• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGEJizerské hory
    WYMA
    WYMA --- ---
    HNZDD: nj, je to nouzovka a na hovno. ale z variant zrušit x běžet po vlastních x jet na kolečku, je to asi ta nejlepší.
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    WYMA: good luck! :(
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    WYMA: jizerská 16 je takové dost zavádějící název Ale jak se to může jmenovat 50 když to 50 není ?
    WYMA
    WYMA --- ---
    HNZDD: 4x dokola. nebude to 50km, ale cca 16km. na hovno.
    nejedou všichni najednou, ale je to rozdělený do asi 9 blokům někdo v pátek, někdo v sobotu a neděli.

    stadion - k buku - doprava na závodní okruh - stadion. cca 4km.
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    WYMA: tvl na jakym okruhu? to bude pro ucastniky trochu pakec jezdit 10x dokola, co?
    WYMA
    WYMA --- ---
    FUMO: přírodního je pár cm. 50ka na okruhu vypadá bohužel jako jasná volba.
    FUMO
    FUMO --- ---
    Tak co, projevilo se nám to sněžení nějak? že by stopa? to jsem asi hodně velkej optimista, co? Ta padesátka se poběží fakt na tom okruhu?
    WEN
    WEN --- ---
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    WYMA: Na velké kolo ještě nemám.o)))) já na skatech nyní začínám.o) A jsem zvědavá s jakou přijede přítel. Dopoledne šel na běžky (teda myslím .o))) Já musela do Prahy do práce. Jinak déšť v JBC smyl všechen sníh:O( Ta obleva je hnusná... Tak snad to nahoře vydrželo...
    WYMA
    WYMA --- ---
    MUFLONEK: ja jel vcera vecer velky kolo z novy louky. skate, v klidu na jednickovy lyze. ale otepluje se.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    FUMO: ahoj, včera jsme byli z Bedřichova na Hřebínek a šlo to i na lepších běžkách.o)))) V sobotu jsem dala Kokrda - bunkr - Kiosek - Jizerka a taky úplně bez problémů - k bunkru šlo i bruslit, ale dal už raději klasika... A u Pyramidy jsme nakonec běžky zuly úplně. Stopy nejsou, ale včera už bylo na horách docela plno.o)
    FUMO
    FUMO --- ---
    WYMA: Díky za tip, ale zatím to vypadá jen na staré běžky... které nemám :-(
    WYMA
    WYMA --- ---
    FUMO: stopa není.
    více zde:
    Bedřichov a Jizerská magistrála | Kam za sněhem – na běžky
    http://www.kamzasnehem.cz/bezky/jizerske-hory/bedrichov-jizerska-magistrala
    FUMO
    FUMO --- ---
    Ahoj, je už někde na Jizerkách stopa? Půjde to na běžky? Bedřichov, Jizerka, Smědava?
    SEVIK
    SEVIK --- ---
    SYMEON: Super, my to jistili z druhyho hrebenu a okoli Smrku.





    SYMEON
    SYMEON --- ---
    Malá tapeta z včerejšího výletu na Ořešník







    WYMA
    WYMA --- ---
    Zchátralý hrob autora nejslavnější mapy Jizerských hor je zase jak nový - iDNES.cz
    http://liberec.idnes.cz/...a-matouschek-fhu-/liberec-zpravy.aspx?c=A151026_083950_liberec-zpravy_ddt
    KOPEEK
    KOPEEK --- ---
    Po Jizerkach taky jezdim, ale rozcilovat se, ze musim pribrzdit, kdyz jde nekdo se psem by me fakt nenapadlo. Pokud chci jet v tempu, tak musim vyrazit v casech, kdy tu nikdo neni. Ale vyjet do vikendove promenady a ohrozovat a prudit do pesich, kteri jsou na turistickych cestach rozhodne vice doma nez cyklisti, ze nemohu jet naplno, je znamka cireho kretenismu. V zime na bezkach je to to same vuci pomalym bezkarum. Na preplnene magistrale se proste zavodit neda, ale presto se najde dost hovad, ktera se o to snazi, riskantne predjizdeji a prudi. Pokud chci jet rychle, musim si o vikendech privstat, nebo jet az vecer, kdy je stopa volna.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Jizerky jsou pro všechny!!!!!

    A ano, stačí opustit hlavní trasy a cyklisty (třeba mě s mým chlapem a přáteli - všichni v elesťácích) taky nepotkáš... Ale prostě (možná si toho všímám jen teď, protože chlap je prostě cyklista - závodník a dřív jsem se v tomto okruhu moc nepohybovala), v okolí jizerských hor je prostě ta sportovní cyklistka rozšířenější.o)

    A ze psa na volno bych taky nadšená nebyla... Ono, že je vycvičený... ucítí zajíce a může udělat nepředvídané věci...


    Jo a prý se o víkendu jede (běží) na Štěpánku.o)))
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    WYMA: lolec nejde jen vo psi ale to je sumak..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam