• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    čímž se hezky projevil váš vytříbený filmový vkus
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: Je videt ze mu vzdy slo o kvalitu projevu, bral pouze zajimave role a hluboke charaktery, kde mohl vyniknout jeho herecky um.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: Horší bylo když na mě vykouk z bedny jako otes Stuatra Littla, tomu říkám posun.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    T_Y_L: ZAhlavi i nastenka je volne editovatelne, take mas volne pole.

    Strasne se stydim (no dobre, nestydim, ale hezky to zni), ze jsem nedal na nastenku Dr house, okamzite opravuji !

    BTW, nedavno jsem si vsimnul ze herec co hraje House, hraje ve 101 dalmatinech jednoho z poskoku te zle Lady, smali jsme se tomu jeste dva dne pote - jakou clovek muze udelat karieru u filmu :)
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    OTAVA: Rád bych upozornil, že US seriál Office (http://www.csfd.cz/film/198118-office-the/) je remakem seriálu Office, který zcela nečekaně pochází z GB (http://www.csfd.cz/film/180634-office-the/).

    Mezi povinnou četbu pak doporučuji zařadit seriál Riget (DK) (http://www.csfd.cz/film/71924-kralovstvi-riget/ a http://www.csfd.cz/film/71923-riget-ii/)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    KRMELEC: Té babička určitě také říkala:"Ať jsme tlustý na tři prsty"
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: tomu rikam holka jako lusk ! minimalne polomer zakriveni ma stejny :)

    BTW jestli jste si vsimli, ty nejhubenejsi deti co umiraji hlady v Somalsku nebo Etiopii maji ke konci uplne vystouple kosti a obrovske bricho.
    Meli by jsme pro ne neco udelat. Treba by jim mohla ta modelak poradit jak to dela ze ji se to bricho vubec nenafoukne, at nevypadaj tak trapne prezrane.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OTAVA: jo, základ máš dobrej..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    prihodil jsem na nastenku seznam serialu ktere stoji za to videt.

    Asi udelam nastenku i zahlavi volne editovatelne, aby bylo mozno pripadne doplnovat.

    I kdyz - tezko se najde nekdo kdo by to dokazal tak dobre jako ja.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE: *cynik teda :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MESMIN: j, výbornej seriáo, viděl jsem tu americkou verzi a ten pán v hlavní roli (šéf) to je PAN cinik. Výbornej...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    LOJZEE: jses OT, tak tuhle kapitolu uzavru tim ze to je bohuzel nemoc kterou trpi predevsim obyvatele afriky. Jejich varlata nabydou do skutecne gigantickych rozmeru. Jestli jsou na vozejcek to teda nevim,a le videl jsem varlata zvici fotbalovych micu.

    Kez by se nasla nemoc co by stejnym zpusobem postihovala misto varlat mozek !
    MESMIN
    MESMIN --- ---
    doporučuji seriálek office. to je nater jizlivosti, sarkasmu a "cyniky"
    c) uff to slovo mne malem zabilo.
    sem musel vyzkoušet třikrát "I" aby to vyšlo. c)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OTAVA: asi budu OT, ale viděl sem týpka, co měl tak veliký koule že je musel vozit na vozejčku před sebou.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: no, pokud by jsi nemela palandu tak by to s tim kalenim z vysoka neklaplo.

    Vlastne mi ten tvuj priospevek pripomel kdysi jednu reportaz- byl tam takovy prumerny american ve strednich letech kterey vazil pres 400 Kg. a kdyz musel k lekari, proste ubourali kus baraku a vytahli ho jerabem ven. Tak preju s korytkem taktez hodne uspechu ! :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: je-li součástí korýtko s pravidelným přísunem prasete v jakékoli mrtvé pečené či vařené podobě, chlebem, křenem hořčicí tak to beru a zvejšky kálim na ostatní bohulibé činnosti jako je NYX a práce.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Delaji se k postelim takovy ohradky, vetsinou aby dite nevypadlo. Prevazne je to pro male deti, ale sikovny remeslnik by spichnul urcite jednu i pro dospeleho. I kdyz nekdy tezko rict do ktere skupiny patris.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: při pádu z postele neřešíš která noha padá první, kor když máš pestrobarevný koberec přibližující se k hlavě rychlostí větší než malou v hodinu, která je nemožná svou malou hodnotou na digitálním display
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Vstaval jsi dnes levou nohou, vid ? svet neni cernobily.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Dnes doporučuji černý čaj, popřípadě černou kávu, černou milenku, černé myšlenky, černé sluneční brýle a bílou slepeckou hůl. Vycházejte skupinově pro případ černé kočky přes černou budoucnost
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam