• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    rokapul jsem vas tu zanedbavala, le pardon!

    jako kompenzaci prijmete prosim pozvanku na POPUP!

    Jsem stojan plný oblečení a objevím se na jeden jediný den. Na ramínkách bude viset kolekce minulá, současná i budoucí. Jarní, letní, podzimní i zimní. Ve velikostech XS-XL. Přijď si pochutnat na kávě z pražírny ZOBAN a vyzkoušet to, co bys nikdy nezkusila. Budeme se těšit před zrcadlem.



    takhle nejak to tam bude vypadat .-]














    roudnice je nadherny mesto, prijedte se presvedcit na vlastni oci, rada vas uvidim .-]
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ...aneb koupila jsem si boty a nemela k nim co na sebe..takova moje klasika

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jaro.leto.bude.v.ledopisku

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: dekuju moc. nauc, ma to spoustu pozitiv, ktery vyuzijes i v jinejch oblastech .-]
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    SARKALINA: je naprosto geniální. Jsi fakt skvělá. Asi snad nejkrásnější fusak, co jsem kdy viděla. A ty pleny. To je také krása. Já se snad kvůli tobě naučím šít :D
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    fusak z merina, nejvetsi vyzva letosni zimy

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    vločkoplíny

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SARKALINA: tak to oblik .-] prvni tejden, ehm

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    panska zalezitost pod jedli - plátno v kombinaci s kůží

    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    SARKALINA: jj myslela jsem tohle plátno. Nevadí, děkuju .)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BARBORKA: ty asi myslis tohle bavlneny platno vid?



    ne, vnitrek zavinovacky je z detskyho upletu bavlna/lycra (Öko-Tex Standard 100), kupovala jsem ho cca pred pul rokem, ale koukam ze uz neni v prodeji . kdybys chtela, tak mam neco navic...pripadne origami tucnaky (cb)


    TRISSIE: dekuju za osvetu, ja mela za to, ze dokazou fixovat pohled do oci? mnooo, nasita masle neni ve skutecnosti masle, ale silna odevni guma, se suchacem popravde moc nekamaradim, prijde mi, ze se celkem rychle opotrebovava, plus pri prani samozrejme zapominam, ze peru suchac .-) kostky jsou v provedeni "milujeme tichou domacnost" .-]

    KAREN: vyhrazuju si jeden den na presivani vsech dupacek bez tapicek na dupacky s tapickama .-]]
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SARKALINA: mimina se rodí se zrakem asi tak na úrovni 10-15 dioptrií, takže prostě a jednoduše nic nevidí, jen to, co je buď hodně barevně výrazné (červená, černá), nebo co je kontrastní.

    u zavinovačky chválím našitou mašli! geniální vynález, nejlíp teda funguje v kombu sucháč+mašle, ale i mašle samotná je lepší než sucháč.

    jo a kostky, zašila jsi dovnitř rolničky? :-)
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    SARKALINA: krasny! btw. ta vnitrni latka zavinovacky mi pripomina jednu latku, co jsem mela z IKEA (ale tak min. 6 let zpatky). Koupila jsi ji ted nekde nove?
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: no ony pak jsou zkuseny matky-nosnice, ktery ti zas reknou, ze dupacky nejsou vhodny na noseni, pac to tahne a diteti je to nepohodlny - ale v zime bych rozhodne krom noseni preferovala tu uzavrenou verzi .)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    KAREN: ja ti za ni dekuju (za vnitrni rypavou matka), nechala jsem si u dupacek zadni vratka a pokud nebudou ponozky vyhovovat, donasiju tapicky...uz mi to rikalo vic lidi, nemam duvod vam zkusenejm a zaslouzilejm matkam neverit .-]

    pyzama mam reseny jako pytle, tak tam to snad bude bez dodatecnejch uprav .-]
    KAREN
    KAREN --- ---
    SARKALINA: super na to jsou zavesny cb "mobily" - Munari apod. http://www.howwemontessori.com/how-we-montessori/2011/10/montessori-infant-mobiles-.html

    ... jinak moje vnitrni rypava matka o skopku apeluje na ubory s integrovanejma "tapickama", ponozky extra ke gatim na spani apod. jsou celkem neprakticky ;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DRAGON: leprda tvorila mamca, se tak stridame u masiny .-)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    SARKALINA: pozitivně ,)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pěkněj sněžnej leopard .)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    hadžime..hajáme .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam