• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    Cynismus, Ironie a srakasmus.

    Setkavame se s nim dnes a denne temer v kazdem klubu ci v beznem zivote kolem nas. Nekdy nas dokaze uplne odrovant, jindy kralovsky pobavit.
    Rad bych dal prostor pro diskuzi nad timto fenomenem, misto kde si lide budou moci bystrit ostrovtip, vymenovat radovtipne prupovidky a pripadne rozebirat kde se to v nas vlastne bere. Tedy aspon v nekterych z nas. V tech lepsich :)

    Pokud jste narazili na nejakou obvzlast vtipnou hlasku at uz ve filmu (nemusi to byt nutne pouze Dr. House) nebo ve svem okoli, podelte se.

    Takovou hlasku uvedte prosim slovem HLASKA, at si sarkasmuchtivy clovek muze vyfiltrovat trochu toho humoru.

    Ti co maji naladu na vulgarity, at to zkusi tady : [ Sprosta slova-vulgarni vyrazy. Jste na neco nebo nekoho nastvani? VYKRICTE SE. ]

    V tomto klubu preferuji inteligenci pred hrubou silou ;)
    rozbalit záhlaví
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA:
    OMI:

    chtěla jsem se zeptat, zda už se vám někdo vystříkal na rameno (nebo mezi ramena?), ale.... nezeptám se.
    OMI
    OMI --- ---
    poblilo, nejendou, a mohu zodpovědně říct -- nevypadá.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OMI: už se ti někdy poblilo dítě na rameno - taky to vypadá jako semeno a neni... ale budiž - dalo by se z toho třeba soudit, že rodíme ze žrádla, tvořeni jsme ústy, dokud nemluvíme tak jsme bohové a pak už to je celé zase o semeni a žrádle
    OMI
    OMI --- ---
    Otče převore, nemohu polykat, když se modlím...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Jiste, kazdy ma plna usta boziho semene.
    OMI
    OMI --- ---
    slova cintá z pusy... hele, pakliže je psáno, že na Počátku bylo slovo a biologie nás učí, že počátkem každého savce je otcovo semeno... teda ona už je to dost krkolomná konstrukce, ale z toho by se dalo něco náboženského ušít, ne?
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OMI: ale no tak, vždyť mu jenom tečou slova z pusy a cintá si do rozkroku. Za hlavu si nevydí a tak si tam představuje svatozář. To chce čas a sluneční brejle.
    OMI
    OMI --- ---
    KRMELEC: Jo, to já znal jednoho od míchačky, ten byl při inspekci bezpečáka tak namazanej, že jel v tu samou minutu.

    Spíš si pořád představuju, jak mu dojde ten med a maže si kolem huby nutelu a je z něj havajskej domovník :-)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OMI: kdo maže ten jede
    OMI
    OMI --- ---
    Máš dostatek medu? Aby ti v půlce huby nedošel, to bys musel pokračovat nutelou a vypadal bys jenom jako polobůh.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Lidstvo dostalo zivocisny uhli a boruvky, to musi stacit. a ver mi ze byti neni nekonecne.

    Kvarky, skvarky, bim bam bum !
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Slávas Mánička, kámen.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: a jak se poděláš tak už nic nenaděláš, ó málomocný Otavo, dej nám sílu se z věčného bytí neposrat.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Dekuju za optani, obvykle dobry :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: Jaký si to uděláš, takový to máš?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    OMI: Kdyz uz jdes do takhle filosoficky hloubky, tak nejdriv vyres sam sebe a potom ostani. Ja jsem v klidu s poskokama i bez poskoku. Stesti a spokojenost prichazi zevnitr, ne z venku preci.

    Pitomcu se neda zbavit, jsou vecni stejne jako trebo Coca Cola a Cirkev.

    Jak se rika : Boze (Otavo) dej mi silu zmenit veci ktere zmenit mohu, smirit se s vecmi ktere zmenit nemohu a modrost mezi temito vecmi rozlisit.
    OMI
    OMI --- ---
    OTAVA: jo, tohle mě trápí OMI.
    Otázka jestli se s tím setkáváte, jestli vám to vadí a případně jak to řešíte vyústila v plánování, kolik by měl mít člověk sekt. Jako nic proti, taky důležitý životní plán, ale poněkud sebestředně v tom nenacházím nic pro sebe, protože já už sitím prošel a neshledal jsem v tom trvalé potěšení, o štěstí ani nemluvím.

    Spíš bych mluvil o štěstí, najít někde pořádný kladivo na pitomce.

    tak zjišťuju: pokud se s takovou reakcí setkávají i ostatní rejpalové a ironici, možná lidi sere ten "povýšeneckej styl", jak to nazývaj. Jestli ne, sere je něco jinýho.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    OMI: Mas snad neco konkretniho na mysli ? Trapi te neco ?

    Myslis ze nam tu v klubu neco cybi nebo prebyva ?
    OMI
    OMI --- ---
    A vůbec -- neměl podobný club předčasem XCHAOS?
    OMI
    OMI --- ---
    Už jsem se dělil. Mě to fakt sere, člověk si moc nepokecá, když mu ujede jedna hláška a všichni se hned cejtěj ohrožení, že z nich dělá člověk blbce.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    OMI: Hodneho nepali a zly se neda ! A sachy hraju dost mizerne.

    Tebe snad neco pali ?
    Podel se s nami a my ti radi pomuzem (treba i do hrobu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam