• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRACONIKRover - Land Rover - klub majitelu a nadsencu

    rozbalit záhlaví
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    AQUARIUS: a to my ještě máme sedačku co se kotví do isofixu. Takže půjdeme asi časem taky do MVP až příjde další potomek .. a vypadá to na Dacii Jogger .. Na 7místou škodovku bych musel prodat dům :)
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    HE11_KNIGHT: provoznimi naklady dost mozna ano, ja jsem octavii musel opustit, kdyz se prepravni zadani zmenilo na 3 dospeli + 2 batolata v sedackach (story pak pokracovala tak, ze se ukazalo, ze dospely zabere min mista nez detska sedacka, takze jsme s prichodem tretiho potomka nakonec skoncili u MPV :) )
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    AQUARIUS: jestli vona ta octavia nebude přece jen ultimatní rodinné auto. Za 10 let jsem na servisech (povinných a nepovinných) nechal max 55k ..
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    HE11_KNIGHT: Myslim, ze kdyz si servisni naklady Octavie vynasobis tak 5, nebudes uplne daleko od reality. Ostatne mam dojem, ze i cena noveho vozu byla v podobnem pomeru.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    AQUARIUS: AHA! :) mno rozpočet na servis, nad tím jsem nějak nepřemýšlel. Nejdražší servis za rok u Octavky jsem měl za 20.000 kdy se měnily rozvody a další potřebné věci. Jaký je běžný rozpočet pro servis Land Roveru? Jinak vychází mi z toho že je to má asi stejnou logiku jako si koupit Ladu Nivu jako rodinné auto. I když tedy jsem měl pocit že ten Land Rover je víc rodinný.
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    HE11_KNIGHT: Jakej máš rozpočet na následnej servis? A tím nemyslím ten po koupi, ale pravidelnej. Na 7 míst zapomeň rovnou, to leda že bys koukal po Discovery (nebo defenderu, ale toho provozovat jako daily driver mi přijde jako dost velkej punk, hlavně s dětma).
    Obecně bych ti koupi Land Roveru jako jediného auta do rodiny asi rozmlouval.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Ahoj, řešíme doma nějak větší auto (teď máme octavii combi II). Padl mi do oka range rover (v odkazu), Viděl jsem jak z toho chlap tahal skruž na bazén a to, že zadní sedačky nemusel dát dolu mě nadchlo :D

    Vyplatí se kupovat RV s najetými cca 190k (když si vezmu s sebou mechanika co by na to koukl samozřejmě). A je to opravdu tak velký jak se mi zdálo? Máme teď novorozeného syna a plánujeme ještě jedno dítě. Dají se přidat dozadu sedačky ještě, udělat z toho 7 místný auto?


    Land Rover Range Rover Sport 2010 3.0 TDV6 182937km SUV - prodej | | AAA AUTO auto bazar
    https://www.aaaauto.cz/cz/land-rover-range-rover-sport/car.html?id=477126273#make=136&pmax=400000&promo=r
    MAART
    MAART --- ---
    Cus, mate nejaky zkusenosti s freelanderama?
    Zvazuju ho, asi modely z roku 2002-06..
    Co jsem tak koukal v recenzich vetsinou doporucujou turbodiesely. Ale jinak dost rozporuplny postrehy, hlavne, ze byvaji hodne poruchovy.
    Dik
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Jako tahle uprava za sest mega je uplne korunovana tim krasnym radiem co tam dali :D
    Trucks For Sale | Chelsea Truck Company
    https://chelseatruckcompany.com/...ks-for-sale/?slug=land-rover-defender-xs-double-cab-pick-up-62-v8
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    Tailored Conversions | Chelsea Truck Company
    https://chelseatruckcompany.com/conversions

    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    WRACH: jak jsi dopadl?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Zdravím,
    tchán prodává Rover 25, r.v.2000, obsah 1588 cm - 80kw, palivo BA/LPG, najeto 245000 km, výbava - autorádio, centrál,imobilizér, manuální klima, manuální převodovka, posilovač řízení, ABS, el. okénka, tónovaná skla, mlhovky, denní svícení, parkovací senzory, potahy kůže. Spotřeba 6-8 l LPG na 100 km nebo 6,5 l BA. Spolehlivý, vhodný na dojíždění do práce.Přidám sadu zimních pneu na al.discích.

    Kdyby měl někdo zájem zašlu foto a bližší informace.

    WRACH
    WRACH --- ---
    planuju v unoru koupit discovery 4. Zadnej konkretni kousek jeste vyhlidnutej nemam. Nekdo zkusenost se spolehlivosti, pripadne uvitam jakouli radu ohledne nakupu,, dik
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    DRACONIK: jo jo zkousela:))
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    JEBTISKA: zkouselas i jina fora? tady je to pomerne mrtvy, moc nadsencu do tehlech aut tu asi neni, nebo se tomuhle auditku vyhejbaj :D
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    Schanim motor Tdv6,2,7l..140kw..cenu nabidnete...za tip budu taktez vdecna.diky!
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    mame tady zase vedra. co si myslite o tomhle napadu na 800 cabrio? :)


    nebo 75 cabrio?
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Uz jste videli Roewe i6? Co vsechno vam to pripomina? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam