• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    rozbalit záhlaví
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    PE_47: ten posledny vystup head2head je poriadny mazec
    PE_47
    PE_47 --- ---
    The Feller Boys (c.1965) | Circopedia on blip.tv
    http://blip.tv/circopedia/the-feller-boys-c-1965-4594159
    FARIN
    FARIN --- ---
    Zanovni zeleny master set je doma. Hned jsem ho musel vyzkouset.
    Suchy pahyl stromu se ukazal jako nevhodny operny bod. Ac dost vysoky a tlusty, stejne v nem zacalo po kratky dobe docela podezrele lupat a praskat, takze jsem to radsi zabalil.
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    JAFRA: 15m je imho dost malo
    JAFRA
    JAFRA --- ---
    Zdarec,ma nekdo tip kde se da dobre natahnout lajna nad vodou? okoli str.cech-kladno a lounsko/zatecko.. Do max. delky 15m,mam gibbona. diky
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Děcka užijte si Sandstone, bohužel porád marodím, takže šprcka je zavřená ve skříni! Ale nebojte něco tu taky spáchát. Seeya on line
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    NOISEGATE: dik za reakcie ( a za odvahu alebo co, ked nikto iny nezareagoval)

    Skusim sa ja k niekomu priprdelit v RS, kedze tu to moc nefunguje z mojho uhla pohladu
    PA9
    PA9 --- ---
    KWJET: funguje to paradne, akorat se opravdu nesmi zadelat ta gumicka, jinak se ukrouti, coz se mi malem povedlo..;]
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    KWJET: hned zajtra vyskusam ten druhy sposob :)
    KWJET
    KWJET --- ---
    čau všem, tady jsem natočil takovej jeden malej tip, kterej by leckomu moh pomoct při napínání (netýká se gibboňáků, je to spíš pro pokročilejší šulmástry ;))
    http://www.youtube.com/watch?v=BzyAreY1r5I
    ať to ťape, Q
    TYDLYDAA
    TYDLYDAA --- ---
    Čau mládeži, chystáme v Mělníku 7.5. v sobotu odpoledne workshop. Mělo by se tam jezdit na jednokolkách, džonglovat, dělat fireshow a chodit po lajně. Na jednokolku si zveme jednoho z nejlepších jednokolkařů v Čechách, aby nám a hlavně mělnickým mladým lidem, naše cílová skupina, co se na tom všechno dá dělat, na džonglování a fireshow v Mělníku kluky co to fakt uměj máme a na lajnu nikoho nemáme. Je nás pár co chodíme asi tři tejdny a sháníme někoho kdo to opravdu umí na trickline a byl by ochotnej přijet a ukázat lidem jak to má vypadat a třeba i poradit. Není někdo z vás přesně ten koho hledáme? Máme k dispozici jibbline a surfera od gibbonu, pokud by ten onen člověk neměl vlastní lajnu(pochybuju) prosím pokud by jste někdo mohl nebo znáte někoho v Česku kdo to fakt umí ozvěte se prosím, já o žádných českých špičkách nevím. dík
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    BROMDEN: primo na brehu botice bydlim a ze jsem te jeste nevidel:-DD
    BROMDEN
    BROMDEN --- ---
    Máte si jako já obvazovat stromy v okolí botiče. Tam nechodí ani pejskaři, a dokonce ani bezdomovci :-)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    BADHORSE: riegr je posledni dobou snad nejvic okupovany misto. je to blizko do mesta (spousta slackline lidu bydli na zizkove) i pro pívo. akorat jsou vsude v extremni mire psí překvápka.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    se vsichni zblaznili do SL... jdu si takhle na pivo do riegru a kdo nema obvazanej strom jako by nebyl ... ;) nebo to je nejaka promo akce?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    NOISEGATE: mno tak ted jsem na to koukal a zase tolik lidi tam neni. ale vsichni aktivni..
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SMRTAK: a ackoli nejsem kdovijaky propagator facebooku, tak na tohle domlouvani je proste dobrej a tezko s tim nakej oportunista neco udela :D
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SMRTAK: ne kdepak, to jsme si nerozumeli. ve chvili, kdy sem pisnes, ze zitra / pozitri chces jit na lajnu je to celkem ok. tech 20 lidi si to mozna precte a zareaguje.. ale ve chvili, kdy pises "now" coz jsem pochopil jako ze chces jit hned, ses tady dsot bez sance, tech par linejch kuzi tezko prekecas ;) a je lepsi pisnout na fb skupiny SLACLINE CZ, kde je kvantum lidi (hodne z prahy) a kde se domlouvaj srazy neustale. takze mas vetsi sanci nekoho sehnat a nebo se k nekomu pridat. toztak
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    NOISEGATE: hmmm ]:
    za akym ucelom tu je teda toto forum? snad mi nechces nahovorit, ze za ucelom presmerovania na FakeBuk

    tak to skusim inak:

    ma niekto chut zajtra a/alebo pozajtra v case ~ 15:00 - 18:00 niekde na uzemi PRG na spolocny polez ± frisbee

    (som celkom flexi, co sa miesta tyka, vozim pedale [: )
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SMRTAK: zkus spis FB priste, sem malokdo zabloudi ;)
    REELOO
    REELOO --- ---
    Děkuji. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam