• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    KWJET
    KWJET --- ---
    JAFRA: černej gibbon (jiblajna) kterej se teď prodává za dva litry.. :D to je jediná možná volba od gibonů, ostatní lajny dle mýho názoru za moc nestojej..
    JAFRA
    JAFRA --- ---
    KWJET: no ja jich ted asi stejne budu par brat s aukra na kurtovani repraku,takze me 2stovky za jednu na blbnuti nevytrhnou:) a jinak ta co je v tomhle videu je ktera? http://www.youtube.com/watch?v=HDTwQGEeGZc
    KWJET
    KWJET --- ---
    JAFRA: ahoj, no já to zkoušel a řikám - nebrat :) ve svý podstatě ta kamioňácká kurta je to samý jako starej žlutej popruh od gibbonů, tj. tlustá statická lajna, dobrá leda tak na ty kamiony.. se slacklajnou to nemá nic společnýho, jsem si takhle taky koupil 12 m kurty abych to vozkoušel a teď mi to leží ve skříni.. :) klidně to vozkoušej, třeba máš jiný gusto, ale mě to nenadchlo.. zlatej duťák.. :)
    jo jinak pro zájemce - na slackshopu budou co nevidět k prodeji Banditi (malá verze banánu pro lajny od 30 do 150 metrů) a kotvící desky Alien (pro kladky a brzdu na lano - grigri apod).. vše za směšný ceny, počítám příští tejden by to mělo bejt všechno v prodeji..
    tak ať to ťape, slack hajl Q
    JAFRA
    JAFRA --- ---
    No bude stejna jako mam u toho 2,5 slacku akorat bez vymezovacich podlozek,ja se spis bal o tuhost ty kurty,byla by to naka klasika co pouzivaj kamionaci,tak jestli u ni treba neni nakej velkej pruves ci tak neco.....no asi to vyzkousim a poreferuju. Jako varianta pro mene majetne,pokud to bude fungovat:)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    JAFRA: podle me zalezi na velikosti kurty (ráčny) s malou toho moc nezmůžeš..
    JAFRA
    JAFRA --- ---
    Zdravim,technickej dotaz,pocitam ze uz to tu nekdo i zkousel. Dase misto orig.slacline pouzit treba i obycejna kurta? mam slack sirokej 2,5cm ale chtel bych to zkusit i na 5cm,akorat se mi to hned nechce kupovat,tak by me zajimalo jestli ma vubec cenu tu kurtu vytahovat...dik
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    AAHHWISEGUY: gibon nic moc inu čajna. poslat do portugalska zboží můžeme. pokusím se zjistit cenu poštovného a ozvu se. dusty ze slackshopu
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    AAHHWISEGUY: ja gibbon uz po 2x za sebou reklamuju teda aspon nedoporucuju traveline ale uz tu vyssi radu trikovou.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    hmm, posila slackshop.cz i do zahranici, specifikovane je tam slovensko, ale potreboval bych to do portugalska?
    jinak, doporucili byste neco od gibonu? případně doporučili byste nějakou lajnu od gibbonu? nebo nejakou jinou znacku, ktera se da koupit pres ebay.
    nudim se tu a zatim jsem nenasel nikoho, kdo by tu chodil.
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    KROTITEL: jo tak tohle je ovšem mazec :)
    LUNIX
    LUNIX --- ---
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    YouTube - Slackline Unicycling by Lutz Eichholz
    http://www.youtube.com/watch?v=84GkmDrk0LI
    PEJR
    PEJR --- ---
    KROTITEL: tady toho je od nej krapet vic... http://vimeo.com/15274584
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    jestli bylo tam mě mažte.

    repast: http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=5992
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    stává se mi to samý, nemám to až tak na hovno jako ty, ale nejde mi prostě pak zaklapnout pojistka, protože ten železnej háček pojistky mi vyjede trošku ven.. prostě to jde málo napnout a štvě mě to..
    ale včera jsem ustál 360 a to jsem byl na lajně max. po desátý, takže z toho jsem měl velkou radost :-)
    ZELWAK
    ZELWAK --- ---
    V úterý bych rád udělal malé slack_sváteční odpoledne v Lužánkách, každý vítan
    KWJET
    KWJET --- ---
    YANK: musíš to holt hodně vycentrovat, než začneš navíjet lajnu na ráčnu.. jiná možnost není.. nebo napínat přes karabiny, popř. kladky, tam nic takovýho nehrozí.. Q
    YANK
    YANK --- ---
    ahojte.
    mate nejaku radu ako sa vyhnut takemuto problemu?



    lajnu som mal natiahnutu len parkrat, a stale po par dotiahnutiach zacala ist sikmo, aj ked na zaciatku som sa snazil aby sla co najrovnejsie. zacina byt na kraji trochu odrata, tak sa bojim aby nepraskla.
    KWJET
    KWJET --- ---
    ZELWAK: ahoj, hele já asi nedorazim, ve stejným termínu je v plánu monster highline sraz v Ostrově.. ale možná vyšlu nějaký zástupce, pokud bys něco chtěl dovízt, tak není problém, stačí napsat ;)
    slack hajl Q
    YANK
    YANK --- ---
    ZELWAK:
    super, niekedy sa mozno stretneme :D
    ja byvam na kolejni, tak najcastejsie budem tahat asi tu, pod intrakom.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam