• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    opraveno, jedn to ma tezky kdyz je dislektik. Pismenko sem, pismenko tam, komu na tom sejdde :)
    VICKE
    VICKE --- ---
    ...a Srakasmus?

    To se někdo snaží být sarkastický a trochu to zesrakazil?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Nicmene, tohle neni misto na takovyhle libustky, takze nechavam max do zitra pak mazu, od toho je tu klub Massacre.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: stac rict, mas misto v prvni rade :
    http://youtube.com/watch?v=tV5aVEKH8rc
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: já chci aby někdo demonstroval smrt, stále tomu nerozumím. zabírám si lístek v druhé řadě uprostřed, díky.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Jiste. Mrtvi prd vi. Krom toho ze lepsi je byt zivy nez mrtvy.

    Sebevrazda je resenim pro slabochy, normalni clovek radsi trpi.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: nějak ti úplně nerozumim a nechápu o čem mluvíš, mohl bys mi to názorně předvést o co jde?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Vis, nevyhoda smrti je ze po ni jsi .. tak nejak ... mrtvy. Zivot je i pres svoji obcasnou nepohodlnost vyrazne dynamictejsi.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    KURVADRAT: neni výhodnější spáchat sebevraždu? Zabere to míň práce, ušetří to starosti budoucí, ulehčíš doktorům no samá pozitiva a perspektiva do budoucna...
    KURVADRAT
    KURVADRAT --- ---
    Je mi lito, že se takto vměšuji a nenavazuji na vaši diskusi, ale dovolil bych si tedy jednu slabší "radovtipnou prupovidku", tedy HLASKA(u), z poslední doby:

    Měl bych si odnést zdravotní kartu k novému doktorovi a tak jsem se ptal matky, kde mam nějakého doktora najít, že ten místní má plno a další pacienty už nebere a matka na to "Jak, že má plno? Tuhle jsem byla v krámě a viselo tam jedno parte vedle druhýho."
    Asi to u něj zkusim...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: To mi pripomina jednu HLASKA(u) z filmu (nazev si nevybavim.

    Zly vrahoun je v mistnosti s malou holcickou

    holcicka : A to jste byl vzdycky tak zly, i kdyz jste byl maly ?
    Zloun : Tak maly jsem nikdy nebyl.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: už ti někdo řekl, že nemáš strašit malé děti?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Samozdrejme ze te neco krasnejsi muze potkat. Treba ja.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: ou, nic krásnějšího mě ani nemůže potkat...

    BOOK, ste správná banda ignorantů... a to mě baví
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    N0NECZ: Spravne, na sproste slova je tu specialni klub.

    Urazky boha posilej klidne me do posty, my uz to s nim pak nejak proberem. Ale daval bych si pozor, rikal ze prej s tim odpustenim to neni tak zhavy jak se mezi lidmi traduje. Ikdyz, mozna ze to zhavy je, zalezi jak moc by se ti lidilo uhoret pri dopravni nehode treba :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: rozhodopádně a každojistě, škoda jen, že žijí déle a tak mají nárok na poslední slovo...
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    N0NECZ: víš co na něj? Já na něj .... :c))
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Myslim ze se role zeny precenuje. Po vynalezu automaticke pracky a mycky na nadobi postaveni zen ve spolecnosti silne upada.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    KRMELEC: Pdobné příspěvky posílej OTAVOVi do pošty. Bude rád.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    N0NECZ: správný důvod stvoření ženy byl, aby bylo co řešit po internetu a hádat se která polovina lidstva je kvalitnější a potřebnější. Seru ti na boha, seru na všechny ženský a seru každý ráno a večer. Jen ten kdo má pravidelnou stolici může říct že je kvalitní homo sapiens.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam