• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    FRANKVFX: Tyvole a jako hodinky s vodotryskem by si nechtěl. Tohle miluju, každej nerd si chce zahrát nějakej extra simulátor, ale kdo zaplatí vývoj? Ty 12letý děti tohle hrát nebudou. :)
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    panove doporucte mi nejaky luxusni automobilky kde se fakt vyradim na PC - nejaky rally, dekuju moc
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    N0NECZ: to je bug nyxu... na tržiště to zařadil správně
    WRATA
    WRATA --- ---
    GUAARDIAN: Pockej si na 3DSko. Mel jsem v ruce a je to o dost lepsi nez jsem cekal.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    GUAARDIAN: Tak nabízíš nebo koupíš?
    TRILENID
    TRILENID --- ---
    Pokud by měl někdo zájem:

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Prodám Nintendo Wii / Praha, i celá ČR / 5900 CZK ]

    Bíle Wii s chipem a s externím 250GB HDD.
    KOAN
    KOAN --- ---
    StoryFactory - soutěž o nejlepší machinimu: V nástroji Story Factory, který naleznete na stránkách www.storyfactory.cz si můžete hrát, tvořit machinimy a vyhrát.
    K dispozici máte jedno členité město, několik typů postav, příšerku emocuca a hlavně svoji fantazii.
    Stačí vytvořit pomocí Story Factory tříminutovou zábavnou scénku a dodabovat k ní zvuk. Výtvor pak nahrajte na server YouTube a poté přes formulář na stráncewww.storyfactory.cz přihlašte do soutěže. Odborná porota vybere nejlepší videa. Hodnotit bude technickou kvalitu, práci s kamerou, vtipnost, umělecký dojem a dramaturgii klipu.
    Neváhejte a tvořte, soutěž končí již 22. 2. 2011!
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    což v daemonu nešlo.. tak jsem to vzdala a zkusím sáhodlouze stáhnout nějaký rozumnější formát (kdyžtak tady budu otravovat zas za pár dní, co to stáhnu ,-)))
    MIRGOT
    MIRGOT --- ---
    tak tak... přesněji - MDF (Media Disc Image File) jsou mediální obrazy disku, tedy něco jako ISO.
    Můžeš je připojit do virtuální mechaniky (např. Alcohol či Daemon, nebo PowerISO) - nebo otevřít v nějakém vypalovacím programu (např. UltraIso)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    GARBAGE: mdf je image soubor (tedy kopie dvdcka na disku) a potrebujes to pres nejaky program 'spustit', jak pise miracle pomoci deamon tools, nebo to muzes vypalit na dvd pomoci nera

    jeste budes potrebovat crack

    u Sims je lepsi fakt hry koupit protoze si to poradne zahrajes az s nekolika datadiskama a kazdej ma jiny crack a pry je to strasny to sprovoznit
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    GARBAGE: jako zenska na to mas pravo... Pouzij napr. Deamon Tools... Lepsi je vsak si hru koupit.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ahoj, můžu se zeptat na technickou otázku? stáhla jsem si sims 2 z uloz.to ale jako ženská už vůbec nevím, co s tím mám dělat, je to v souboru mdf..
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    SHARINGAN: Me jde o tu placku...
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    Tak to zkusim jeste tady. Shanim Neverwinter Nights 2 Deluxe Edition (Zaklad, Mask of Betrayer a Storm of Zehir) pokud by nekdo mel, nahodte cenu. Pokud by nekdo vedel kde nebo jak to sehnat, PM (pirateni na mysli nemam a google uz jsem pouzil, zatim ale nic jisteho).
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    HEKINA
    HEKINA --- ---
    nevíte někdo jak hacknout nintendo wii, aby na něm šly hrát vypálené hry?? :) díky moc
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    SHARINGAN: Bohužel, potřebuju vyloženě krabici.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam