• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    Ahoj,
    je to trochu OT, ale ne příliš: chtěl bych vás pozvat příští týden na (pokud vím) první českou verzi "big game", kombinace počítačový a reálný hry. Projekt se jmenuje BEING FAUST- ENTER MEPHISTO a odehraje se to v Galerii NTK v termínu 5.-7.5., vždy několikrát denně. Pokud byste chtěli někoho pozvat, tak přes fcb to jde tady. Díky!

    MOTTE
    MOTTE --- ---
    :)
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    SHULDAA: uz jsem sehnal, potreboval jsem aby byla bezedna, a aby v nich bylo teplo...atd...
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    MOTTE: To je dobre, ze aspon napises ty parametry, ktery by ta klavesnice mela mit, po tom co ji sezenes...

    ...ze se aspon nikdo nemusi namahat ti radit...
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Uz sem sehnal. Potreboval sem programovatelny klavesy a dalsi ingame klavesy...atd..
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    GREGOR_PRIDE: Vodka , pletený růžový od babičky.
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    ja bych prosil o doporuceni herni flashky, a hernich ponozek
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    MOTTE: tu nejlevnejsi sezenes do 100kč. pokud nejsi progamer, je to jedno
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MOTTE: US Dvorak :-]
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Jakou by jste mi poradili herni klavesnici?
    YNOR
    YNOR --- ---
    tak jsem zas po dlouhé době našel sortu, po které jsem pátral....silně doporučuju! obzvlášť pro fanoušky hororu....
    The Evil Within Walkthrough Part 1 [1080p HD] The Evil Within Gameplay - No Commentary
    http://www.youtube.com/watch?v=UPUDDsxJFEY
    APIN
    APIN --- ---
    Gameforge dneska začal s rozdáváním beta klíčů do nové Fortress Siege PvP řežby Orcs Must Die! Unchained http://orcs-must-die.cz/beta-klice-pro-vsechny/ Nikdo neví, jak dlouho to potrvá, tak berte klíč, dokud dávají ;)
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    PETGRIDUS: jo to by slo ale zatim se mi nepodarilo najit ROMku aby to nebyl uplnej krvak :D
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    MALEJNOREK: nebo by vás mohly třeba bavit nějaký automatovky v emulátoru M.A.M.E.
    EZEE
    EZEE --- ---
    LOVE_DALI: Enslaved me bavilo od zacatku do konce, jeste musim dohrat datac :)
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    MALEJNOREK: Jo to máš vlastně pravdu. Tak GTA beru zpět :).
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    MESHUGGAH: Diky za tipy, na Scorched jsem uplne zapomnel stejne tak tak Tuneler :D GTA2 nevim to je spis na LAN, to necham na pozdeji, ale zkusim Mortal Kombat jestli se ji to bude libit :D
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    MALEJNOREK: Mortal Kombat 1-2-3-3:ultimate; Venom/Spider-Man: Separation Anxiety (pripadne Golden Axe, Ninja Turtles a milion dalsich podobnych); Scorched Earth; Tyrian; Micro Machines.
    Z trochu novejsi treba Rollcage Stage 2 nebo Expendable. No a taky GTA2, ale nevim, jak se hraje na gamepadu...
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    Doporucte mi prosim nejaky starsi hry pro dva. Venku zacina byt hnusne tak jsem se s pritelkyni uchylil ke hram... zatim jsem oprasil Atomic Bomberman a Wormsy coz nas bavi a chtel bych dalsi nejakou takovou nenarocnou oddechovku co pobezi na XPckach nebo pod linuxem a pokud mozno neco co by se dalo ovladat z pohodli postele gamepadem, nemusi ho to primo podporovat Xpadder resi dost :) diky za tipy ja uz si moc nepamatuju co jsme to driv hrali ale AoE:II a podobne na to je jeste brzo :D
    YNOR
    YNOR --- ---
    LOVE_DALI: jsem hrál na ps3, nějak mě to nedostalo :)
    mám rád takové ty epické meziscény a opětovné vhození do hry - viz třeba

    Tomb Raider: Plane Crash
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vP6RbHTq7j8#t=29
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam