• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    OMI
    OMI --- ---
    Otče převore, nemohu polykat, když se modlím...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Jiste, kazdy ma plna usta boziho semene.
    OMI
    OMI --- ---
    slova cintá z pusy... hele, pakliže je psáno, že na Počátku bylo slovo a biologie nás učí, že počátkem každého savce je otcovo semeno... teda ona už je to dost krkolomná konstrukce, ale z toho by se dalo něco náboženského ušít, ne?
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OMI: ale no tak, vždyť mu jenom tečou slova z pusy a cintá si do rozkroku. Za hlavu si nevydí a tak si tam představuje svatozář. To chce čas a sluneční brejle.
    OMI
    OMI --- ---
    KRMELEC: Jo, to já znal jednoho od míchačky, ten byl při inspekci bezpečáka tak namazanej, že jel v tu samou minutu.

    Spíš si pořád představuju, jak mu dojde ten med a maže si kolem huby nutelu a je z něj havajskej domovník :-)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OMI: kdo maže ten jede
    OMI
    OMI --- ---
    Máš dostatek medu? Aby ti v půlce huby nedošel, to bys musel pokračovat nutelou a vypadal bys jenom jako polobůh.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Lidstvo dostalo zivocisny uhli a boruvky, to musi stacit. a ver mi ze byti neni nekonecne.

    Kvarky, skvarky, bim bam bum !
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Slávas Mánička, kámen.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: a jak se poděláš tak už nic nenaděláš, ó málomocný Otavo, dej nám sílu se z věčného bytí neposrat.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Dekuju za optani, obvykle dobry :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: Jaký si to uděláš, takový to máš?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    OMI: Kdyz uz jdes do takhle filosoficky hloubky, tak nejdriv vyres sam sebe a potom ostani. Ja jsem v klidu s poskokama i bez poskoku. Stesti a spokojenost prichazi zevnitr, ne z venku preci.

    Pitomcu se neda zbavit, jsou vecni stejne jako trebo Coca Cola a Cirkev.

    Jak se rika : Boze (Otavo) dej mi silu zmenit veci ktere zmenit mohu, smirit se s vecmi ktere zmenit nemohu a modrost mezi temito vecmi rozlisit.
    OMI
    OMI --- ---
    OTAVA: jo, tohle mě trápí OMI.
    Otázka jestli se s tím setkáváte, jestli vám to vadí a případně jak to řešíte vyústila v plánování, kolik by měl mít člověk sekt. Jako nic proti, taky důležitý životní plán, ale poněkud sebestředně v tom nenacházím nic pro sebe, protože já už sitím prošel a neshledal jsem v tom trvalé potěšení, o štěstí ani nemluvím.

    Spíš bych mluvil o štěstí, najít někde pořádný kladivo na pitomce.

    tak zjišťuju: pokud se s takovou reakcí setkávají i ostatní rejpalové a ironici, možná lidi sere ten "povýšeneckej styl", jak to nazývaj. Jestli ne, sere je něco jinýho.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    OMI: Mas snad neco konkretniho na mysli ? Trapi te neco ?

    Myslis ze nam tu v klubu neco cybi nebo prebyva ?
    OMI
    OMI --- ---
    A vůbec -- neměl podobný club předčasem XCHAOS?
    OMI
    OMI --- ---
    Už jsem se dělil. Mě to fakt sere, člověk si moc nepokecá, když mu ujede jedna hláška a všichni se hned cejtěj ohrožení, že z nich dělá člověk blbce.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    OMI: Hodneho nepali a zly se neda ! A sachy hraju dost mizerne.

    Tebe snad neco pali ?
    Podel se s nami a my ti radi pomuzem (treba i do hrobu :)
    OMI
    OMI --- ---
    Mi neřikejte, že jediný , co vás pálí, jsou ekvilibristické šachy-machy se slovíčky.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: poskoci sou jenom jedni, to o cem pises jsou tridy otrok ... eh poskoku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam