• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    SHARINGAN: Me jde o tu placku...
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    Tak to zkusim jeste tady. Shanim Neverwinter Nights 2 Deluxe Edition (Zaklad, Mask of Betrayer a Storm of Zehir) pokud by nekdo mel, nahodte cenu. Pokud by nekdo vedel kde nebo jak to sehnat, PM (pirateni na mysli nemam a google uz jsem pouzil, zatim ale nic jisteho).
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    HEKINA
    HEKINA --- ---
    nevíte někdo jak hacknout nintendo wii, aby na něm šly hrát vypálené hry?? :) díky moc
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    SHARINGAN: Bohužel, potřebuju vyloženě krabici.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Posledních pár týdnu už vládnu akorát jedním slovem :" AMNÉSIA ". Kde, kdy, za kolik a jak? Bude to vůbec nějak dostupno někde v krabici, nebo je to jenom nepovedený marketingový žert, coby možná vůči jménu hry, reklama na ní ?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PLUTO: mi to naslo jen pixmanii... :-(
    PLUTO
    PLUTO --- ---
    THE_MIRACLE: tak si zadej playseats a stránky pouze česky..
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    TRAGED: No myslel jsem v cechach :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    THE_MIRACLE: Na internetu! :]
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Nevíte, kde by se dal koupit závodní kokpit k PS3 i se židlí?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Re: "pridana hodnota kterou xbox nema a Wii ji disponuje"
    FEMUR: Metroidy Prime, Okami, Super Mario Galaxy a v neposledni rade Zeldy :]
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    mno tak prej ta cerna krava k xboxu by mela umet cokoli a je jedno do ceho to strcim.. jestli 110 v nebo 220 v ted je otazka jak to cracknout?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    a propos. k rpodeji je jen US verze tzn, 110 V a DVD region 1...

    kolik stoji novej 4gb slim Xbox v Cr?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ABGD: no me na wii bavi jen to boxovani asi)) ale chtel bych hrat i klasicke FPS z xboxu a co jsme videl nejake CoD na Wii tak to byl hnus no.. asi to bude xbox..diky
    ABGD
    ABGD --- ---
    FEMUR:
    spatny klubiky..nicmene par postrehu: wii je levnejsi, kinect musis dokoupit zvlast. hacknutim wii docilis moznosti prehravani dvd a divx (do dvd kvality to urcite jde v poho) wii nabizi uplne jiny svet her, pohybove ovladani je vice podporovano. O Xboxu jsem premyslel jako o levne alternative herniho pc, ale taky ma radu exklusivnich titulu. Na wii jsou dost dobry dvojhry (nutno investovat +-litr do dalsiho ovladace). Zalezi na preferencich, vpodstate si ty konzole nijak zvlast nekonkurujou. xbox je alternativa k ps3, urcite ne k wii..
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    TRAGED: hm to vim. prave se ptam jestli je nejak pridana hodnota kterou xbox nema a Wii ji disponuje ( v dobe kinectu uz smysl wii jako vylucna konzole pro blbnuti pohybovy asi pada)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam