne at slouzi. Az budes zpet v cr, tak tu mrkni obcas se tu dohadujem kdy a kam pujdem slapat - tak by sis mohl s nami zkusit tu 25 a udelat si vlastni nazor. Jeste jedna vec skrze cestovani - ta racna mi prijde, ze je dost tezka oproti 2 karabinam a 2 seklum )
    Kdys to fotil?
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    jeste pridam neostrej obrazek z toho ostrova

    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    jak jsem psal uz jsem ji koupil..bude spis na blbnuti dneska za chvilku odjizdim do finska proto to tak spechalo a dycky tyhle nakupy jsou na prd..ale zadny masakry jak jsem videl minulej tyden v ostrove jak tam meli kluci natazenou high line ani neplanuju spis jen tak spestreni pri lezeni ci nekde na horach kdyz bude rest day
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam