• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZELENY_CAJSLACKLINE ------- aneb rovnovaha je moje druhe jmeno
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    zdravim, rada bych se zeptala zkusenejsich co doporucite spise pro zacatecnika. Shanim neco, co je spis na cestovani, co se da proste natahnout kdekoliv. nic dlouheho, 15 -20m staci, pomer cena, vaha, kvalita. Ucila jsem se na 25mm, ale asi bych sahla spis po klasice. Upinaci system mi nesedi ten primitivni s karabinama, protoze mi dela problem to sama poradne dotahnout...tak asi spis ten druhy..
    Nemam toho moc vyzkouseneho, tak nemuzu moc porovnat. Zase ale nechci kupovat uplne neco, po cem se spatne chodi.....Nejsem v CR, tak neco spis celosvetove dostupneho, cca do 150$ a jeste, jak je to vubec se slackline v prirucnim zavazadle do letadla? to asi neprojde co....diky za nazory :]]
    WIKKTHOR
    WIKKTHOR --- ---
    Big Wall v Vysočanech. Ne že bych byl nějaký chodič, ale vím, že je tam natažená highline.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    KAJO: squash park cibulka. bylo tam par lajn loni v zime.
    KAJO
    KAJO --- ---
    Zdravim. Nevite nekto o nejakym mistu v Praze, kde mozno delat slackline?
    Ted v zime idealne v nejakym uzavretym prostore.
    Dik :)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    paráda :) díky za info ..
    KWJET
    KWJET --- ---
    SEDELAVLOKALE: hodně srazů (převážně pražskejch) se domlouvá na konkurenčním portálu.. ;)
    https://www.facebook.com/groups/slacklinecz/
    ZIKE
    ZIKE --- ---
    SEDELAVLOKALE: ahoj, my chodime vetsinou nekolikrat do tydne. Mame vetsinou tak 3-4 lajny. Ale je to spis takovy nahodny. Nejvic letna, vysehrad nebo parukarka.

    Kdyby ses chtela pridat, muzeme se domluvit.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    ahoj, chodí se někde v praze pravidelně? resp. je tu nějaká parta, která se schází a ke které bych se mohla připojit?
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Na Sportpursuit mají do 28.7. slackline od Elephantu (15m, 50mm) za 34 liber + 3,50 liber poštovné.

    Pro úplnost doplním, že na shop je potřeba se registrovat a uvedený link je můj affill.
    http://www.sportpursuit.com/join/ntr23.net_bc4d38


    THEODORT
    THEODORT --- ---
    me na zacatek ta siroka za litr i s 2x3m nekonecnejma popruhama bohate staci, clovek na tom stravi odpoledne, cely telo boli, dokaze to prejit, zastavit, otocit se, pohoupat se.. az si na tom budu pripadat jistej, rozhodne si koupim lepsi set, jak pise NOISEGATE tak je to spis popruh pro kamionaky.. na druhou stranu mezi stromy do 150kg do tech cca 20ti metru nizko nad zemi to vubec nevadi..
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    NOISEGATE: díky!
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ELISHKA: poptej se ještě tady: https://www.facebook.com/groups/slacklineczbazar/?fref=ts tam bys mohla sehnat něco z druhý ruky
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    NOISEGATE: teda, to je věda... zvlášť když člověk není úplně technik :) každopádně díky, ještě počkám, jestli někdo něco doplní :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ELISHKA: hele z tohodle webu nevim, neměl jsem to v ruce. asi to budou hodně statický popruhy, původně určený pro kamioňáky a ne na slackline. Taky mi přijde dost zvláštní používat 25mm popruh v 50mm ráčně bez vymezovacích podložek k vycentrování lajny. popruh se pak různě kroutí a při povolení se může poškodit. Na druhou stranu do začátku by to stačit mohlo.
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    NOISEGATE: aha, tak to bych chtěla univerzální, když už... co to co linkoval THEODORT http://www.vazaci-technika.cz/category.php?id_category=367 ? případně doporučíš prosím něco?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ELISHKA: to záleží na napínacím systému, v tomto případě na ráčně.. většina standardních ráčen je dělaná na 50mm popruh /kamioňáci/ set který jsi linkovala je s 35mm ráčnou.
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    NOISEGATE: ok, tak se budu držet původního plánu a koupím užší... a když se mi časem zachce tríčků, tak později přidám širší :) to se pak dá vyměnit jen ten popruh na ten samej napínací systém, žejo?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ELISHKA: do začátku je určitě lepší užší popruh, paradoxně má menší tendence se překlápět a pokud člověk chodí na boso, může si palcem lajnu i trochu "obejmout" či jak to popsat.. :)
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    MR_DAN: jo, něco takovýho jsem taky četla. tak si budu muset pro začátek vybrat, no :) díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam