• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Ano je velky, na tom se shodli zatim vsechny.

    Ale neodbihej od tematu, co ten bod o kterem jsem se bavili pretim ?
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: je velký
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    anketa je tam, skoda ze nejde udelat hlasovani verekny, docela by me zajimalo kdo jak loupe.

    tradicne je moznost si do ankety pridat vlastni volby.

    KRMELEC: Dostanu na nej alespon 10 % slevu v nejakem pohrebnim ustavu, nebo je uplne bezvyznamny ?
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: máš u mě jeden kladný velký bezvýznamný bod
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: to je ovsem zajimavy namet na anketu - ja banan loupu z te kratsi strany. protoze kazde mele dite vi, ze kdyz snis ten cerny kousel co je ve spicce bananu, narodi se ti v zaludku cervi a umres straslivou smrti !

    Chudak doktor, nejdriv ho vyhodili z Novy, ted i z nastenky. Nevdek svetem vladne !
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: hele a ze který strany loupeš banán ty když jsi tak chytrej?

    Večer ti to sem hodim a autorství se zříkám ve prospěch zmizení Dr. House
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: My tady ve meste Photoshop nepotrebujem, vzdycky se najde nejaky balik ktery to rad udela za nas.

    Stejne nejvetsi procento uzivatelu photoshopu pouziva pro retus otresnych fotek sveho tragicekho obliceje nebo postavy.

    Jestli jsi ochotna na chvili odbehnout od krav a jine stajove mrvy a venovat se nejake te retusi, muzes ten obrazek upravit tak aby se mi libil. Ja ti ho za odmenu dam na home a mozna ze ti tam necham i tvoje jmeno jako autora.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: Photoshop už k tobě do města dorazil nebo to znají jenom řepy a holinkáři?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: jo jo, to je skoro ono.
    Jenom tam nei ten psudohumanistickej blabol dole ale pekne svizny napis good thing takes time.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA:
    Nemate nekdo ten obrazek jak tam sedi na zemi vyrazne podvyzivene africke decko a za nim sedi sup. Vse je dole doplneno napisem "Good things takes time" ?
    To by byl krasny plakat na home.

    myslels tohle? http://www.naturemoms.com/blog/wp-content/uploads/2007/07/poverty-picture.jpg
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Loupat banán z nesprávné strany je jako srát do pisoáru. Svědčí to o dementnosti člověka. PS: kdo neni dement ví že to má vzít z toho kratšího konce a bacha na béčko borce, je to bourec

    http://becko.borec.cz/old_becko/jak_se_loupou_banany.htm
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    The Big Bang Theory... novej, úplně nabitej seriál... po dlouhé době chytám u něčeho křeče smíchu :) dvacetiminutové díly naprosto nacpané hláškama.. o čtyřech fyzicích, počítačových maniacích a jejich sousedce..

    hláška na ochutnání:
    Sheldon: Někde venku je nešťastná žena, která vloží naděje do mého spermatu. Co když se jí narodí dítě, které nebude vědět, jestli má pro výpočet objemu pod křivkou integrovat nebo derivovat?
    Leonard: I tak ho bude milovat.
    Sheldon: Já ne.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: Zadny takovy jedince neznam. Rapidshare beru.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: bohužel pro ostatní P2P nepoužívám, ale pokud ještě najdu nahodím linky na rapidshare. Případně nahraji fyzicky ale to pouze velmi neodbytným dá se říci až otravným jedincům.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: Anglicky titulky nevadi, sup sup, nahod na Rybnik.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Dalsi ironie zaslechnuta nekde vcera.

    Ministr Svoboda vytuneloval spolecnost Liberta.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: Tak jsem se konečně dopotácel domů a mám špatné zprávy titulky mám jen anglický.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    MERTLAS: No v důchodu si budem vokopávat záhonky leda vod spodu.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    RAB1T: bohuzel... mno ja se treba do duchodu tesim... rejt se v hline, okopavat zahonky,... ;)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    MERTLAS: Tak to se máme v důchodu na co těšit. Ten seriál náhodou nemáš v nějaký použitelný podobě co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam