• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    E_EFA: To se mi zdálo dost off topic.
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    OTAVA...náks e najíst musíš.... chudáčku...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    KRMELEC: Znáš to. Bez života by nemělo smysl být bohem.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: asi si tech par let pockam nez ho pusti - ale ta sleva musis stat za to !

    RAB1T: Southpark, scenka s Carmanovymi narozeninami ?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    E_EFA: Ja osobne tohle noseni reklamnich prevleku moc neuznavam, ale kazdej se musi nejak zivit, zejo.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: jo trpasliky mam doma taky všechny druhou čás tvé věty ale vůbec nechápu nejspíš z přílišného ňicnedělání celý den začínám blouznit
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: to musíš nejdřív něco provést, abyste to pořešili osobně - doporučuji trestný čin s drogovou tématikou - neříkala jsem že jsem jeho manažer obchodu na svobodě, nebo ano, ach tak to jsem nechtěla...
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    moje kámoška je cibul a chodí s nanukem...
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    OTTAVA: nevim :DDDDDDDDDDD
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    N0NECZ: seš nějakej divnej "bůh & mistr", když tvůj šéf je ŘedkeV...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: Zkusim popatrat, jiank trpasliky mam doma vsechny. A taky mam ceventyho megamena a zlutyho megamena a zelenyho megamena !
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    KRMELEC: Jsi ŘedkeV?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: A kdyz je to tvuj blizkej, dal by mi na ty drogy nejakou slevu ?
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: stranky http://www.schwarzkopf-as.cz/ tvrdi neco jineho. A zvykej si u nas byl trpaslik podpultove zboží.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    a teď něco z běžného života...

    jednomu blízkému slíbili mnoho pozitivních zítřků, když bude spolupracovat s psychiatrem a psychologem a tak poté, co ho poprvé pozdravil slovy "sbohem" se unáhlil že se s ním ještě jednou setká. Shůzka začala otázkou psychiatra: "a jak byste se popsal - jste spíše optimista, nebo pesimista...."
    dotázaný: "no já bych spíše řekl cynik"
    psychiatr: "no mohl byste to nějak spíše přiblížit zda optimista nebo pesimista?"
    dotázaný: "pane doktore, na světě máte polovinu optimistů.... no a ta druhá polovina prostě nemá na drogy peníze Já jsem cynik."
    shůzka pokračovala analyzováním obrázků, což už se bohužel nedá popsat, ale polovina obrázků byla analyzována jako malíř na LSD a poslední obrázek byl prý bubák, což psychiatr nemohl pochopit, takže odešel domů rozebranej až na míchu a od té doby má psychiatr svého osobního bubáka a ví co to je.
    Pokud Vám to nepřijde dost vtipné, tak asi protože je to ze života. Dotyčný sedí za drogy.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    E_EFA: jsi Gay ?
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    já ne já nidky nelžu ...mám nemoc a musim pořád řikat pravdu......
    E_EFA
    E_EFA --- ---
    OTAVA: a já myslela, že budu první .......aspon vím, že příště už radši NEMISLET!
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ale jak rika klasik, Vsichni lzou.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: Lzes ! Ja se rano dival a na stanku u nas v metru ho nemeli :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam