• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGEJizerské hory
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    pozor spam:
    nevyšel nám silvestr,tak tedy je k mani jeden penzoš:


    pokoje jsou dvou-čtyř lůžkový, společná sprcha;) damy a pánove tedy zvlášt,ale dělit se to nemusí;))
    hospoda s točeným pivkem atd..i nějaká bašta.
    Možnost zapujčení kuchyně;)

    20-30lidi
    vice v poště..
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    tip nemám, ale stejně dobré zelí je i z obcí sklenařice, roprachtice a tříč.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Povídání o vysockém zelí http://www.tvsemily.cz/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvideo&Itemid=0&video_id=25

    máte někdo tip, jak se k takovému zelí dostat a to prosím v únoru?
    WEN
    WEN --- ---
    černá studnice

    WEN
    WEN --- ---
    a ještě tková zajímvost:)

    WEN
    WEN --- ---
    no a Bramberk..

    WEN
    WEN --- ---
    a modro.. normálně se mi opálila fuska:) jako od sluníčka:)

    WEN
    WEN --- ---
    EDASX: no.. bude teplíčko:)

    jen pro ten dnešní den...

    WEN
    WEN --- ---
    EDASX: :)) to jo.. dneska jsem k tomu zajela károu a a fakt asi 5 cedulí soukromej pozemek..:(

    dneska bylo vážně krásně..
    TROTAK
    TROTAK --- ---
    MISHUGE: jak budu neco vedet, tak se podelim ... rozhledny jsou moje hobby ... http://rozhledn.yc.cz/


    A jedna pozvanka ... http://www.jizerkyprovas.cz/akce3.htm
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    nechci toho vedet moc;) ale bude v jizerkách nejaká oslavicka velikonoc ci tam sedite furt na zadku doma co??
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    EDASX: tak to je bouzel realita a ne legenda;-) ale jak uz tu nekdo psal je restourace a spol pry v exekucním rízení..nebo jak se tomu nadava..;)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    joo a rekne te mi nekdo nějakou legendu o bramberku??prosííím..
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    takže v jizerkach frcí vypalování se..tak bacha na kalíci bezdomace;)
    WEN
    WEN --- ---
    MBFAN: taky máme na zahradě hromady a hromady... dětičky můžou i k nám... :)
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    EDASX: Zajímavý, z majitelů na ty chate tehdy nikdo nebyl, oficiální verze je, že tam usnul nejakej bezdomák s cigárem, kterej ale zdrhnul. Dost nepravdepodobny, navíc vlhkej a zděnej barak jen tak neshoří, ale my to tu asi uz nezjistíme.
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    EDASX: Jo ta patřila Hermanům, našim sousedům. Vyhořela, přesněji zřejmě byla zapálena, ve vyšším zajmu:-( Pro jistotu jsme pořádně pojištění. Jsme pekne na ráně
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    EUCHENIE: Kterýho, toho u Doliny, nebo u Nisy? .)
    MBFAN
    MBFAN --- ---
    chachaaaa, aktualni info z hornich lucan, dnes cely den kolem 8stupnu a predpoved hlasi lepe a lepe, pocitam ze snih na zahrade vydrzi do kvetna, alespon ty haldy co sjely ze strechy :) Kdyby mel nekdo zajem potesit deti, nabizim za odvoz.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ha! ja se hlasim do klubu coby obcasny navstevnik Bedrichova.) (chatka asi 100-200m od parkoviste toho tam dole]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam