• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    neštěstí? jaké neštěstí, co to je? Nabízim alternativu níže zmiňovaným kremacím a pohřbeným ústavům. Takzvaná DIY smrt nebo spíš liquid yourself
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Tolik optimismu v jeden den. Sver se nam se svym trapenim. Cloveka vzdycky potesi kdyz slysi o cizim nestesti.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    nezaměstnal by mě někdo v masokombinátu? Ráda bych pracovala u mlečky masa, prosím.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    A to je zajimave tema, udelame si anketkuuuu
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA:
    KRMELEC:
    Dejte pokoj lidi, kdo to má pak uklízet. To se nemůžeš otrávit savem,nebo sejit ze světa nějakým podobným civilizovaným zpusobem.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Kdyz tak koukam na ty naboje vedle te zbrane, tak by ten naboj asi hlavou neprosel, protoze tvoje hlava by se po vystrelu nachazela rozprostrena po cele mistnosti. Konecne by meli pravdu ti co ti od mala rikalai ze jsi hlava otevrena.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: sama mechanizace, ja bych spolehal na osvedceny prostredky :

    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    RAB1T:
    OTAVA:

    tak já si to teda ještě nechám projít hlavou
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: BTw uz od pocatku veku je nejlepsi mechanismus na vsecno par otroku a dlouhy bic.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: mrtvi prd vi. Nechces radeji udelat neco pro lidstvo ? http://technet.idnes.cz/farma-na-mrtvoly-podivejte-se-co-dokazi-brouci-a-slunce-s-lidskym-telem-1mp-/tec_technika.asp?c=A080610_170447_tec_technika_fur

    Sice si budes muset zaplatit cestovni nakladym, ale budou te i po smrti obdivovat stovky velmi inteligentnich a perspektivnich mladych muzu !
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KRMELEC: Stačí říct on ti někdo určitě rád pomůže.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: neruš mě - už druhý den si v práci maluju parte, aby to nějakej designer nezkurvil... Až to domaluju, vykopu si díru. Musim všechno stihnout do neděle. A ne že mi tam jako v tom přísloví někdo spadne. Nehodlám se s někým sardinkovat, až zatahám za provázek. Rozhodla jsem se pro udušení v hlíně. Do neděle musím zvládnout mechanismus, který na mě shodí hroudu zeminy, posype ji travním semenem a zalije. Hnojení obstarám při udušení.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Super je ze na pohrby je jenom 9% DPH, to jeden hned usetri. Takze kdyz umru, poslui se emailem (asi staci jenom obrazky) a oni zaridi zbytek, skvele !

    Lakovana klavesnice ? Ach ta zenska marnivost :)



    BTW, Prej na nove zase budou davat House (repete + nejaky novy dily). Vim ze ne vsichni jsou z nej nadseni, ale co kdyby nekomu bylo lito ze propasnul prvni dil (jako ja). ted mate moznost si to uzit cele od zacatku.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: http://www.elpis.cz/pohr/index.php
    hele, tady jsou stále na telefonu a můžeme využít i služeb e-pohřbu....

    mám si se vší úctou lakovat boty nebo klávesnici?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: ale tohle je odkaz na cekarnu, ja chci primo do krematoria.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: prohlídka krematoria?? Dobrý nápad...

    tak to domluv - čísla máš tady: http://www.senat.cz/informace/kontakty.php?ke_dni=24.01.2007&O=6
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: exkurzi pouze v případě že i někoho ugrilujem. Jinak konečně mě dohnala moje skleróza a vzpomněl sem se na ty Mrtví jako já. Za funkčnost neručím tahal sem to asi před dvěma měsíci ale vypadá to stále aktivní.
    http://www.neoskull.com/showthread.php?t=2402
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    N0NECZ: Tak a to je klasicka ukazka medialni mystifikace. Ve skutecnosti v Pelhrimove prave zadny krematorium nemaji a nikdy nemeli :)))

    BTW, byl jste se nekdo podivat v krematoriu ? Co kdybychom si domluvili nekde exkurzi ?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    OTAVA: Samozřejmě že mají. Aby jsi si mohl prohlédnout do čeho jdeš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam