• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.

    POZOR! Toto není bazar. Nově inzerujte zde:

    [ tržiště / počítače / software ]

    [ tržiště / hry / počítačové hry ]

    Diskuze, kde Vám poradí ohledně ceny a toho ce je fér a co ne:
    [ BAZAR u NYXe - diskuse o cenach, nabizenych produktech a o tom co se smi a nesmi ]

    Pokud máte nějké návrhy, či nápady ke klubu, tak je prosím směřujte ke mně do pošty.

    rozbalit záhlaví
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PLUTO: mi to naslo jen pixmanii... :-(
    PLUTO
    PLUTO --- ---
    THE_MIRACLE: tak si zadej playseats a stránky pouze česky..
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    TRAGED: No myslel jsem v cechach :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    THE_MIRACLE: Na internetu! :]
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Nevíte, kde by se dal koupit závodní kokpit k PS3 i se židlí?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Re: "pridana hodnota kterou xbox nema a Wii ji disponuje"
    FEMUR: Metroidy Prime, Okami, Super Mario Galaxy a v neposledni rade Zeldy :]
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    mno tak prej ta cerna krava k xboxu by mela umet cokoli a je jedno do ceho to strcim.. jestli 110 v nebo 220 v ted je otazka jak to cracknout?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    a propos. k rpodeji je jen US verze tzn, 110 V a DVD region 1...

    kolik stoji novej 4gb slim Xbox v Cr?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ABGD: no me na wii bavi jen to boxovani asi)) ale chtel bych hrat i klasicke FPS z xboxu a co jsme videl nejake CoD na Wii tak to byl hnus no.. asi to bude xbox..diky
    ABGD
    ABGD --- ---
    FEMUR:
    spatny klubiky..nicmene par postrehu: wii je levnejsi, kinect musis dokoupit zvlast. hacknutim wii docilis moznosti prehravani dvd a divx (do dvd kvality to urcite jde v poho) wii nabizi uplne jiny svet her, pohybove ovladani je vice podporovano. O Xboxu jsem premyslel jako o levne alternative herniho pc, ale taky ma radu exklusivnich titulu. Na wii jsou dost dobry dvojhry (nutno investovat +-litr do dalsiho ovladace). Zalezi na preferencich, vpodstate si ty konzole nijak zvlast nekonkurujou. xbox je alternativa k ps3, urcite ne k wii..
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    TRAGED: hm to vim. prave se ptam jestli je nejak pridana hodnota kterou xbox nema a Wii ji disponuje ( v dobe kinectu uz smysl wii jako vylucna konzole pro blbnuti pohybovy asi pada)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    FEMUR: Na Wii si neprehrajes filmy. Bohuzel.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    zdravim, premyslim o konzoli, a chtel bych poradit. jsem obcasny hrac, co ma rad spise akcni hry, ale zalibil se mu i Wii ... nicmene by rad skrze konzoli poustel i filmy.. premitam na nintendo wii, nebo xbox360 4gb, cena vyjde uplne nastejno.. poradite? co muzu cekat od ktere konzole?
    NEMASTOJEDNO
    NEMASTOJEDNO --- ---
    SHARINGAN: dekuju moc za tipa :)
    NEMASTOJEDNO
    NEMASTOJEDNO --- ---
    urcite ji nema :) PS3 si koupil nedavno :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    NEMASTOJEDNO: ale určitě si ověř jestli ten člověk už tu hru nemá... je to hra roku 09, málokdo si to nechal ujít ;)
    NEMASTOJEDNO
    NEMASTOJEDNO --- ---
    a kdybych chtela hru pro jednoho?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    NEMASTOJEDNO: se splitscreenem je to u PS3 her docela problém, veškerej multiplayer je teď na online... abych se vešel po 800, tak bych doporučil asi Tekken 6.
    NEMASTOJEDNO
    NEMASTOJEDNO --- ---
    Ahoj, potrebovala bych pomoct! Shanim neakou dobrou akcni hru (vanocni darek) tak do 800,- pro PS3, nejmene pro dva hrace. Vzhledem k tomu, ze jsem snad playstation nikdy nehrala potrebovala bych v tomto poradit. Samozrejme nemusi byt nova, ale dobra :-). Mate nekdo nejake tipy prosim :-). Dekuju moc za odpoved!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam