• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    EZEE
    EZEE --- ---
    87HIGHFLYER: Nevim jestli neco takhle komplexniho existuje, ale www.mobygames.com, www.gamerankings.com jsou fajn servery a urco si z toho neco najdes.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Zdravim, možná trochu OT, ale zajímalo by mě jestli neexistuje následující věc: Hodila by se mi databáze her, která by byla seřazená dle nějakýho klíče (oblíbenost, hodnocení redakce, whatever - prostě nějaký hodnocení kvality) a druhym parametrem by byly systémový požadavky. Zkrátka něco ve stylu mám čtyřiosmšestku a co nejlepšího si na tom můžu zahrát:) Snažil jsem se to nějak googlit ale bez výsledku..
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Masivní jarní výprodej na Shop.Games.cz! - GAMES.cz
    http://games.tiscali.cz/pr/masivni-jarni-vyprodej-na-shop-games-cz-62536
    QWOK85
    QWOK85 --- ---
    Ano Azrael má pravdu a mé velké díky
    WRATA
    WRATA --- ---
    AZRAEL: Toto je spravna odpoved
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    QWOK85: divinity II - dragon knight saga
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PIETA: jojo... imo myslí Breath of Fire ale míchá se mu do toho Dragon Quest :)
    PIETA
    PIETA --- ---
    Kdyby to nemělo dragon v názvu, mohl by to být Breath of Fire. (:
    QWOK85
    QWOK85 --- ---
    Ahoj mam dotaz jak se jmenuje hra RPG gde se hrdina mění na draka (ne od začátku). Rozsáhlé rpg a dragon v názvu ale zaboho si nemůžu vzpomenout i přes desítky hodin nahraných na této hře. díky
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    EMBE: VYLIZ-SI-PRDEL-DEBILE-A-KUP-SI-HRU-PICO
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Nechce někdo Dead Space 3 Limited Edition (XBOX360)? Cena 1000 Kč a nepoužité DLC.
    EMBE
    EMBE --- ---
    ČAU SHÁNIM SERIAL NA..I AM ALIVE..POMUŽETE PROSIM?
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    joooo to jsme hrali v praci za odmenu se sefem :D
    CICIN
    CICIN --- ---
    Bulánci :D
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    UT, SoF..
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    MIKEKT: Atomic Bomberman, Bumper Ball, Blobby Volley
    BRADA_CZ
    BRADA_CZ --- ---
    worms, rollcage, q3a
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    diky za tipy. Nakonec budu mit i druhy PC nejakej starej notebook s celeronem. Napadly me jeste worms takze bych to mozna rozsiril i na dve pc na siti, ale urcite zkusim co tady doporucujete :) dik
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    KID_MCHUTT: tak pokud jde o klasiku, tak kombo Arcade Voleyball, Ignition a Heroes of Might and Magic III vydrží na několik večerů, občas i na skoro celý dětství :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam