• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.

    POZOR! Toto není bazar. Nově inzerujte zde:

    [ tržiště / počítače / software ]

    [ tržiště / hry / počítačové hry ]

    Diskuze, kde Vám poradí ohledně ceny a toho ce je fér a co ne:
    [ BAZAR u NYXe - diskuse o cenach, nabizenych produktech a o tom co se smi a nesmi ]

    Pokud máte nějké návrhy, či nápady ke klubu, tak je prosím směřujte ke mně do pošty.

    rozbalit záhlaví
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    ROENICK: Nejhorší je, že pro mě asi jako pro zákazníka neexistuje prostě obrana. Když budu kupovat, tak si řeknou, že všechno funguje jak má a nic se nestane, maximálně mě budou víc vojebávat. Když si to člověk stáhne, tak se studia příště vymluví, že vyvíjet něco pro PC nemá cenu, protože si vlastně tu jejich předraženou sračku minule všichni stáhli a oni sou hrozný chudáci.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    N0NECZ: jasný no.

    Dneska bych dával prachy na PC do něčeho jako je Dragons Age, kde je vidět, že na tom nechal vyvojarskej tym dusi a ze je to narvany obsahem... na PS3 si koupim treba i fotbal nebo hokej ale kdyby to slo sosnout tak to sosnu... zato takovej GoW3 nebo Trico kupuju naprosto bez mrknuti oka...to samy Katamari Forever... zato CoD6 bych nekoupil ani na PC, ani na PS3 ani nikam .) uz kvuli tomu pristupu kdy se vysrali na PC scenu, moddery, mappery atd...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    ROENICK: Mluv za sebe, já hraju Battlefielda a UT :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    ROENICK: Jinak se samozřejmě bavim už tak nějak o hrách celkově, ne jenom o FPS a COD6, i když se to původně toho týkalo.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    N0NECZ: vsak proto hrajem furt CoD UO :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    ROENICK: No, poslední dobou mi příjde, že je FPS zlo na PC, jelikož se většinou uvažuje i o hraní na konzolích - gamepadech a na PC - klávesnice+myš to potom vypadá jak interaktivní film, než jako adrenalinová řežba, kde člověk nemůže ani mrkat, aby nezhebnul.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    DAVESADE: me Steam uz nevadi, hrajem pres to Red Orchestru a pohodicka... mam koupeny i naky dalsi hry, Orange box a tak..pac tam maj pekny dealy a slevovy akce... me steam nevadi, vadi mi ze pres to mas autorizovat single hru...RO single nema :)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    ROENICK: To samozřejmě JE píčovina a Steam JE samozřejmě zlo. Kdyby to fungovalo "dobře", tak neřeknu...
    N0NECZ: Však samozřejmě, popsal jsem následek, ne příčinu. Kdo je vinen je jasné - není to zákazník.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    N0NECZ: zrovna u FPS her je tu ale MOD scena, custom mapy atd..to konzole nemaj a asi dlouho mit nebudou. Navic FPS na konzolich je celkem zlo zejo...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    DAVESADE: To může být už trochu zavádějící, vzhledem ke směru, že člověk neví, kolik vlastně lidí hraje na konzolích a na PC. Krom toho, člověk mající doma PC a konzoli šáhne většinou po konzolové verzi, protože to bývá pro danou hru domácí platforma, případně výjde o nějaký měsíc dřív a má tak nějak i celkem jistotu, že dostanu hodně DLC, kterých se majitelé PC nedočkají (jak se poslední dobou u multiplatformovek ukazuje). A kupovat si za půl roku tu samou hru znova ještě na PC a za full-prize, to by musel být člověk asi fakt magor.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    DAVESADE: tak hej, spousta lidi na konzole kupuje... pac treba i tu mechaniku u xboxu haxnout neumi, pripadne nechtej prijit o onlajn...

    ale aby se obhajovala aktivace singleplayeru pres net protipiratskou ochranou kdyz to je stejne v den vydani brejkly je picovina
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    ROENICK: PC scéna má ale warez nejvíce zažitý a relativně nejjednodušší. Jde o kombinaci aspektů. Spočítej si prodejnost multiplatformní hry pro PC a pro konzole obecně.

    I když se na konzolích warezí o 106, pořád mají ty hry v průměru 7x (!) vyšší prodejnost, než na PC.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    M4Y4: jak doufam vis, CoD6 byla ukradena ten den kdy vysla...stejne jako jakakoli jina hra. Zadna prevratna ochrana neexistuje, svyho casu mel velky uspechy StarForce, ale jak se ukazuje, trochu pomoct muze treba pristup "na konzole to vydame ted, na PC za pul roku az rok" jako to fungovalo u GTAIV

    a ad konzole - Xbox360 je haxlej uz asi dva roky, hry jsou na nej na warezu casto rychlejc nez na PC...takze jediny co odolava je PS3... Wiicko je taky haxly
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    ROENICK: spoustu bugů vyřeší patche imo (se stabilitou), holt je to jenom o prachách - ideální release před vánoci :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    THE_MIRACLE: steam sracka neni, smutny je, ze ho musis instalit i kvuli singlu
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    THE_MIRACLE: THE_MIRACLE: S přístupem jako máš ty tu za chvíli nikdo hry na PC nebude chtít dělat, to je ostatně i problém warezu. Hrát zadara by chtěli všichni, ale platit to ne. Sice mě Steam štve v mnoha ohledech taky, ale alespoň to trochu funguje proti pirátství, konzole si to vyřešily celkem slušně po svém, já tomu fandím.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Mne uz treba jenom z duse fakt sere, ze si nekdo koupi za 1300,- hru a musi k tomu instalovat kupu dalsich sracek. Se nedivim, ze si to kazdej radsi stahne na torrentech...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    ROENICK: JJ, no nastesti s tim jeho uctem to funguje, ale je to opruz... Jako nastesti to neni moje. Ja bych 1300,- za hru fakt nedal.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    THE_MIRACLE: na to lze rict jen LOL a nojono...

    PC COD scena na to ma nazor jasnej




    Short Single Player game
    Highly offensive scenarios
    Install problems
    DVD Disk 2 Failures
    Plagiarized Works
    Too many Cheats/Hacks/Cracks
    No Dedicated Servers
    No Tools
    No Record
    No Lean
    Unsuitable for Tournament Play
    When trying to be a party host and click on a playlist - game crashes
    Steam demands an Internet Connection for either SP or MP
    Multiplayer for the PC lacks true PC properties aka a blatant console port.

    http://forums.raidersmerciless.com/showthread.php?t=10671
    BATY
    BATY --- ---
    no, tak to je takhle se vsema hrama pres steam. mel si to regnout k sobe na steam ucet a pak dat kamaradovi jen heslo k uctu... ted to muzou udelat obracene...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    TRAGED: no ono to chce ten klic uz k instalaci...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam