• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    SARKALINA: divoké to neni..

    jen bych se bála,aby to dobře oadlo...jak je ten horní díl takto nařasný.dost často se stává,že ve finále vypadáš jako s 5-kami..)
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    SARKALINA: napad dobrej, ale ten vrsek skladanej pres prsa nevim, jestli je nejlepsi reseni. jak je videt na fotce, prsa to skladani tak trochu..., no nevim jak to rict, ale proste to tam uplne nejde. ale to jen ciste moje vec. jinak latkova ruznorodost je super, ale jak pise ACIDQA urcite by to chtelo jeste nejake potunene detaily...ale ty uz mas asi taky promyslene, coz:]
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    SARKALINA: jak jsou dlouhý? (ještě by mě zajímalo, jak budou kolem boků?)
    Jsou skvělý + závidím, že máš postavu na kostky do pasu! :))
    Asi bych ještě dodala nějakej kostka detail navíc, třeba brož kytku na vršek, čelenku do vlasů... ať jsi úplně nejvíc "šik" *
    A divoký vůbec!
    ARIA
    ARIA --- ---
    SARKALINA: mě se líbí.. ovšem spíše na denní nošení aj. :)

    Obecně platí, že by nikdo neměl zastínit krásou ani oděvem či čímkoliv jiným nevěstu.. tak mám jen pocit, že ti to bude slušet možná až moc. :) Každopádně ač se neznáme přeji krásný zážitek :)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: jeste mi rekni, jaky tvar ma mit ta sukne?? bude rozsirena?? z fota to spis vypada, ze zuzena.....? :)
    STHENO
    STHENO --- ---
    LABARCHA:
    KAMILKA_N1:

    Mne sa tie kocky na tom prave pacia. Je to jednoducho ine a k SARKALINE mi to sedi, podla toho, co som tu od nej uz videla, takze predpokladam, ze sa v tom bude citit lepsie, akoby tam dala korzet zo satenu. A aspon nebude nudna.
    KAMILKA_N1
    KAMILKA_N1 --- ---
    SARKALINA: strih se mi moc libi, ale ta kostkovana latka mi pripada na svatbu dost odvazna. ale na bezny noseni ok, takze jestli je chces nosit i pozdeji, bud odvazny host.
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: gatata prima, tady ten predni sedopruh tplika nevynika, kdyz je ze stejneho matrose...uka na sobe....

    ad satky....to karovane bych nahradila necim jinym, to se mi moc na takove satky nelibi...

    pres prsa to vypada supr, a ta karovanost tomu dole meho videni a citeni dost ubira....
    STHENO
    STHENO --- ---
    SARKALINA: Parada. Je to netradicne a ako vzdy, originalne a pekne. Len, ta latka na sukni vyzera byt dost krciva - je to len moj pocit?

    Btw. rada ich uvidim hotove.
    IORETH
    IORETH --- ---
    SARKALINA: Proč ne? Takový mix sportovního a společenského... Mně se ten styl dost líbí.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    asi se to nebude par lidem libit, ale ten zkusebni strih jsem proste NEMOHLA nepouzit...







    sry za velikost, ale tak aspon vam neuniknou ty detaily...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MONOEGO: d. .-) se dohodnem..
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    SARKALINA: takže já jakžto chlap musím říct, že jsem nápadem uchvácen a mě se to teda líbí hafo..
    ps:šári až budeš mí chvilku, že mi takové ušiješ.........
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    zalezi na zadku :)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ja nevim ja to nemam rada ani kdyz to je na zadku
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    SQUZZA: to je imho jen tou svetlejsi barvou
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SARKALINA: no vidis, mystifikace, libi s emi jak je to hladky

    vzadu by se mi to libilo vic, takhle to na me pusobi jakoze vulgarne. zduraznuje to jiste partie... ;)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---

    SARKALINA: proto bych to prave zkusila dat dozadu, by mohlo delat hezkou zadnici... :))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ale chapu, ze se vam to nelibi a jsem vdecna i za tyhle komentare..
    mam aspon o cem premejslet..
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SQUZZA: material stoji 35,-/metr a po prvnim vyprani se pare ..
    ad oblouk..chtela jsem vyzkouset neco novyho, ted po usiti udajne dela ockovy nohy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam