• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    duleyitz je input lag , ale testz na tohle se dost blbe dohledavaj, a pak yaleyi ana peneyich pokud chces levnou 4k , tak tam si moc technickz vzbirat nemuyes , okolo 10-11k toho moc neni, do 15-16k uy se toho da sehnat vic
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    BRAP242: hele a nejakej tip na doboru televizi na hry by jste nemeli? nebo alespon nejakej klic podle ceho ji vybrat...
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BRAP242: Mam obcas pripojeno pres HDMI a ovladam XO gamepadem.
    CICIN
    CICIN --- ---
    BRAP242: Ano, občas na tom zapnu Fifu:)
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    zdar, hele mate nekdo k PC pripojenou televizi a na ni parite?
    SID311
    SID311 --- ---
    ZOLTAN: Ad 3), zkus se podívat na Hard West (boje jako v XCOM, ale bez globálně strategické části)
    Hard West on Steam
    http://store.steampowered.com/app/307670/Hard_West/
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    CICIN: nejsou to ti nekde z roku 1995? :) zkusim pogooglit, dik
    CICIN
    CICIN --- ---
    CICIN: akorát teď nevím přesný název, hraju to doma tak si pak snad vzpomenu hodit ti tu to jméno, přes ty vikings jsem to nenašel
    CICIN
    CICIN --- ---
    ZOLTAN: fajn rpg tahovka jsou vikings
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    MVEK: Dekuju za slova! Na Banished se podivam. Mam pocit, ze jsem to uz hral a nijak mne to nechytlo. Jestli je to jak tam je zima am usi se jim pripravit an ahromadit dlab... Ale kouknu jeste jednou, dik!
    Tycoon forum samozrejme sleduju a koukam prave, jestli se tam neco neurodi ciste nahodou :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    ZOLTAN: ad 2) To mícháš hodně velký kopec her dohromady:-). Jako jestli máš na mysli i mírové real-time strategie, tak bych např. za sebe doporučil nezávislé Banished (pro mě takový mix Settlers, Caesar/Pharaoh), které je navíc levné a utáhne ho kdeco. A samozřejmě velký tahák poslední doby je Cities: Skylines od tvůrců Cities in Motion (variace na starý Traffic Giant, prostě městská doprava) a jeho DLC. Je to takové správně udělané SimCity moderní doby, i když na můj vkus o trochu víc "hračičkové" než bych chtěl (jako že domečky jsou kvůli místu s dost malou rozlohou, nebo auta se při rychlejší jízdě v prudkých zatáčkách nakloní na dvě kola atd.).

    A předpokládám, že jinak na Mashinky, Tycoony a asi i ta SimCity a podobné je tu fórum [ TYCOONs - Transport, Railroad, Locomotion, RollerCoaster, Zoo etc. ] (mimochodem pokud se jó nudíš, tak ve slevě může být vhod vyzkoušet i ten Transport Fever, já třeba Train Fever hrál a líbí se mi jeho přístup, i když mi vadí zabugovanost a nedotaženost).
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Zdary, prosim o tip na hru, uz jsem trosku v koncich a netusim, kde se nejakemu titulu poradne dobrat.

    1) Urodila se za posledni dobu nejaka prima tahova strategie, kterou jsem minul a nemel bych? S tim ze Civilizace, HoMM, Orion, Total War... Proste ty hlavni tahaky mam odehrane. Nechci excelovskou valku jako je Europa Universalis, neco vice uzivatelsky privetiveho :) Napada vas neco?

    2) Urodila se v posledni dobe nejaka real time strategie, krome tahaku Starcraftu atd, co by stala za projiti? Taky, hlavni tahaky mam samozrejme dohrane. Sveho casu mne strasne bavil Railroad Tycoon a cekam na Machinky...

    Asi pro mne nejdulezitejsi:
    3) Urodila se nejaka hra ve stylu Wasteland 2, Hired Guns, Jagged Alliance? Rad bych si zase pimpil svoji bandu zabijaku, brouzdil nejakou mapu, poznaval lokace uzival si pribeh a grafiku? Radeji neco ze soucasnosti/budoucnosti/postapo s tim, ze zase, Jaggedy mam odehrane, Wasteland bych si dal znova jako sul, posledni Ufo... Vse odehrane. Chapu spravne ze po posledni Jaggedce a Hired gunech 2 uz nic dalsiho nevyslo na tohle tema nebo mi nekde uniklo na tohle tema?

    Jo, jsem bezdetny a porad mne bavi parit x hodin denne :)

    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    MOTORSPORT MANAGER steam WEEK LONG DEAL! Offer ends 28 August - 12€
    MRAZIKCOMP
    MRAZIKCOMP --- ---
    zalezi co na tom budes hrat , pokud to nebude neco zavodniho,simulator nebo FPS tak vcelku stihaj i levny tv , koukat hlavne na input lag , , a jak moc vetsi chces? ono zase na 40"+ se hodi uz 4K UHD ale na to zas potrebujes kompa , 27/28" 2K(2560x1440) monitor by ti nestacil?
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    Chci se zepetat - vyznate se nekdo v televizich? rikal jsem si ze bych poridil na hry / filmy neco vetsiho.... Co si o tom myslite>?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Lol, v Uzbekistánu se rozhodli, že zakážou hry, co jim ohrožujou politickou stabilitu... někoho musela ta Phantasmagoria strašělivě nasrat!

    Uzbekistán zavedl cenzuru počítačových her - iDNES.cz
    http://bonusweb.idnes.cz/...220_bw-magazin_srp#utm_source=idnes&utm_medium=text&utm_campaign=kolotoc
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Kdyby někdo chtěl tak Romero prodáva Doom2 :))

    Original DOOM 2 disks / 3.5" floppies / PC | eBay
    http://www.ebay.co.uk/...-disks-3-5-floppies-PC-/272734734257?hash=item3f8041c7b1:g:aP8AAOSwiQ9ZT7XP
    EZEE
    EZEE --- ---
    ASAFA: Bohuzel, na PS3 je toho hojne, tak se treba dockas i na aktualnim genu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam