• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROPATKOdrtek.cz, crew, sound system, electronic music server, párty, pokec, letáky
    MANSIK
    MANSIK --- ---
    HH tak sem brouzdanim z nudy nasel odkaz na nyxu co jsem byl v minulym zivote a hodilo mi to tuhle masakrujici odpoved
    V minulém životě jste se narodil(a) :
    25.11.993
    a zemřel(a) jste
    3.9.1027
    ve věku 34 let.

    Byl(a) jste pravděpodobně
    Řezník

    a žil(a) jste na místě zvaném
    " Polsko "

    Tak bacha na me ;)
    MANSIK
    MANSIK --- ---
    IXTREMIST:
    Hle slysle si uz tu novinku od Slipknotu celkem zajimava Psychosocial

    And the Rain Will kill us all.
    Throw ourselves against the wall.
    But no-one else can see.
    The preservation of the martyr in me.

    Psychosocial, Psychosocial, Psychosocial.
    Psychosocial, Psychosocial, Psychosocial.
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    MANSIK: ja?:)

    EXPENDABLE: to me sere jako tebe, musime to vynahradit nejakou kalbou bez techna pssst:)
    MANSIK
    MANSIK --- ---
    IXTREMIST:
    Mno hele jako uvidime je mozny ze zdani na poprve klame ale jako zarazilo me u kytky ktera ma nadherny vetveni a kvety uz taky rostou nahle se objevila jedina koule a nikde zatim nic musim zaklepat kazdopado pokud to bude nezbytne nutny tak je stejne posekam kosou a aspon bude neco na mliko a tak... hle kdy se vracite z ty haly sobota,nedele furt premyslim a premyslim jestli jet nebo ne jak je moc mlada zkusena ridicka teda pokud si nehraje s tvoji radici pakou...???
    KROPATKO:
    Ty by si zase jen furt sukal ! :-)
    EXPENDABLE
    EXPENDABLE --- ---
    tag to na me nikdo nema...ja dal 6 desek! a to sem stravil skoro hodinu nad vyberem desek...fuck
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    volny misto v aoute na halu, odjezd z uničova
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    MANSIK: oškubavat prace na hovno, hermač te stejne prd zhuli a kytky ti omrda stejne
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    IXTREMIST: jeste ze neoskubava nejakou klisnicku:)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    MANSIK: omg, takže ty misto toho abys zlikvidoval hermače a samce, tak kolem toho behaš a oškubavaš samči kvetenstvi? LOL
    MANSIK
    MANSIK --- ---
    Co vymyslet radsi gen ktery se postara o to ze zahubi naznaky premeny u kytek na samce a hermafrodity a zavede ciste rasu feministickych kytek ktery budou ridit svet a k opyleni bude potreba jen slovo oprc :-D ne nejsem rasista )
    btw Ted k veci na me malynkate plantazi jen 37 kytek se zacina objevovat bEBO tzv: blby EmoBoy komplex kdy se rodi muz :-D ktery predstavuje nenavratnou hrozbu pro moje luxusni slecny ktere me stoji nemale usili o to abych jim dopral co nejvice z meho srdce a lasky O:-) bohuzel asi se nebudu moci ucastnit Haly kam bych jel velmi rad mno uvidim jak se to bude vyvijet i nadale kazdopadne asi zustanu doma a budu rezat koule atd atd :-(
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    CMON"

    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    IXTREMIST: njn malej batoh a moc desek, co takhle nejakou tancovacku doma vymyslet:)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KROPATKO: to prave ne, pulku dycky nechavam doma, pač už do toho UDG nejde narvat
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    IXTREMIST: ty si stejnak vezmes vzdycky vsechny:)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    No, ten lineup OMG - přište mi dejte vedet driv, nebudu s sebou tahat celej bagl s deskama a vezmu si jich jen 10.
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    EXPENDABLE: :)))asi 8 desek myslim sem si dal ja:) v 11 v nedeli
    EXPENDABLE
    EXPENDABLE --- ---
    zahral si tam vubec nekdo??
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    EXPENDABLE: stezoval si na lineup ze si vubec nazahral, ale to my vsichni:(
    EXPENDABLE
    EXPENDABLE --- ---
    co mel za hlaseni rozhlas??
    MANSIK
    MANSIK --- ---
    Hle kroupis jel bych zalezi kdy pojedete asi takhle chci jet ale mam na ten den domluvenyho zubare takze checknu a uvidim!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam