• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.

    POZOR! Toto není bazar. Nově inzerujte zde:

    [ tržiště / počítače / software ]

    [ tržiště / hry / počítačové hry ]

    Diskuze, kde Vám poradí ohledně ceny a toho ce je fér a co ne:
    [ BAZAR u NYXe - diskuse o cenach, nabizenych produktech a o tom co se smi a nesmi ]

    Pokud máte nějké návrhy, či nápady ke klubu, tak je prosím směřujte ke mně do pošty.

    rozbalit záhlaví
    BAZAR
    BAZAR --- ---
    HE11_KNIGHT: thx za další radu..:) jsem se ale nakonec domluvil, že server bude možno cracknout, takže už to zas tak nehoří..:) ovšem, když bude dobrá cena, tak se tomu nebránim..:)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    CENDA: jo jo to je ono ! :)
    CENDA
    CENDA --- ---
    HE11_KNIGHT: Ve druhym myslim ale to neni tak podstatny. Jejich stranky www.hrypresto.cz . Ve Zlatnický maji daleko vetsí prodejnu.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    BAZAR: a co koukám na Funstore, tak tam je to taky za 700 .. tam to maj vždy nejlevnější .. kde bydlíš? Protože v Praze je jeden bazar s hrama, a tam se dá sehnat ledacos. Když bys hledal tak je to v Grossmanový Pasáži uplně nakonci ve 3-tím patře.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    BAZAR: tak to je naprd za 700 to je přemrštěný jak svině.. kor když má ted vyjít 5-ka, nedávno sem scháněl originálku Quake III Arena .. to bude tvrdší oříšek než CoD :)
    AGOG
    AGOG --- ---
    CENDA: Ja byl naivne po koupi Xboxu v Ceskobudejovickem obchode JRC v OD Prior, na fotkach to tak nevypadalo, ale byl to takovej hroznej kumbalek v rohu.
    CENDA
    CENDA --- ---
    Prodavam Timeshift na Xbox 360. Uplne nova, zabalena. Cena dohodou pres postu...
    CENDA
    CENDA --- ---
    BAZAR: JRC? jo jo nejhorsi obchod. :p
    BAZAR
    BAZAR --- ---
    HE11_KNIGHT: tak ten idiot mi do telefonu řekne, že jí maj, a když se tam táhnu kua daleko, tak mi řekně, že se spletl... že jenom tu anglickou za 700..:DDD .. udělal obchodu krásnou reklamu, už mě tam neuviděj..blbec
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    BAZAR: není zač .. :)
    BAZAR
    BAZAR --- ---
    HE11_KNIGHT: hle a maji...kupodivu je česká levnější, než ta anglická..a dokonce o dvě kila...takže díky za radu, sedlám plechového oře a hurá tam...:)
    BAZAR
    BAZAR --- ---
    HE11_KNIGHT: thx za radu, ale co koukám, tak to maj dost předražený..649,- jim za to fakt nedám, bo jsem viděl i za 449,-...Pokud teda na krámě nemaj jinou cenu, než na netu...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    BAZAR: já myslim že sem viděl v JRC v megašopech jako je globus atp maj to tam jako slevněnou edici ..
    BAZAR
    BAZAR --- ---
    NASA: thx..já bohužel nejsem na aukru zaregistrovanej...
    NASA
    NASA --- ---
    BAZAR: kdyz nesezenes tady, tak mrkni na aukro
    http://www.aukro.cz/item429490181_call_of_duty_2.html
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    CLOWNZEPPA: JRC.cz .. akorat za menší poplatek. a nebudeš prasit FUP .. oni ti to dovezou ..
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    M4Y4: áha to jsem nevedel
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    BIMBAS: Na Amazonu ti to ale nepošlou do ČR kvůli software policite ;) Bohužel jsem takhle měl zálusk kdysi na pár games, ale nejde to.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    WRATA: aha no tak to jo. Jinam na amazonu se prodava diablo 1 za par dolaru (2) ale hellfire asi za 40
    WRATA
    WRATA --- ---
    BIMBAS: Neni. Diablo delal Blizzard a datadisk Sierra takze se to ani dohromady nikdy neprodavalo pokud vim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam