• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SARKALINASARKALINA®...za sicim strojem
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    .-]]



    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    PAJUSAK: seda, seda

    PHUSHI: nad tim jsem taky dumala, ale ve finale nezlobily..kdybych je usmernila sesistim, zuzil by se mi tim obvod a nevesla bych se do vrsku.

    MONOEGO: e? znam ji? .)

    TAPIO: to bezpochyby je, ale ja fakt noseni zenskejch modelu nemam zatim zvladly..

    jinak teda ve finale...jsem oddelila sukni od vrsku, abych mohla vrsek nosit i pro jiny prilezitosti...duvodem taky byla moje vlastni blbost, ze jsem moc nezapremejslela pri vsivani zipu, eh .) ale udajne to jako saty vypadalo, takze mise splnena.
    seda latka tusim 30,-/m, popelin, puvodne kupovanej za ucelem siti letniho pyzama..a kostka zakoupena ve vyprodeji, tusim 150,-/2.5m..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ňufinky
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    bych si je klidně vzala i na promoci. moc se mi líbí..
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    ahoj šárko ty šaty jsou hrubý.pa Lucka
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    SARKALINA: super, ale nejak bych zabrala ty sklady aby se "neotviraly a nenafukovaly"
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    SARKALINA: už jsem se chtěla ptát,jaká je to vlastně barva toho živůtku,jestli šedá nebo modrá,ale jsou opravdu nádherné,bez ramínek mi přidjou elegantnější,ale pokud se v tom necítíš,tak je to pochopitelné
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: musim rict, ze uz to na sobe trochu pozoruju, ze se tam zacina cosi dit.... cvicim poctive kazde rano a obcas odpolko+ lekce... :)
    ale takovych jak mas ty se asi nedockam, to uz musi byt podle me cloveku dano do celkove stavby tela... :) no uvidime... :))

    pardon za ot... :))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LABARCHA: dik.
    ztratila jsem veskerou nadeji, asi pujdu v birkinach..

    jo a jeste k tem ramenum jo..jestli setrvas na ty ashtanze a budes cvicit poctive, tak uvidis jakej z tebe bude za par mesicu ramenac .)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA:
    DARJUSHKA: ja teda na fotce bez raminek vubec pocit neucelenosti nemam, ac si na to normalne celkem hodne potrpim.... :) mozna je to fakt jen tou fotkou, kde jsou raminka, ta na me pusobi tak divne, neforemne....

    si to zitra uzij KOCKO!!! a botky urco nekde vykouknou.... :))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DARJUSHKA: ano, to si taky myslim .)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LABARCHA: tak hlasim, ze po vytazeni stehovky to vypada jeste lip, sukne se spusti uporstred jakoby dolu a je to takovy naraseny .)
    akorat sem teda zjistila, ze mi zmizely boty a nemam co na nohy .)))
    jj, dejcham, sity na miru neasi .))

    ja pak nahodim fotky z ty svatby, pokud nezmrznu..
    DARJUSHKA
    DARJUSHKA --- ---
    SARKALINA: s ramínky lepší, podle mě to tolik neodstává a model získává na ucelenosti (střídání úrovní látek)... jestli víš, jak to myslím:-))
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: treti foto nejhezci... :) sklady na sukni vypadaj suprove, taky jsem zvedava co ti to udela, az vytahnes stehovku... :)) v nejhorsim ji tam nech... ;DD a bez raminek se mi to taky libi vic, mi prijde, ze raminkama ty namakane ramena jeste zvyraznis...me se teda namakane ramena na zenskych strasne libi(tise ti je zavidim), ale bez raminek to proste vypada vic zensky...... :) muzes v nich dychat? ,) ...vypadaj teda ultra na telo... slusi, slusi, uka se cela!! :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LUMP: prvni a treti foto jsou realnejsi barvy
    LUMP
    LUMP --- ---
    SARKALINA: a ty barvy jsou ve skutecnosti vic prvni foto nebo druhe?...jinak na treti fotce to vypada fakt dobre, ale chtelo by foto v cele sve delce na tele, ta verze bez raminek se mi libi vic, ale mozna je to jen kvalitou fotky .)))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    dalsi pokracovani oblibeneho serialu .)
    tyjo, snad se vam o tech kostickach nebude zdat...

    takze vrsek hotov...hazim obe varianty, bez a s raminkama..
    akorat se bojim, co udelaj ty sklady na sukni, az vytaham stehovacku..eh

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ELLA:
    BOO:
    TULENI:
    LUMP:
    TESKERA:
    dik vam! LUMPe, o kalhotach bohuzel vubec nevim .-[
    TULENI
    TULENI --- ---
    SARKALINA: supr, esli budou raminka kostkaty tak asi idealni, ale ramena mas normalni hele .]]]
    ad_kalhoty - nemam slov!!!
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    SARKALINA: supeeer!! zrovna jsem chtela napsat, ze kdyz raminka, tak jedine uzoucky za krk .o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam