• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.

    POZOR! Toto není bazar. Nově inzerujte zde:

    [ tržiště / počítače / software ]

    [ tržiště / hry / počítačové hry ]

    Diskuze, kde Vám poradí ohledně ceny a toho ce je fér a co ne:
    [ BAZAR u NYXe - diskuse o cenach, nabizenych produktech a o tom co se smi a nesmi ]

    Pokud máte nějké návrhy, či nápady ke klubu, tak je prosím směřujte ke mně do pošty.

    rozbalit záhlaví
    WRATA
    WRATA --- ---
    M4Y4: Za dnema kinectovych her se plati 80 MS points
    M4Y4: 18 mesicu je dost dlouho nez se na to zacnou objevovat "hardcore" hry.
    EZEE
    EZEE --- ---
    M4Y4: nejvtipnejsi bylo kdyz jsem se dozvedel ze se jedna o technologii na navadeny strely od iracky armady :P
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    EZEE: Firmware se bude updatovat (pro nižší lag) a hry jsou otázkou času, to je celé. MS není jako Sony, které spoléhá hlavně na vlastní zdroje, tudíž nástroje pro programování her jsou distribuovány trochu jinak.
    EZEE
    EZEE --- ---
    M4Y4: kinect je dost technicky orezanej, ma mnohem vetsi potencial, ale bohuzel by ten vyvoj byl mnooohem drazsi, proto ty hry vypadaj tak jak vypadaj a jsou z toho vsichni paf... nechapu proc
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    PEBAR: tak alternativy pro on-rail shooters urcite jsou. treba na wii je par kvalitnich her. na ps3 se pro move taky neco objevuje. sice tyhle alternativy asi nejsou tak presny jako light-gun, nicmene na hrani to myslim staci.
    PEBAR
    PEBAR --- ---
    NIKKARIN: smula no, jsem se na to třepal a teď nic....příkde mi divné že nevymysleli nějákou alternativu na LCD a plazmy...tohle byly jedny z nejlepších her
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Jinak jak tu už bylo asi 10x řečeno, je to o tom, jaké hry chce člověk hrát a krom multiplatformových titulů je to pak čistě o exclusive věcech. Mně je xbox hlavně mnohem více ergonomičtější (chápej tak, že ovladač mi padne do ruky nejlépe ze všech joypadů - to uměl MS vždycky nejlépe už od dob PC Sidewinderů). Na Blu-Ray mám klasický přehrávač a Kinect později plánuju, je to prostě zatím nejlepší "tělový" ovladač.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    WRATA: "kdyz chces demo musis calovat" - tenhle nesmysl máš prosím tě odkud? :) Dema jsou se Silver (free) účtem běžně ke stažení.
    EZEE
    EZEE --- ---
    WRATA: ty vole tak ja uz nevim :D ale za 3.5k je dobra cena ne? jeste pockam a uvidim jak to bude s typkem co nabizi PS3 za 4.8k

    sam jsem zvedavej co budu vedle ty televize mit ti muzu rict :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    EZEE: Hele PSko urcite. Kinect me nezajma, Fable je blbost, Forza je urcite dobra ale auta me nebavi, z GOW jsem odvarenej nebyl a Halo jako jedina vec ktera by me tam zajmala je fps a hrat fps na controleru je stejna kokotina jako hrat Fifu na klavesnici. Navic mi vadi ten pristup MS ze kdyz chces multak musis calovat, kdyz chces demo musis calovat. XBL je v CR tak nehorazne osekanej ze to hezky neni a tim padem cela ta konzole ztraci smysl.
    PSko ma mnohem vic exkluzivit ktery me zajmaji+vyuziti jako multimedialni stanice mi prijde ponekud lepsi.
    Kdybych ale bydlel v UK tak asi Xbox protoze tam je XBL na uplne jiny urovni.

    Jak uz nekdo zminoval tak imho ma smysl se rozhodovat ciste jen podle her.
    EZEE
    EZEE --- ---
    kurva ja jdu asi do xboxu
    WRATA: hejty vod konkurence, do ceho by jsi sel radsi? :)))
    WRATA
    WRATA --- ---
    SHARINGAN: Kurva mit volnou 6tku hned bych do toho sel :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    SHARINGAN: diky, musim nejdriv vyresit svou nerozhodnost :/
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    EZEE: tak na disku prakticky nezáleží, ten si tam pak můžeš hodit jakej chceš ;)

    jinak tohle je taky imho docela pěkná nabídka : [ OFFERINGNABÍZÍM: PS3 / Praha / 6000 CZK ]
    EZEE
    EZEE --- ---
    dik prej jde vymenit a nebo exterak
    EZEE
    EZEE --- ---
    SHARINGAN: v tech vede ps3, uz resim obchod, kdyz mi ji capek do mesice neproda je doma..je to teda stara 40tka fatko ale co..:)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    EZEE: můžu ti tady vyblejt x důvodů proč si myslim že PS3 je lepší investice, ale to podle čeho by ses měl rozhodnout je... co chceš hrát ? konzoli by sis měl vybrat asi předevšim podle exkluzivních titulů ;)
    EZEE
    EZEE --- ---
    ty vole tak ja nevim porad jestli si priplatit na PS3 nebo koupit 4gb xko za 4k :( kdo z vas ma xko a hraje MP?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    NIKKARIN: jo aha, ps1...
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    PEBAR: myslím, že to můžeš rovnou poslat dál. Já zjistil totéž už PS2ky

    SHARINGAN: http://www.djdrthq.com/images/guncon%201.jpg
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PEBAR: PSX ? pistol ? wtf ? ... jakou pistol ? :)
    PEBAR
    PEBAR --- ---
    oprašil jsem PSX a přes ebay koupil pistol a hry a ted se dočítám že to na plazmě nefunguje, má někdo zkušenost případně existuje alternativa jak to zprovoznit nebo to mužu rovnou poslat dál?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam