• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    STANLEY1: co umis za triky?
    STANLEY1
    STANLEY1 --- ---
    Ahoj,
    ze své vlastní zkušenosti mohu doporučit pro začátky rookie slackline od Elephantu.
    Naučíte se na ní skvěle chodit a když si je člověk jistej, tak na ní muže zkoušet začít dělat triky ;)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    KWJET: woe :-D je fakt ze jsem na tom nestál, ale na chození bych radši doporučil palec širokou.... je fakt že mám srovnání jen s gibbonem a ten mi přijde na začátek, když chce člověk chodit, nevhodnej...
    KWJET
    KWJET --- ---
    LAYLINKA: lord_de_seis je zase zhulenej :-P
    Trick se hodí na cokoliv - je to dost univerzální lajna.. takže i pro začátky s ním není problém - jednoduchý napínání atd..
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    LAYLINKA: Na začátek je ideální pouze v případě, že na tom chceš skákat... chceš-li po tom chodit, tak se moc nehodí ;-)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Ahoj,

    taky bych klidně prodal svojí lajnu. Mám EQB jump, používaná minimálně. koupena jako dárek k vánocům, ale nějak mě to nebaví. Je to 20m, šířka 25mm, barva zeleno-černá. Koupena za 1300, prodám jí za 1000. Kdyžtak pošta
    LAYLINKA
    LAYLINKA --- ---
    KCHARI: ahoj kolik by jsis za ni představoval? :) + ¨předpokládám ze je výborná na začátek:) dík
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ahoj. nemel by jste nekdo zajem o moji lajnu? :) EQB trick 20m (specifikace na http://www.eqb.cz/?page=slackline-sety-produkty#!prettyPhoto ) cena dohodou
    JAH_N_BASS
    JAH_N_BASS --- ---
    Tenhle weekend jsem měl první možnost postavit se na lano a musím říct, že je to prda:) Náhodou třeba někdo z okolí Mostu či Teplic by se tu našel?.)
    PA9
    PA9 --- ---
    Adrenalin z Chorvatska: krásná žena, dvě volva a jedno napnuté lano - iDNES.cz
    http://video.idnes.cz/?c=A120827_140713_automoto_hig&idVideo=V120827_150454_tv-svet-techniky_zkl
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    LIDDA: to by bylo super. tohle úterý určitě nemůžu a ten čtvrtek ještě nevím jak budu mít. Ale jestli mi vyjde čas tak se určitě ozvu. Na kolikátou tak chodíte?
    LIDDA
    LIDDA --- ---
    SKOKY: Nechodime teda do Riegracu ale na Vysak a asi od nas neni moc co okoukat (zatim se specializujeme na pad na desatero zpusobu), ale muzes se kdykoliv pridat :)
    Ut nebo Ct bych to videla.
    SKOKY
    SKOKY --- ---
    AHoj lidi, nechodíte náhodou někdo do Riegráče (Praha). Uvažuju, že bych začal a takhle by to bylo snadnější. Okoukat pár věcí, nechat si poradit :-)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    KNIZE_IGNOR: jakoze ten co ted bude :)
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    NOISEGATE: Diky
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    KNIZE_IGNOR: bisik bude pristi vikend
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    Ahoj, nevite nekdo jestli se kona zase slack fest na Bisiku tenhle rok? Nejak nachazim jenom odkazy na minuly rocniky, ale na jednech strankach jsem nasel ze je to tenhle rok od 27.7. Vite nekdo presne? KWJET to asi vedet bude, tak jestli vis tak urcite porad.
    KWJET
    KWJET --- ---
    DARAIT: Ahoj, taky to teď trochu řeším, tak se pokusim odpovědět.. Především záleží na tom, jak dlouhou lajnu chceš napínat resp. na jakej tah chceš tu lajnu napnout.. Do 15 m bych dal 2 malý nebo jednu velkou kotvu na každou stranu, na delší lajny ideálně 3 nebo víc.. Vzdálenost od áčka (dvounožka) by měla bejt aspoň tolik, co vejška áčka, ale čim víc, tim líp, ideálně aspoň metr.. Co se kotvy týče, tak se používají spíš tyhle http://www.slackstar.de/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=458&category_id=36&option=com_virtuemart&Itemid=214&lang=en akorát v ČR jsem je nikde neviděl, akorát nějakou menší variantu (47 cm max) a u tý si nejsem jistej pevností.. Jinak konstrukcí áčka je taky spousta, tak záleží, jakou bys zvolil..
    DARAIT
    DARAIT --- ---
    DARAIT: takze nikdo teda prosim nemate zkusenost s kotvama do zeme?
    Hodlam vyzkouset http:/www.vingl.cz/sroubovaci-kotva-do-zeme/d-70301/
    co si o tom myslite?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam