• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.

    POZOR! Toto není bazar. Nově inzerujte zde:

    [ tržiště / počítače / software ]

    [ tržiště / hry / počítačové hry ]

    Diskuze, kde Vám poradí ohledně ceny a toho ce je fér a co ne:
    [ BAZAR u NYXe - diskuse o cenach, nabizenych produktech a o tom co se smi a nesmi ]

    Pokud máte nějké návrhy, či nápady ke klubu, tak je prosím směřujte ke mně do pošty.

    rozbalit záhlaví
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    N0NECZ: dik za vysvetleni i za tip, dirt 2 se mi fakt zamlouva :-)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    FRANKVFX: Ne dobře, pokud chceš něco simulačního, tak spíš zase asi zpátky ke starším ale promáklejším LFS. Tam se dali dirty tratě jezdit taky. Pokud arkádu, tak DIRT2. Nicméně mě osobně zrovna tenhle titul moc nenadchnul, i když si to spoustu svých hráčů našlo.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    FRANKVFX: Tyvole a jako hodinky s vodotryskem by si nechtěl. Tohle miluju, každej nerd si chce zahrát nějakej extra simulátor, ale kdo zaplatí vývoj? Ty 12letý děti tohle hrát nebudou. :)
    FRANKVFX
    FRANKVFX --- ---
    panove doporucte mi nejaky luxusni automobilky kde se fakt vyradim na PC - nejaky rally, dekuju moc
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    N0NECZ: to je bug nyxu... na tržiště to zařadil správně
    WRATA
    WRATA --- ---
    GUAARDIAN: Pockej si na 3DSko. Mel jsem v ruce a je to o dost lepsi nez jsem cekal.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    GUAARDIAN: Tak nabízíš nebo koupíš?
    TRILENID
    TRILENID --- ---
    Pokud by měl někdo zájem:

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Prodám Nintendo Wii / Praha, i celá ČR / 5900 CZK ]

    Bíle Wii s chipem a s externím 250GB HDD.
    KOAN
    KOAN --- ---
    StoryFactory - soutěž o nejlepší machinimu: V nástroji Story Factory, který naleznete na stránkách www.storyfactory.cz si můžete hrát, tvořit machinimy a vyhrát.
    K dispozici máte jedno členité město, několik typů postav, příšerku emocuca a hlavně svoji fantazii.
    Stačí vytvořit pomocí Story Factory tříminutovou zábavnou scénku a dodabovat k ní zvuk. Výtvor pak nahrajte na server YouTube a poté přes formulář na stráncewww.storyfactory.cz přihlašte do soutěže. Odborná porota vybere nejlepší videa. Hodnotit bude technickou kvalitu, práci s kamerou, vtipnost, umělecký dojem a dramaturgii klipu.
    Neváhejte a tvořte, soutěž končí již 22. 2. 2011!
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    což v daemonu nešlo.. tak jsem to vzdala a zkusím sáhodlouze stáhnout nějaký rozumnější formát (kdyžtak tady budu otravovat zas za pár dní, co to stáhnu ,-)))
    MIRGOT
    MIRGOT --- ---
    tak tak... přesněji - MDF (Media Disc Image File) jsou mediální obrazy disku, tedy něco jako ISO.
    Můžeš je připojit do virtuální mechaniky (např. Alcohol či Daemon, nebo PowerISO) - nebo otevřít v nějakém vypalovacím programu (např. UltraIso)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    GARBAGE: mdf je image soubor (tedy kopie dvdcka na disku) a potrebujes to pres nejaky program 'spustit', jak pise miracle pomoci deamon tools, nebo to muzes vypalit na dvd pomoci nera

    jeste budes potrebovat crack

    u Sims je lepsi fakt hry koupit protoze si to poradne zahrajes az s nekolika datadiskama a kazdej ma jiny crack a pry je to strasny to sprovoznit
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    GARBAGE: jako zenska na to mas pravo... Pouzij napr. Deamon Tools... Lepsi je vsak si hru koupit.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    ahoj, můžu se zeptat na technickou otázku? stáhla jsem si sims 2 z uloz.to ale jako ženská už vůbec nevím, co s tím mám dělat, je to v souboru mdf..
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    SHARINGAN: Me jde o tu placku...
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    Tak to zkusim jeste tady. Shanim Neverwinter Nights 2 Deluxe Edition (Zaklad, Mask of Betrayer a Storm of Zehir) pokud by nekdo mel, nahodte cenu. Pokud by nekdo vedel kde nebo jak to sehnat, PM (pirateni na mysli nemam a google uz jsem pouzil, zatim ale nic jisteho).
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    HEKINA
    HEKINA --- ---
    nevíte někdo jak hacknout nintendo wii, aby na něm šly hrát vypálené hry?? :) díky moc
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    SHARINGAN: Bohužel, potřebuju vyloženě krabici.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam