• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    PABLOPICASSO: ted sem se dozvedel, ze nikdo, ani z posty nevolal. nejak mi neco unika :) tak je to furt aktualni, s tim, ze pri trech gamesach se prej jeste neco domluvi, viz PABLOPICASSO:
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    PABLOPICASSO: telefon na manika s hrama, prvni posty ho maj, ted uz to dam sem, pnac nestiham ani tu picu neco resit :) 737 577 677
    TBK
    TBK --- ---
    koupim windows XP profesional
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    prilezitostne koupim hry na GC, ozvete se do posty s nabidkou, treba se domluvime :-)
    KOZZA
    KOZZA --- ---
    tak se mi nepodarilo nikde udat toto: Project X2 na PS1, kdyby mel nekdo zajem ozvete se do posty
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    sem na mobilu, ale reagovat na postu konkretnim osobam sem po chvilce snazeni zavrhl. tak se omlouvam vsem i dopredu, kdyz uvidite precteno bez reakce. pnac zlo v ty mobilni opere.
    dik za pochopeni a casouvou posloupnost samo dodrzim.
    zatim nakej (neznam je) fear, vietkong, stalker a half life sou asi timpadem bookly, z toho bez stalkera byl hned jeden prvni na ty tri zbyvajici.
    takze asi tak to zatim vyresim. jeste jednou sorry.
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    kamos offnyx prodava PC gamesky, original, neregistrovane, ale samo rozbalene, pac je hral

    sem linej to prepisovat, pri komplet odberu sleva (asi nevim, nemam cas to zjistovat;))
    posta - jednou denne vecer ji ctu bajlavoko, nestiham lautr nic ;)
    YNZA
    YNZA --- ---
    Koupim Zelda four swords na GC
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    nechcete nekdo prodat company of heroes opposing fronts? treba bundle co se dava ke grafikam
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    NIMBUS: na PC a už mám objednáno novou ;)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    JAPAN: na jakou platformu a za kolik? :)
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    FLAD: Hold musis k patniku, ktery uz ocurali :-))
    FLAD
    FLAD --- ---
    HIJACKER: Jj, o tom vim, ale to mi vyhazuje:

    "We're sorry. Our Systems indicate you are outside the territory authorized for distribution by the software publisher of this title.

    Unfortunately, we do not have permissions from the publisher to sell this title outside of our approved territory."
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    Longest Journey vyslo tusim v game4you edici viz. http://game4you.cz/index.php?kam=popis&id=3817 za 250,-
    WRATA
    WRATA --- ---
    FAJL: Ah tak to jsem nevedel. Diky za osvetu :)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    The Longest Journey se da v pohode sehnat na eBay... samozrejme, jako vse o cem velici znalci na forech tvrdi ze je to prakticky nesehnatelny a kdo ma neda z ruky a bla bla bla ;-)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    FAJL: "Dreamfall: The Longest Journey" je ofiko název druhého dílu Longest Journey (kupodivu). A BTW první díl vyšel i v releasu v lepší kompresi na 2 CD (přesněji 1.1 GB) a dvojka má 3.7 GB, to by se na jedno DVD mohlo vejít - ale netuším, jak to vydávali v Levelu.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    ta longest journey byla spolu s tím dreamfall ne? (v tom levelu)
    jo za dob pc jsem měl longest originál s cz titulkama... krásná hra...
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ZBÝVÁ nA PRODEJ A NEJAKE JSEM JESTE NASEL

    Vaunguard: Saga of Heroes - krásná online fantasy mmorpg - 249,- (odehrany mesic, kupon na 10dni stale prilozen), platí se měsíční poplatky cca 12isd

    Psi Ops - akční střílečka - 79,-

    Act of War GOLD - vyborna rts i s datadiskem High Treason - 249,-

    2x Dungeons and dragons: Stormreach - 79,-/ks - online mmorpg ze sveta DD. Celkem to mam doma 2x odehrane mesice zdarma. Plati se tusim asi 12 usd nebo tak neco

    dále

    SpellForce 2: Shadow wars - mix rpg s rts v pekne grafice 299,-

    Ghost Recon: Advanced warfighter - takticke fps, vyborny lan i online 199,-

    Savage - vyborna lan ale hlavne online rpg strategie 149,-

    Boiling Point - zajimavy mix rpg s fps, bohuzel nemam klic ale cd original ano 49,-
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam