• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.

    POZOR! Toto není bazar. Nově inzerujte zde:

    [ tržiště / počítače / software ]

    [ tržiště / hry / počítačové hry ]

    Diskuze, kde Vám poradí ohledně ceny a toho ce je fér a co ne:
    [ BAZAR u NYXe - diskuse o cenach, nabizenych produktech a o tom co se smi a nesmi ]

    Pokud máte nějké návrhy, či nápady ke klubu, tak je prosím směřujte ke mně do pošty.

    rozbalit záhlaví
    FLAD
    FLAD --- ---
    HIJACKER: Jj, o tom vim, ale to mi vyhazuje:

    "We're sorry. Our Systems indicate you are outside the territory authorized for distribution by the software publisher of this title.

    Unfortunately, we do not have permissions from the publisher to sell this title outside of our approved territory."
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    FLAD: tady : http://www.games2download.com/free-kids-games/putt-putt-travels-through-time.htm si muzes stahnout free verzi nebo si to koupit za 9 dolacu
    KEJML
    KEJML --- ---
    Zkusím to ještě jinak, je v Praze jinej bazar ps2, nebo spíš ps1 her, než Presto? Tam zrovna ted MGS nemaj a samo nikdo neví kdy/jestli se objeví
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Ale přesto, doufám, že se někde nějakej ten ztracenej kus v regálu najde.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    DOCKINEZ: Ono se bohužel zdá, že už snad nikde nemaj. A všichni se vymlouvaj na hlavního distributora.
    FLAD
    FLAD --- ---
    Shanim vsechny dily serie o Putt Puttovi (http://en.wikipedia.org/wiki/Putt-Putt_(game_character) ), a nejvice tyto tri:
    Putt-Putt Goes to the Moon
    Putt-Putt Saves the Zoo
    Putt-Putt Travels Through Time
    WRATA
    WRATA --- ---
    DOCKINEZ: Uz nemame bohuzel. Me jedna lezi doma...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    N0NECZ: Hm, ja to poridil na Xzone tusim.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    NAVARA: Díky moc, ale pro mě nepoužitelný.
    Dvojku i s datadiskem v edici mám. Shánim ten komplet, kde byla 1+1datadisk a 2+2datadisk.
    BTW nemám ještě pořád zařízenou kreditku, což bude asi na Amazonu problém.

    Pro představu je to tahleta (omlouvám se za případnou reklamu, ale aby nedocházelo k dalším nedorozuměním.)
    http://www.microgames.cz/index.php?kam=popis&name=baldurs-gate-compilation&id=1871&kat=1&kategorie=3
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Pořád sháním Baldurs Gate kolekci. Už sem prolez nějaký obchody a nikde nic. Nějaký tip?
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    DOCKINEZ: Pokud to myslis vazne tak doporucuju se divat po hrach s vydanim do roku 95 :-)) (az na par vyjimek)
    GORK
    GORK --- ---
    KOZZA: já bych potřebovala něco pro 4 roky, je to pro syna. Smaží Cars, takže spíš nějaký závody, nic moc náročnýho.
    KOZZA
    KOZZA --- ---
    GORK: momentalne Another Code: Two Memories
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Poptavam kvalitni RPG a tahovy strategie na PC a playstation (1/2), nabidky do posty. Plati stale.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    add BIMBAS - thief, deus ex, c&c prodano

    ZBÝVÁ

    Vaunguard: Saga of Heroes - krásná online fantasy mmorpg - 299,- (odehrany mesic, kupon na 10dni stale prilozen), platí se měsíční poplatky cca 12isd

    Psi Ops - akční střílečka - 99,-

    Act of War GOLD - vyborna rts i s datadiskem High Treason - 299,-

    2x Dungeons and dragons: Stormreach - 99,-/ks - online mmorpg ze sveta DD. Celkem to mam doma 2x odehrane mesice zdarma. Plati se tusim asi 12 usd nebo tak neco

    Call of Duty 4: modern warfare PL - ano je to polska verze nicmene jde o klic a anglickou verzi klidne prihodim na dvd v .iso - 499,-
    GORK
    GORK --- ---
    Sháním hry pro Nintendo DS, pokud máte doma něco, co už vás nebaví. Díky moc.
    SQUOP
    SQUOP --- ---
    WRIGLEY: septerru mám a dám
    SLEPICZ
    SLEPICZ --- ---
    AGOG: Jestli myslíš gamesu Hell: A Cyberpunk Thriller, tak bych měl zájem, co za to poptáváš? Když tak se můžeme domluvit v poště.
    ONDRAP
    ONDRAP --- ---
    DAVESADE: Co je to originalka? V dnesni dobe e-distribuce her. Jestli to chce nekdo i s krabici tak prosim. Na ty strance je vsechno abandonware. Ja to za cernotu nepovazuji. viz. http://www.bestoldgames.net/info.php

    TOM_HOST: jj ja ted travim cas nad Master of Orion... :(
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    RICHIE: mam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam